Piękna i nastrojowa aranżacja werandy oraz jadalni i salonu w skandynawskim stylu z cyklu wnętrza tygodnia z instagramu :)

Tak udana aranżacja werandy może tylko zainspirować :) Szczególnie, że zbliżają się wielkimi krokami coraz cieplejsze i coraz dłuższe dni, a nawet bywa i tak, że już teraz pogoda uraczy nas słonecznymi promykami :) Mniejsza jest więc ochota, by siedzieć w domu, a większa, by spacerować i przebywać w miejscach, które czarują krajobrazem. Żeby jednak z tego skorzystać, nie trzeba wcale wyjeżdżać gdzieś daleko. Wystarczy najmniejszy balkon, już nie mówiąc o tarasie czy przydomowym ogródku, na których urządzenie pomysłów jest zawsze mnóstwo! Jeden z nich, a konkretniej ten z profilu @dinyterpstra, chciałabym Wam dzisiaj przedstawić w ramach cyklu najciekawszych wnętrz z instagramu. Mam dla Was jeszcze przyjemną aranżację salonu wraz z jadalnią, a także wspomnianej werandy, od której właśnie zaczniemy. Dajcie koniecznie znać, jak Wam się podoba. Przy zapalonych girlandach świetlnych wystrój ogrodowej przestrzeni prezentuje się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Na wysokim płocie z przytwierdzoną do niego wiklinową osłonką zawieszono dekorację świetlną oraz dodatkowo girlandę z powiewających elementów.

Przy zapalonych girlandach świetlnych wystrój ogrodowej przestrzeni prezentuje się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Na...

Miejsce wypoczynku na werandzie wyraźnie wyznacza wzorzysty dywan oraz ustawione wokół niego sofy o oryginalnej postaci. Obie mają drewniane konstrukcje, przy czym jedna z nich wyraźnie wykonana jest z palet :) To zdecydowanie dodaje uroku całej aranżacji i także podnosi jej oryginalność. Również z palety stworzono szeroki stolik kawowy, który pomalowany na biały kolor rozświetla jeszcze przestrzeń na zewnątrz.

Miejsce wypoczynku na werandzie wyraźnie wyznacza wzorzysty dywan oraz ustawione wokół niego sofy o oryginalnej...
+ pokaż całość

Nie bez znaczenia w aranżacji wyjątkowo urokliwej werandy są kwiaty. Duże rośliny w większych białych donicach w naturalny sposób komponują się z przestrzenią ogródka. To właśnie one wraz z drewnianymi elementami i nawet naturalnym opłotowaniem kreują charakter zewnętrznego wystroju, który w dalszej kolejności uzupełniają z rozmysłem dobrane poduszki czy dywan i pomniejsze detale.

Nie bez znaczenia w aranżacji wyjątkowo urokliwej werandy są kwiaty. Duże rośliny w większych białych donicach w...

Spójrzcie też na poprzednią aranżację werandy. Było w niej coś uroczego, to także przytulny kącik z roślinami, meblami z palet i wywołującą uśmiech i dobry nastrój typografią :) Jednak po wyłożeniu podłoża drewnianymi deskami i dodaniu wielu wzorzystych detali, jak dla mnie, aranżacja stała się kompletna. A jak Wy uważacie?

Werandę tworzy przytulny kącik z roślinami, meblami z palet i optymistyczną typografią. Białe meble rozjaśniają...

Czas przejść do domu, a konkretniej jadalni, która także może zachwycić :) Jej centralny punkt zajmuje duży biały stół, który wraz z wiszącymi nad blatem lampami wpisuje się dobrze w styl skandynawski. Z jednej strony ustawiono przy nim – też typowe dla klimatu skandi – charakterystyczne krzesła, ale z drugiej miejsca siedzące zapewnia piękna i masywna ławka z drewna. Ten naturalny element ociepla wystrój jadalni. We wnętrzu znalazło się kilka dekoracji klasycznego typu, m.in. dużego formatu fotografia na ścianie czy mniejsze ścienne ozdóbki, świeże kwiaty w wazonie itp.

Centralny punkt jadalni zajmuje duży biały stół, który wraz z wiszącymi nad blatem lampami wpisuje się dobrze w styl...
W jadalni znalazło się kilka dekoracji klasycznego typu, m.in. dużego formatu fotografia na ścianie czy mniejsze...

W salonie biała podłoga rozjaśnia zdecydowanie wnętrze. Pokój dzienny urządzono w kolorach bieli oraz szarości, zyskując bardzo przyjemną i elegancką bazę. Wystrój uzupełniają z kolei małe, ale niezwykle oryginalne ozdoby ścienne, które wraz z fotografiami na wąskiej półce nasuwają skojarzenia z klimatem starej Ameryki Północnej, a w zasadzie jej pierwotnych mieszkańców, czyli Indian :) Oryginalny, bardzo niski stoliczek kawowy w formie okrągłej tacki na krótkich nóżkach i podobna ławeczka z surowego, lekko podniszczonego drewna podkreślają charakter salonu.

W salonie biała podłoga rozjaśnia zdecydowanie wnętrze. Pokój dzienny urządzono w kolorach bieli oraz szarości,...
Wystrój salonu uzupełniają małe, ale niezwykle oryginalne ozdoby ścienne. Oryginalny, bardzo niski stoliczek kawowy w...
W niewielkim salonie postawiono narożną sofę w szarym obiciu. Podkreśla wybraną paletę barw, na którą składają się w...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.