Piękna aranżacja mieszkania w szarości i pastelowym różu, czyli wnętrza tygodnia z instagramu!

Piękne mieszkanie prosto z instagramu od @photosbyir to dzisiejsza inspiracja na Lovingit! Pastele, róże, szarości, jasne drewno… To wszystko tworzy bardzo przyjemną dla oka mieszankę i może urzec swoim naturalnym wdziękiem :) W salonie na palecie barw zdecydowanie dominuje szary odcień, jednak dzięki dobranym dodatkom wnętrze jest niezwykle ciepłe oraz przytulne. Strefę wypoczynku tworzy jasnoszara sofa z fotelem, przyozdobiona kilkoma poduszkami oraz pledem. Poduszki są tej samej wielkości, jednak mają różne kolory i różne faktury, dzięki czemu w tak prosty i subtelny sposób właścicielka zyskała ciekawą i różnorodną kompozycję.

W salonie na palecie barw zdecydowanie dominuje szary odcień, jednak dzięki dobranym dodatkom wnętrze jest niezwykle...

Puszysty dywan z dłuższym włosiem i lekkim wzorem potęguje wrażenie przytulności w salonie. Na prostym kwadratowym stoliczku kawowym o cienkich nóżkach postawiono jedynie pastelowy wazonik z dopasowanym do niego kolorystycznie bukietem kwiatów. Marmurowa płytka pod nim, służąca za podstawkę i ozdobę jednocześnie, subtelnie podkreśla elegancki klimat pokoju dziennego.

Puszysty dywan z dłuższym włosiem i lekkim wzorem potęguje wrażenie przytulności w salonie. Na prostym kwadratowym...
+ pokaż całość

Cała ściana salonu po lewej stronie złożona jest z dużych okien, dzięki czemu we wnętrzu jest bardzo jasno i przyjemnie. Ze spokojną i stonowaną szarością śmiało można łączyć wszystkie kolory, nie tylko pastelowe odcienie, ale i te mocniejsze czy bardziej nasycone barwy. Spójrzcie jak ciekawie wpisują się w wystrój czarne dodatki, takie jak poduszka, lampka czy obraz na ścianie w tle. Za sofą w dalszej części pokoju dziennego wygospodarowano miejsce na jadalnię. Przy białym prostym stole ustawiono cztery drewniane krzesła z wyplatanymi siedziskami. Lampa wisząca z naturalnego materiału zdaje się do nich idealnie pasować. Co ciekawe w jadalni nie ma wielu dekoracji wiszących, jest za to wiele elementów na białej komodzie pod ścianą, które pełnią funkcję ozdobną. Podświetlana literka R to jeden z ciekawszych detali.

Cała ściana salonu po lewej stronie złożona jest z dużych okien, dzięki czemu we wnętrzu jest jasno i przyjemnie....
Przy białym stole w jadalni ustawiono cztery drewniane krzesła z wyplatanymi siedziskami. Lampa wisząca z naturalnego...

Na pokój dzienny otwiera się kuchnia o prostym, a nawet dość nowoczesnym wyposażeniu. Do szarych matowych płytek na podłodze pasuje szary cienki blat, choć jego tafla ma już zdecydowany połysk. Czarne taborety po zewnętrznej stronie półwyspu dobrze współgrają z innymi mniejszymi detalami w czerni w samej kuchni. Na blatach panuje idealny porządek, a wyłożonych akcesoriów jest bardzo mało. To potęguje wrażenie schludności i podkreśla zarazem charakter stylu modern.

Na pokój dzienny otwiera się kuchnia o prostym, a nawet dość nowoczesnym wyposażeniu. Do szarych matowych płytek na...
Na blatach w kuchni panuje idealny porządek, a wyłożonych akcesoriów jest bardzo mało. To potęguje wrażenie schludności...

Aranżacja sypialni jest urocza i skomponowana na idealnych proporcjach kolorystycznych. Podstawowa szarość na ścianie stanowi neutralne tło dla dodatków w innych odcieniach. Koc i poduszka w pastelowym różu wnoszą do wnętrza romantyczny charakter, a z kolei czarne elementy – takie jak lampka nocna czy drugi stoliczek – dodają mu wyrazu i przełamują spokojną paletę barw. Wnętrze jest dość przestronne, dzięki czemu przed oraz pod łóżkiem zmieścił się całkiem spory puszysty dywan. Zdecydowanie potęguje przytulność i pięknie prezentuje się na drewnianej podłodze.

Szarość na ścianie w sypialni stanowi neutralne tło dla dodatków w innych odcieniach. Koc i poduszka w pastelowym różu...
Sypialnia jest dość przestronna, dzięki czemu przed oraz pod łóżkiem zmieścił się całkiem spory puszysty dywan....

W sypialni pod jedną ze ścian wygospodarowano miejsce na domowe biuro. Szerokie biurko o prostej linii nawiązuje do stylu skandynawskiego. Zauważcie, że ustawione przed nim krzesło jest takie samo jak krzesła przy stole w jadalni. To naturalnie i subtelnie wyznacza spójność w aranżacji całego mieszkania. Bogate dekoracje ścienne oraz romantyczne kwiaty w wazonie upiększają mały domowy gabinet.

W sypialni pod jedną ze ścian wygospodarowano miejsce na domowe biuro. Szerokie biurko o prostej linii nawiązuje do...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.