Niezwykła metamorfoza wąskiej łazienki, czyli jak tradycyjne wnętrze przemienić w miejsce z klimatem?

Coraz częściej mamy okazję podziwiać niesamowite metamorfozy wnętrz i taką właśnie przemianą chciałabym Was dziś uraczyć! To prawda, że aranżacja tej łazienki może na długo zapaść w pamięć :) Jest niesamowicie kolorowa, ale przy tym pozostaje bardzo elegancka. To aż niesamowite, jak ze zwykłego, stanardowego wnętrza można stworzyć coś tak nietuzinkowego! Jestem bardzo ciekawa, czy spodoba Wam się before & after wąskiej łazienki, która jest pełna życia i radości :) Co prawda nie wszyscy lubią tak wielobarwne wnętrza, ale myślę, że tutaj klimat jest dobrze zrównoważony dzięki czarnym elementom, które dodają nieco powagi i podkreślają stylowość wystroju. Na końcu wąskiego pomieszczenia znajduje się prysznic, jednak nie ma tu klasycznej kabiny, a zamiast tego właściciele postawili przeszkloną ściankę z czarnym obramowaniem. Uwagę jednak zwraca całe otoczenie, czyli jasnoróżowe ściany, tapeta z florystycznym motywem i tęczowa szafka pod umywalką. Dajcie koniecznie znać, czy spodobała Wam się ta łazienka po remoncie! :)

Aranżacja łazienki z pewnością zwraca na siebie uwagę. Czarne elementy dodają jej prestiżowego charakteru, a różowa...

Poprzedni wystrój był bardzo ciepły, prawda? Drewniane deseczki, szafka, obudowa wanny, a nawet deska sedesowa razem tworzyły bardzo naturalny klimat. Właściciele mieszkania postanowili jednak stworzyć coś bardziej oryginalnego i trzeba przyznać, że im się to udało. Zestawienie zdjęć w czasie remontu i już po mówi samo za siebie - kolorowa łazienka intryguje i zadziwia, ale wcale nie jest pozbawiona przytulności. Myślę, że to była dobra decyzja, bo taką aranżacją można się naprawdę zainspirować. Przestrzeń jest bardziej kreatywna i urzekająca :)

Łazienka przed remontem (56146)
Before & after wąskiej łazienki (56145)

Czas przyjrzeć się szafce pod umywalką! Zwróćcie uwagę, że to zupełnie zwyczajny mebel - na jednym trójkącie widać oryginalny drewniany odcień. Pomalowano go jednak na różne kolory, a niezwykłości dodają geometryczne i nieregularne kształty barwnych powierzchni. Pastele mieszają się tu ze wspomnianym drewnem i czernią, co dodaje całej łazience charakteru. Nie można też pominąć tapety na ścianie, którą zdobi roślinny wzór, czy też biało-czarnej podłogi. Wszystkie te elementy i rozwiązania wpływają na oryginalny charakter łazienki po metamorfozie. Podoba Wam się taki pomysł czy uważacie, że za dużo tu wzorów?

W aranżacji łazienki największą uwagę przykuwa do siebie wielobarwna komoda. Pomalowano ją na różne kolory, a...
Na ścianie w łazience położono oryginalną tapetę, którą zdobi roślinny wzór. We wnętrzu wyróżnia się też biało-czarnej...

Tapeta na ścianie w łazience ma nie tylko nadruk liści, ale również rozciągniętych tygrysów - a może to koty :) Nasuwa skojarzenia z dżunglą, przez co aranżacja nabiera jeszcze bardziej niepowtarzalnego charakteru. Jest w niej coś magicznego, co przyciąga uwagę. Z chęcią spędziłabym czas w takiej łazience, bo to jedno z najbardziej oryginalnych wnętrz, jakie mieliśmy okazję podziwiać :) Zauważcie, że choć wzory w eklektycznym wystroju są bardzo zróżnicowane, to właściciele zastosowali elementy, które tworzą wrażenie spójności - np. do florystycznej tapety pasują doniczkowe rośliny :)

Trzeba przyznać, że w aranżacji eklektycznej łazienki wzory są bardzo zróżnicowane. Jednak znajdują się tu też...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.