Niezwykle przyjemna aranżacja małego domu w ogrodzie z naturalnym drewnem i w eleganckiej szarości

Jeśli macie ochotę przenieść się do przytulnego domku w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, to świetnie trafiliście! :) Właśnie dzisiaj zapraszam Was w progi wyjątkowego domu, o niewielkich rozmiarach i bardzo przytulnym charakterze. W aranżacji dominuje drewno, idealnie podkreślając naturalny klimat, jaki można znaleźć zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Już od samego progu to miejsce wygląda niesamowicie zachęcająco i na pewno można się tutaj wspaniale zrelaksować, nie tylko latem, ale także jesienią :) Pastelowy kolor ścian na zewnątrz harmonijnie współgra z wystrojem w środku, który można określić jako elegancki i przytulny zarazem. Na niewielkim metrażu zorganizowano całkowicie otwartą kuchnię wraz z jadalnią, gdzie obie te części bardzo spójnie są urządzone. W kuchni znalazło się nawet miejsce na wyspę, którą stanowi drewniany stolik, pięknie wpisujący się w wystrój pomieszczenia. Dominująca szarość ocieplona jest właśnie drewnianymi meblami, a czarne dodatki gdzieniegdzie dodają całości wyrazu.

Pastelowy kolor ścian na zewnątrz domu harmonijnie współgra z naturą. Miejsce do siedzenia w postaci ławki, przy której...
Na niewielkim metrażu zorganizowano całkowicie otwartą kuchnię wraz z jadalnią, gdzie obie te części bardzo spójnie są...

Na wykonanym własnoręcznie ze zwykłych desek stole pełniącym funkcję wyspy kuchennej zastosowano bardzo praktyczne rozwiązania. Metalowy drążek z haczykami pozwala komfortowo przechowywać ręczniki i kuchenne akcesoria, których używa się na co dzień. Łatwy dostęp do nich i dodatkowo całkiem estetyczny sposób ich wystawienia sprawiają, że to ten pomysł można nazwać jednym z lepszych, a już na pewno sprawdza się w przypadku mniejszych kuchni.

Na wykonanym własnoręcznie ze zwykłych desek stole pełniącym funkcję wyspy kuchennej zastosowano bardzo praktyczne...
+ pokaż całość

Jadalnia na pewno zrobi na Was pozytywne wrażenie :) Szare ściany stanowią bardzo subtelne tło, na którym pięknie wyróżnia się centralny punkt tej części wnętrza, czyli stół z krzesłami. Jego drewniana, nieco surowa postać przywodzi na myśl rustykalne skojarzenia. Krzesła o klasycznym kształcie są za to nieco urozmaicone - dolną część nóg pozostawiono w naturalnym drewnianym kolorze, natomiast powyżej właściciele pomalowali je grafitową farbą.

Szare ściany jadalni stanowią bardzo subtelne tło, na którym pięknie wyróżnia się centralny punkt tej części wnętrza,...

Na tak małym metrażu niezbędne jest funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni, czyli mówiąc wprost wykorzystanie każdego pojedynczego centymetra kwadratowego ;) Właściciele postanowili wykorzystać filar na środku pokoju dziennego jako regał z kilkoma półkami. Wnęki, w których wystawiono talerze i inne naczynia świetnie sprawdzają się na co dzień i wyglądają przy tym bardzo estetycznie.

Właściciele postanowili wykorzystać filar na środku pokoju dziennego jako regał z kilkoma półkami. Wnęki, w których...

Mały kącik salonowy zaaranżowano w narożniku domu, przy ścianach z dużymi przeszkleniami, co tworzy przyjemne wrażenie domowego ogrodu zimowego :) Lampa stojąca i mały stoliczek z gazetami kreują wygodne miejsce do czytania i popołudniowego odpoczynku.

Mały kącik salonowy zaaranżowano w narożniku domu, przy ścianach z dużymi przeszkleniami. Lampa stojąca i mały...
W przedpokoju idealnie zagospodarowano małą przestrzeń. Ławka przymocowana na szerokości jednej ze ścian służy za...

W sypialni panuje przyjemna, wręcz kojąca aura, która stwarza świetne warunki do relaksu i snu. Delikatną szarość urozmaicają ze smakiem dobrane ozdoby, jak na przykład girlanda ze świetlnych pomponików wisząca w rogu wnętrza. Deski na podłodze oraz ścianie podkreślają naturalność całej aranżacji.

W sypialni panuje przyjemna, wręcz kojąca aura, która stwarza świetne warunki do relaksu i snu. Delikatną szarość...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.