Polska aranżacja otwartej przestrzeni w bieli i szarościach w delikatnym skandynawskim stylu

Subtelnie, elegancko, z wdziękiem - w takie progi zapraszam Was dzisiaj na poprawę humoru i pogody ;) Może i jedno, i drugie dopisuje, ale i tak zawsze warto popatrzeć na piękne wnętrza :) Realizacja biura EG Projekt wprowadza w błogi nastrój, od razu dookoła robi się jakoś subtelniej, milej, myślę, że też możecie odnieść podobne wrażenia. Otwarta przestrzeń dzienna składa się z salonu i jadalni oraz kuchni z wyspą, a każda z tych stref idealnie odwzorowuje skandynawską koncepcję aranżacji. Szarą sofę ustawiono pod wzorzystą ścianą i udekorowano niezastąpionymi w tym względzie poduszkami. Duże okna zdradzające sporej wielkości taras zapewniają mnóstwo naturalnego światła, a same przyozdobione są prostymi roletami z materiału. Część jadalnianą tworzy zgrabny okrągły stolik, który wraz z krzesłami ma białą, dopasowaną do zabudowy w kuchni, barwę. Kilka dekoracji i dodatków - podkładki, zegar, kwiaty - uzupełniają wystrój pokoju, tworząc kompletną i przyjemną dla oka aranżację.

W salonie szarą sofę ustawiono pod wzorzystą ścianą i udekorowano niezastąpionymi w tym względzie poduszkami. Duże okna...
+ pokaż całość

Cechą charakterystyczną wystroju jadalni i kuchni są lampy wiszące na długich kablach. Ciekawe klosze pochodzą z jednego kompletu, ale różnią się od siebie kolejnością kolorów: biel-drewno lub drewno-biel. To świetny zabieg, bardzo prosty i może nawet niezauważalny na pierwszy rzut oka, ale stanowi właśnie ten detal, który przesądza o całym klimacie i elegancji wnętrza. Parkiet na podłodze potęguje naturalność aranżacji i również dobrze wpisuje się w skandynawską koncepcję.

Cechą charakterystyczną wystroju jadalni i kuchni są lampy wiszące na długich kablach. Ciekawe klosze pochodzą z...
W aranżacji kuchni oraz jadalni znajduje się sporo detali, które przesądzają o całym klimacie i elegancji wnętrza....

Salon prezentuje się elegancko i niezwykle zachęcająco. Wspomniana już wcześniej wzorzysta tapeta wzbogaca jego wystrój w bardzo subtelny sposób. Drewniane blaty mebli harmonijnie nawiązują do parkietu. By udekorować wnętrze, zastosowano tak naprawdę tylko kilka dodatków - lampkę, latarenki, zdjęcie czy nawet gitarę. Ich rozmieszczenie na różnych poziomach i ogólne dopasowanie do stylu przewodniego powoduje jednak, że wnętrzu nie można odmówić inspirującego wyglądu z osobistym charakterem.

Salon prezentuje się elegancko i niezwykle zachęcająco. Wzorzysta tapeta wzbogaca jego wystrój w bardzo subtelny...

Spodobała mi się kuchnia - ze względu na jasność, przytulność oraz oczywiście wyspę :) Wnętrze nie jest duże, ale, jak się okazuje, w umiejętnie zagospodarowanej przestrzeni można ulokować wszystkie zamierzone rozwiązania, nie dziwi więc wydzielenie wolnostojącego kącika z osobnym blatem do pracy. Pewnego rodzaju dynamiki dodają kuchni ułożone pod skosem kafelki, uwagę zwracają na siebie także podświetlane witrynki.

Kuchnia nie jest duża, ale umiejętnie zagospodarowana. Znalazło się w niej miejsce na osobno wydzieloną wyspę, która...
Kuchnia urządzona jest w bieli oraz drewnie, co zapewnia przyjemny i naturalny klimat. Pewnego rodzaju dynamiki dodają...

Przy krótszej kuchennej ścianie postawiono podwójną lodówkę. W rogu wnętrza znalazło się także miejsce na wiszące półki na wino, które swoją drewnianą postacią przełamują białą kolorystykę i nawiązują do blatów oraz akcentów na lampach wiszących.

Przy krótszej kuchennej ścianie postawiono podwójną lodówkę. W rogu wnętrza znalazło się także miejsce na wiszące półki...
Wystrój kuchni został dokładnie przemyślany. Wnętrze nawiązuje do spokojnego stylu skandynawskie, a jednocześnie...

Źródło: EG ProjektAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.