Polska aranżacja mieszkania w stylu industrialnym z czerwoną cegłą i czarnymi dodatkami

Ale dzisiaj mamy smakowity kąsek aranżacyjny! Z przyjemnością prezentuję Wam projekt od PEKA STUDIO, który bazuje na stylu industrialnym, ale jednocześnie pełen jest zaskakujących połączeń i niepowtarzalnego klimatu! :) Rozgośćcie się w salonie i rozejrzyjcie dokładnie - na każdym kroku znajduje się jakiś detal, na którym można zawiesić oko. Jestem pewna, że dzisiejsza wnętrzarska podróż Was zainspiruje, dajcie koniecznie znać, co spodobało Wam się w tym projekcie, a co byście może zmienili :) W salonie na pierwszy plan wysuwają się czerwone cegły, które zdobią ścianę telewizyjną na całą jej szerokość i wysokość. Stolik kawowy z palety i czarne dodatki są tym, co dodaje wnętrzu jeszcze bardziej dynamicznego charakteru.

W salonie na pierwszy plan wysuwają się czerwone cegły, które zdobią ścianę telewizyjną na całą jej szerokość i...

Salon urządzono na otwartej przestrzeni wraz z kuchnią, z którą łączy się poprzez wyspę. Czerwone cegły dodają wyrazu...

Po prawej stronie salonu przyszykowano mały kącik biurowy. Blat służący za biurko we wnęce pokoju, a przy nim dwa kolorowe krzesła tworzą nie tylko funkcjonalne, ale także mocno dekoracyjne miejsce. Pomiędzy tymi dwoma strefami znajduje się z kolei jadalnia, zajmująca tak naprawdę niewielką powierzchnię. Okrągły stolik z drewnianym blatem i różnorodne krzesła nawiązują lekko do naturalnego stylu skandynawskiego.

Po prawej stronie salonu przyszykowano mały kącik biurowy. Blat służący za biurko we wnęce pokoju, a przy nim dwa...

Pomiędzy salonem, domowym gabinetem i kuchnią znajduje się jadalnia, zajmująca tak naprawdę niewielką powierzchnię....

Domowy gabinet urządzono w kolorach bieli i czerni, jednak nie zabrakło tutaj dodatków w nasyconych odcieniach. Błękitne krzesła i wielobarwna tapeta figlarne przełamują spokojną bazę aranżacji i roznoszą swój dynamiczny charakter po całym pokoju dziennym.

Domowy gabinet urządzono w kolorach bieli i czerni, jednak nie zabrakło tutaj dodatków w nasyconych odcieniach....

+ pokaż całość

Po drugiej stronie salonu, za sofą, wygospodarowano miejsce na otwartą kuchnię. Szara zabudowa wygląda prosto i elegancko, jednak z drugiej strony nie da się nie zauważyć dodatków w intensywnie żółtym kolorze. Kolorowy kabel od wiszącej lampy - a dokładniej wiszącej żarówki ;) - zdecydowanie wyróżnia się na stonowanym tle i pośród pozostałych szarych egzemplarzy. Aranżacja salonu oraz aranżacja kuchni są niezwykle spójne - tu i tu panuje taki sam oryginalny klimat, który od podstaw buduje konsekwentnie zastosowana paleta barw.

Po drugiej stronie salonu, za sofą, wygospodarowano miejsce na otwartą kuchnię. Szara zabudowa wygląda prosto i...

Dla urozmaicenia i zwiększenia wyrazu do aranżacji kuchni wybrano czarne blaty. Na zasadzie kontrastu wyróżniają się na tle szarych szafek, a w równej mierze wprowadzają do wnętrza elegancki charakter. Klasyczne rozwiązanie, czyli połączenie kuchni oraz salonu za pomocą półwyspu - bądź w tym przypadku wyspy kuchennej - świetnie sprawdza się i w tej propozycji wnętrzarskiej.

Dla urozmaicenia i zwiększenia wyrazu do aranżacji kuchni wybrano czarne blaty. Na zasadzie kontrastu wyróżniają się na...

Ważną rolę w aranżacji mieszkania odgrywa typografia. Ten wdzięczny sposób dekoracji wnętrza zastosowany został w różnych formach. W przedpokoju, który prowadzi do strefy dziennej, typografia występuje w bardzo dużej postaci i kolorowym wydaniu. Na tle białej ściany tego typu ozdoba wygląda niezwykle inspirująco. Drugim, kontrastowo zestawionym rozwiązaniem jest fragment ściany łączącej przedpokój i kuchnię, który pomalowano farbą tablicową. Czarne z kolei tło także uwidacznia napisy, złote myśli czy nawet listy zakupów i z równą mocą dekoruje przestrzeń.

W przedpokoju, który prowadzi do strefy dziennej, typografia występuje w bardzo dużej postaci i kolorowym wydaniu. Na...

Równie oryginalnie prezentuje się sypialnia. Wnętrze opiera się na eleganckiej palecie barw, czyli bieli oraz czerni z różnymi odcieniami szarości, natomiast tym, co przykuwa do siebie całą uwagę, jest oryginalna dekoracja ścienna. Drewnianymi deskami wyłożono ściany i sufit, a na nich jeszcze znalazły się ozdoby tworzące lekko chaotyczny geometryczny wzór. Podobnie, jak w pokoju dziennym, dla przełamania poważnego klimatu zastosowano tutaj akcenty w mocno nasyconych kolorach. Abstrakcyjne motywy na ścianie i zaskakująca żółta toaletka nadają sypialni lekkość.

Bardzo oryginalnie prezentuje się sypialnia. Wnętrze opiera się na eleganckiej palecie barw, czyli bieli oraz czerni z...

W sypialni postawiono na klasyczną paletę barw, jednak dodano jej charakteru za pomocą oryginalnej dekoracji nad...

Dla przełamania poważnego klimatu w sypialni zastosowano akcenty w mocno nasyconych kolorach. Abstrakcyjne motywy na...

Zdjęcia: PEKA STUDIO



Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit