Przedpokój w skandynawskim stylu black and white, czyli piątkowy cykl "GET THE LOOK".

Dziś piątek, czas więc na inspirację i buszowanie po internetowych sklepach w poszukiwaniu pasujących dodatków do wybranego wnętrza. Jedna z moich koleżanek poprosiła mnie o inspirację na aranżację przedpokoju w kolorze black&white. Uwielbia bowiem styl skandynawski, a przede wszystkim mieszkanie autorki bloga House of Philia. Sama osobiście posiada niewielki przedpokój, stąd należało wybrać to co najistotniejsze. Popatrzmy jaki styl ma House of Philia.

źródło: House of Philia+ pokaż całość


białe schody

 źródło: House of Philia

Osobiście bardzo, bardzo mi się podoba:)Minimalistyczne mieszkanie, ale przytulne. Bardzo przypomina mi mieszkanie Dagi, któremu poświęciłam jeden z wtorkowych cykli:)Chcecie urządzić wnętrze w tym stylu?Poniżej lista z cyklu "GET THE LOOK".

pocztówki z napisami zawieszone na sznurku i przypięte spinaczami, półka czarna ze srebrnymi wspornikami, ale w Ikei znajdziecie tez białą z czarnymi, która idealnie nadaje się do tego wnętrza, srebrna lampa industrialna, wieszaki industrialne, lampion srebrny, dywaniki z owczej wełny i ze skóry, dywan w paski, koszyki wiklinowe idealne na poduchy, parasol, czy zimowe akcesoria, biała poduszka z napisami, pojemnik biały, miska jasna, szafka na buty, półeczka ścienna na listy "letters", drewniany, przecierany stołek, taboret ocynkowany w stylu tolix

I jak podoba się Wam piątkowy zestaw "GET THE LOOK"?:)


Miłego weekendu:):):)


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.