Salon

Polski apartament z czerwoną cegłą, czyli eleganckie nowoczesne wnętrza z pięknym widokiem za oknem, szczególnie po zmroku ;)

Na pewno ten widok w szczególności Was zainteresował, prawda? :) Zaczynamy więc od niego i tym samym od wyjątkowo ciekawej aranżacji salonu w całości utrzymanego w nowoczesnym stylu. Wnętrze zaprojektowane przez Beauty Homes nie jest pozbawione przy tym przytulności, panuje tu bardzo kameralny ciepły nastrój, również za dnia ;) Interesujące, że pomieszczenie jest dość wąskie i mogłoby sprawić pewne trudności przy projektowaniu, ale jednak w moim przekonaniu udało się je całkowicie wyeliminować! Proponowane rozwiązania i pomysły idealnie wykorzystują dostępną przestrzeń i minimalizują mankamenty wnętrza. Jedną stronę przeznaczono na ścianę telewizyjną, a tę naprzeciwko - na kąt wypoczynkowy. Niezwykłe wrażenie, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym, sprawia ogromne lustro nad sofą. Na pierwszy rzut oka wygląda to jak drugi pokój za ścianą, jednak w rzeczywistości to sprytny sposób na optyczne poszerzenie salonu. Połączenie drewna na podłodze i cegieł na ścianach oraz pięknej panoramy miasta za oknem, jak dla mnie, kreuje niesamowicie przyjemne i zachęcające miejsce popołudniowego odpoczynku.

Efektowna aranżacja salonu z piękną panoramą miasta za dużym oknem. We wnętrzu zastosowano kilka trików optycznie...
Czerwone cegły w salonie, podobnie jak w całej części dziennej domu, dodają wnętrzu klimatu i przytulności. Nowoczesne...
+ pokaż całość
Salon zaaranżowany w neutralnych barwach bieli oraz brązu wzbogacony cegłą na ścianie oraz dużym lustrem powiększającym...

Ledowe oświetlenie i nowoczesny kształt lamp subtelnie dekorują wnętrze. Wyposażenie salonu, jak i kuchni, jest bardzo proste, można nawet powiedzieć, że podstawowe - a jedak dzięki cegłom tak wiele się tu dzieje! To kolejna z niezwykłych cech tego projektu, cegły wszędzie :) Zazwyczaj spotykamy się z aranżacjami, gdzie stanowią jedynie uzupełnienie wystroju, gdzie wyłożony jest nimi mały fragment ściany lub jakiś element, np. kominek. Natomiast w tym apartamencie zaplanowano ceglaną część dzienną, która wraz z drewnem wprowadza do wnętrz bardzo elegancki klimat.

Aranżacja strefy dziennej apartamentu, w którym królują czerwone cegły i drewno. Połączone przedłużonym przedpokojem...
Aranżacja kuchni w nowoczesnym stylu, gdzie na pierwszy plan wysuwa się piękna drewniana zabudowa. Szafki o gładkich...
Nowoczesna kuchnia z jadalnią bazuje na czerwonych cegłach oraz drewnianej zabudowie. Podświetlane szafki i punktowe...

W sypialni z kolei utrzymano nowoczesną prostą linię, ale postawiono na subtelniejsze kolory ziemi. Piaskowy czy może raczej kremowy odcień na ścianach i samej pościeli tworzy łagodną przestrzeń, idealną do wypoczynku i snu. Tego typu paleta barw i minimalizm dekoracji oraz wyposażenia sprzyjają wyciszeniu, gwarantując jednocześnie porządek i schludny wygląd pokoju nocnego. Podświetlane półki na ścianie przy drzwiach tym bardziej zachęcają do wystawienia na nich ulubionych zdjęć, pamiątek czy osobistych, bliskich sercu przedmiotów ;)

Aranżacja sypialni w stylu nowoczesnym z charakterystycznym oświetleniem. Jasna kolorystyka zapewnia odpowiednie...
Jasna sypialnia dodatkowo zyskuje na ledowym podświetleniu. Wnętrze utrzymane w beżowej palecie barw wycisza i...

A jak podoba Wam się łazienka? Tutaj szkło odgrywa jedną z głównych ról, nie tylko podkreślając styl mieszkania, ale także pomagając w wizualnym zyskaniu na przestrzeni. Pas wzorzystych płytek to w zasadzie jedyny element, który dekoruje wnętrze.

Aranżacja nowoczesnej łazienki, gdzie główną rolę odgrywa szkło. Przezroczysta tafla wydziela strefę prysznicową. Duże...

Zdjęcia: Beauty Homes



Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.