Polskie before & after, czyli inspirująca przemiana salonu z kuchnią i jadalnią oraz sypialni, domowego gabinetu i łazienki naszej czytelniczki!

Jak spędzacie coraz chłodniejsze dni? Wspominając lato, wygrzewając się w jeszcze momentami cieplutkich promieniach słońca? Czy witając jesień sezonowymi ozdobami we własnym M? ;) My wyszukujemy dla Was inspiracje, a dziś z chęcią przedstawiamy mieszkanie naszej czytelniczki Marty w wersji before & after! :) Wnętrza, które absolutnie domagały się remontu, nabrały świeżości i bardziej nowoczesnego wyglądu. Czerwone cegły na ścianie w salonie wdzięcznie komponują się z innymi dodatkami właśnie o takiej barwie - jak zauważycie, akcenty czerwieni obecne są nie tylko w pokoju dziennym, ale także pojawiają się w sypialni. Niewielkie mieszkanie urządzono funkcjonalnie, dbając zarówno o stronę dekoracyjną, jak i o praktyczne rozwiązania, które zapewniają maksymalną wygodę w jego użytkowaniu na co dzień. Część dzienną tworzą salon, jadalnia i kuchnia, wszystkie spójnie wpisujące się w główny motyw aranżacyjny domu. Skandynawska prosta forma, nowoczesne oświetlenie i detale oraz to przyjemne wrażenie przy porównaniu starych wnętrz z odnowionymi - zapraszam serdecznie w podróż po polskim M! :)

aranżacja otwartej przestrzeni

Do kuchni Marta wybrała białe szafki o gładkich frontach z lekkim połyskiem. Czerwony czajniczek ładnie nawiązuje do czerwonych detali w części jadalnianej i salonie :) A propos jadalni - w bardzo subtelny sposób wydzielono ją z części dziennej domu za pomocą prostego rozwiązania. Nazwijmy to, panel tworzony przez fragment ściany i podwieszany w części sufit jasno wyznacza strefę spożywania posiłków i biesiadowania ze znajomymi :)

aranżacja kuchni z jadalnią
+ pokaż całość

Przyznacie, że jest spora różnica pomiędzy tym, co teraz - zwłaszcza w stosunku do poprzedniego wystroju kuchennej przestrzeni? Zmianie uległo w zasadzie wszystko - począwszy od kolorystyki i stylu, przez meble, ściany i podłogę, po zmiany konstrukcyjne. Poprzednio każdy pokój był wyraźnie wyodrębniony, rozgraniczony ścianami, a teraz strefa dzienna, łącząc trzy funkcje, zyskała na wielkości i nowoczesnej komfortowej przestrzeni.

kuchnia before

Zwróćcie uwagę na rewelacyjny wieszak w przedpokoju po prawej stronie - typografia o baaardzo pozytywnym przesłaniu - i jak tu nie zacząć dobrego dnia, zabierając z wieszaka kurtkę czy płaszczyk? ;)

czerwone cegły w aranżacji
otwarta przestrzeń inspiracje

Pozostałe wnętrza wcześniej wyglądały tak:

pokój before
sypialnia before

A tak wyglądają w wersji after! Sypialnia jest bardzo wąziutka, dlatego wybrano do niej jedynie najpotrzebniejsze elementy. W domowym gabinecie dużo się dzieje, choć podobnie postawiono na przemyślane zagospodarowanie przestrzeni.

aranżacja wąskiej sypialni
sypialnia inspiracje
domowe miejsce pracy
domowy gabinet

Łazienka przeszła totalną metamorfozę! Wnętrze zyskało na nowoczesności i pełności, że tak się wyrażę - wcześniej było tu pusto, natomiast po remoncie aranżację wykończono drobnymi, umiejętnie wkomponowanymi w wystrój detalami. Przede wszystkim zmienił się także charakter łazienki. Teraz kojarzy się nie tylko z nowszym, świeższym duchem, ale także z elegancją, którą w dużej mierze kreuje wybrana kolorystyka: klasycznej bieli i czerni, połączonymi z ciemną szarością.

łazienka before
aranżacja łazienki

Zdjęcia: dzięki uprzejmości Marty :)Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.