Prosta aranżacja bardzo klimatycznego domu z drewnianymi ścianami i sufitem

Dzisiejsza podróż po pięknych wnętrzach jest dla wszystkich, którzy kochają drewniane inspiracje :) Jaśniutkie deski na ścianach oraz suficie wprowadzają tu niesamowity klimat, dzięki któremu pokój dzienny stał się bardzo przytulny :) W dość wąskim pomieszczeniu urządzono małą kuchnię z jadalnią i salonem, a elementy wystroju wszystkich tych części harmonijnie się ze sobą łączą. Wyraziste kolory mebli urozmaicają aranżację mieszkania. Tworzą dość wyraźny kontrast z tłem, czyli przemalowanym białą farbą drewnem na ścianach. Chociaż umeblowanie jest dość proste, to jednak nie zabrakło tu ciekawych rozwiązań. Wystarczy spojrzeć na aranżację jadalni - przy białym stole ustawiono krzesła w jednakowym, czarnym kolorze, jednak każde pochodzi z innego kompletu :) To subtelnie wpływa na oryginalność wnętrza i nadaje mu nieco eklektyczny charakter.

Jasne deski na ścianach i suficie wnoszą przytulny klimat do pokoju dziennego. W dość wąskim wnętrzu urządzono małą...
Przy białym stole w małej jadalni ustawiono krzesła w czarnym kolorze. Każde z nich pochodzi z innego kompletu. To...

Oświetlenie nad stołem w jadalni ma typowo skandynawską formę. Dwie wiszące lampy w czarnym macie doskonale komponują się z krzesłami. Jak zwykle, wszelkie roślinne akcenty są mile widziane - wprowadzają soczysty kolor i w naturalny sposób upiększają przestrzeń pokoju dziennego.

Oświetlenie nad stołem w jadalni ma typowo skandynawską formę. Dwie wiszące lampy w czarnym macie doskonale komponują...

Drewniane deski do krojenia oczywiście idealnie pasują do drewnianych ścian :) Białe szafki z czarnymi uchwytami i blatem to dobry wybór, bo z jednej strony wpisują się w łagodny wystrój kuchni, ale z drugiej dodają jej elegancji i wyrazu. W małym wnętrzu nie ma wiszących szafek, więc właściciele domu zyskali dużo lekkości, którą widać też w mieszczącym się za kuchnią przedpokoju. Żeby zwiększyć nieco miejsce do przechowywania, na ścianie zawisła biała półka - z pasującymi do koncepcji wystroju czarnymi podpórkami :)

Drewniane deski do krojenia idealnie pasują do drewnianych ścian. Białe szafki z czarnymi uchwytami i blatem wpisują...
Na drewnianej ścianie w kuchni zawieszono białą półkę z czarnymi podpórkami. To zwiększa miejsce do przechowywania i...

Niebieska sofa w małym pokoju dziennym to element, który przykuwa do siebie największą uwagę. Jej zdecydowany kolor współgra z prostym kształtem, dzięki czemu aranżacja salonu pozostaje wyważona i elegancka. Na ścianie znajduje się kilka grafik w czarnych ramkach. Dopasowana do wystroju galeria ścienna stanowi jedną z kilku ważnych dekoracji, które wpływają na klimat całego wnętrza.

Niebieska sofa w małym pokoju dziennym to element, który przykuwa do siebie uwagę. Zdecydowany kolor współgra z prostym...

Zastosowane w aranżacji drewno znacząco kształtuje charakter pokoju dziennego, ale to nie jedyne elementy, które tworzą tak przytulny klimat. Na sofie znajduje się musztardowy pled oraz kilka poduszek, przed nią położono dywan z delikatnym wzorem, a na oknie wiszą równie subtelne zasłony. To sprawdzone sposoby na nadanie wnętrzu domowego ciepła :)

Na sofie w salonie znajduje się musztardowy pled, a do tego kilka poduszek. Przed nią położono dywan z delikatnym...

Aranżacja sypialni jest prosta, ale przy tym bardzo oryginalna. Tutaj również ściany są wyłożone drewnianymi deskami, jednak pomalowano je na ciekawy, ciemnozielony kolor. Aby całość była harmonijna, wszystkie dodatki i meble - poza jednym wazonem na komodzie - mają stonowane, neutralne barwy. Co ciekawe lampki nocne nie stoją na szafkach przy łóżku, ale zawieszone są na ścianie tuż nad wezgłowiem.

Aranżacja sypialni jest prosta i przy tym oryginalna. Na ścianach znajdują się drewniane deski, które pomalowano na...

Dodatki i meble w sypialni mają w większości stonowane kolory. Lampki nocne zawieszone są na ścianie tuż nad...
W drugim pokoju też znajdujemy kolorowe ściany :) Tym razem w dwóch kontrastowych odcieniach. Pojedyncze łóżko i biurko zdradzają, że to wnętrze dla dziecka, najpewniej dla nastolatka, bo wystrój jest dość elegancki :) Charakterystyczna lampa wisząca stanowi najciekawszy detal, który zdobi aranżację pokoju.

W aranżacji pokoju jedną ze ścian pomalowano na dwa kontrastowe kolory. Charakterystyczna lampa wisząca stanowi...
Największym urozmaiceniem aranżacji pokoju dziecięcego jest ściana. Drewniane deski pomalowano w dwóch różnych...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.