Wygraj kompletną metamorfozę łazienki od Grohe!

HALO jesteście? Co powiedzielibyście na to, że zaprojektowałabym dla jednego z Was łazienkę taką o jakiej marzycie, a Grohe wzięłoby na siebie cały jej remont – totalnie od A do Z! Wszystkie baterie i cała ceramikę tez mielibyście od Grohe, a ja bym pomogła w ich wyborze of course. To by było coś - prawda?;) 

Konkurs z GROHE (56200)

Aaaaaa to usiądźcie wygodnie, weźcie głęboki oddech - bo  właśnie dziś ogłaszam, że to wszystko będzie miało miejsce. OH yes! Jeśli chcecie wygrać od Grohe kompletny remont łazienki zaprojektowanej przeze mnie, w której #wszystkopasuje, to już Wam mówię co trzeba zrobić:

1. Zaobserwujcie profil @grohe-polska na Instagramie już teraz!

2. Zróbcie zdjęcie na którym wszystko do siebie pasuje - może to być wnętrze, może być stylizacja, może być flat lay albo moodboard, może być jakakolwiek Wasza inspiracja - najważniejsze, aby wszystko do siebie pasowało.

3. Wrzućcie je na swoją tablicę na Instagramie dodając koniecznie hashtagi #wszystkopasuje #konkursgrohe i to wszystko:)

Konkurs z GROHE (56201)

Cały regulamin konkursu na https://www.grohe.pl/pl_pl/wszystkopasuje/regulamin. Spośród wszystkich Was wybierzemy laureatów, do 2 etapu- dodacie wtedy Wasze zdjęcia łazienki i krótko napiszecie, które z produktów Grohe chcielibyście mieć u siebie. I to wszystko. I komuś z Was zrobimy metamorfozę. Aaaaaa to czekam do 27.10.2019.

I napiszcie kto z Was chciałby, abym zaprojektowała mu łazienkę a Grohe kompletnie ją wyremontowało??? Są tu chętni???

Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj.

P.S. Pamiętajcie, aby zaobserwować profil Grohe na Instagramie.

 

Zdjecia: Malgorzata Opala


Tagi:

Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.