Salon

Przyjemna aranżacja mieszkania naszej czytelniczki Ewy, czyli inspiracja romantycznym klimatem i czerwoną cegłą ;)

Ale miło :) Mamy kolejne śliczne mieszkanie od naszej czytelniczki, która inspiracji wnętrzarskich poszukuje właśnie u nas, na Lovingit :) Dziękujemy Ewie i Jackowi, że podzielili się z nami swoim pierwszym mieszkaniem, tym bardziej, że jest wyjątkowe pod kilkoma względami! To pierwsze cztery kąty, w których zamieszkali razem, a także pierwsze, które wspólnie projektowali, więc z tym większą przyjemnością prezentuję Wam je dziś na blogu. W domu ciągle zachodzą zmiany (wiemy dobrze, jak to jest ;)), ale na ten moment przytulne gniazdko młodej pary wygląda tak:

Kameralny salon wypełnia naturalne światło, podkreślając jego walory. Aranżację wnętrza wzbogacono czerwoną cegłą i...
+ pokaż całość

Bardzo przyjemnie, prawda? Szczególnie, kiedy dzień jest słoneczny, salon cały skąpany jest w pięknych promieniach, co dodaje mu blasku. Na ścianie telewizyjnej Ewa z Jackiem położyli czerwoną cegłę, którą znajdziemy także dalej, w przedpokoju i kuchni. Jej nasycony odcień i nieco surowa forma ładnie kontrastują z przytulnym charakterem całego wnętrza. Myślę, że efekt prac aranżacyjnych może być naprawdę inspirujący, a tym większe uznanie się należy z tego względu, że remont był gruntowny - równane były ściany i podłogi, wymieniane drzwi, a nawet parapety... Bez zmiany pozostały w zasadzie tylko kaloryfery, których w moim przekonaniu stara postać nie gryzie się z nowym wyposażeniem.

Na ścianie telewizyjnej położono czerwoną cegłę, która w zdecydowany sposób dekoruje wnętrze. Jej nasycony odcień i...

Ściana telewizyjna przyozdobiona jest przede wszystkim czerwonymi cegłami, ale warto także zwrócić uwagę na drobne detale wystawione na komódce pod telewizorem. Biały storczyk, malutki koszyk wiklinowy z podręcznymi akcesoriami, świeczka, serduszko, lampion... Pojedyncze dekoracje bardzo subtelnie uzupełniają tę część aranżacji. Właśnie dzięki takim zabiegom dom nabiera indywidualnego klimatu i staje się ciepły oraz prawdziwie rodzinny.

Ściana telewizyjna przyozdobiona jest przede wszystkim czerwonymi cegłami, ale warto także zwrócić uwagę na drobne...

W salonie ulokowano także jadalnię z eleganckimi meblami w jasnym odcieniu. Stół ustawiono przy ścianie również wyłożonej czerwonymi cegłami, co wpływa na wrażenie spójności i tworzy pewnego rodzaju ramy dla całej aranżacji. Bieżnik i bukiet pięknych świeżych kwiatów to wystarczająca dekoracja strefy jadalnianej.

W salonie ulokowano także jadalnię z eleganckimi meblami w jasnym odcieniu. Stół ustawiono przy ścianie również...

Zauważcie, że nad stołem w jadalni zawieszono identyczne lampy, jak nad stolikiem kawowym w części salonowej. To kolejny przykład dbałości o szczegóły i przemyślanej koncepcji urządzenia pokoju dziennego. Wszystkie meble - stoliki, krzesła, komody - pochodzą z tego samego kompletu, co wpływa na harmonijny charakter wnętrza.

Nad stołem w jadalni zawieszono identyczne lampy, jak nad stolikiem kawowym w części salonowej. Do tego wszystkie meble...

W przedpokoju klimat budują czerwone cegły i elementy drewna w miodowym odcieniu. Zabudowana szafa z lustrem pomaga zorganizować garderobę, równie praktycznym rozwiązaniem jest siedzisko, dodatkowo urozmaicone wzorzystymi poduszkami. Rodzinne zdjęcie na ścianie, wiszący zegar - kolejny dowód na to, jak drobne, ale wyraziste detale potrafią wzbogacić wystrój wnętrza :)

W przedpokoju klimat budują czerwone cegły i elementy drewna w miodowym odcieniu. Zabudowana szafa z lustrem pomaga...

Zamkniętą kuchnię również urządzono, bazując przede wszystkim na drewnie oraz bieli. Proste gładkie szafki mają nowoczesny wygląd. Drewniany blat, zarówno ten kuchenny, jak i od stołu, w przyjemny sposób urozmaica jasną przestrzeń.

Zamkniętą kuchnię urządzono, bazując przede wszystkim na drewnie oraz bieli. Drewniany blat, zarówno ten kuchenny, jak...

Na jednej ze ścian, podobnie jak w pokoju dziennym, postawiono na charakterystyczną czerwoną cegłę. Elementem praktycznym, jak i mocno dekoracyjnym zarazem, jest również lampa wisząca. Drewniany parapet idealnie pasuje do blatów.

Na jednej z kuchennych ścian postawiono na charakterystyczną czerwoną cegłę. Elementem praktycznym, jak i mocno...

Aranżacja kuchni ogólnie bazuje na mocnych kontrastach kolorystycznych. Wystrój wzbogacono kilkoma charakterystycznymi detalami, w tym wspomnianą lampą wiszącą o metalowym kloszu. Jak podoba Wam się kuchnia i całe mieszkanie? :)

Aranżacja kuchni bazuje na mocnych kontrastach kolorystycznych. Wystrój wzbogacono kilkoma charakterystycznymi...

Zdjęcia dzięki uprzejmości Ewy :)Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.