Przytulna i rozświetlona przestrzeń, czyli wnętrza tygodnia z instagramu :)

Zapraszam do uroczego mieszkania prosto z instagramu - na @65m2_ można się naprawdę zainspirować :) Przede wszystkim w całym domu króluje jasna paleta barw. Biel i romantyczne pastele nadają każdemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Do salonu wybrano sofę i fotel w śnieżnobiałym obiciu. W podobnym stylu i kolorze są stolik kawowy czy stojak na czasopisma, co zapewnia wyjątkową spójność aranżacji. W zasadzie jedynymi elementami, które przełamują tę spokojną całość, są czarne akcenty, choć i tak w delikatnej formie. Kratkowany wzór na dywanie i poduszce dodaje wnętrzu charakteru. Jednocześnie cały pokój dzienny zachowuje swoją subtelną aurę i na pewno zachęca do błogiego odpoczynku!

Do salonu wybrano sofę i fotel w śnieżnobiałym obiciu. W podobnym stylu i kolorze są stolik kawowy czy stojak na...
Elementami, które przełamują spokojną całość, są czarne akcenty, choć i tak w delikatnej formie. Kratkowany wzór na...
+ pokaż całość

Jasne wnętrze zdobi wiele drobnych dodatków, które podkreślają delikatną stronę aranżacji. Puszyste dywany i pledy roznoszą przytulność, nie mogło zabraknąć także świeżych bukiecików w przezroczystych wazonach. Po zmroku o romantyczny nastrój w salonie dbają dekoracje świetlne. Duże lampiony i świece wyglądają niesamowicie, pokój nabiera wspaniałych cech. Delikatne światło podkreśla wybrane do wnętrza materiały oraz pastelową kolorystykę. Drobna girlanda świetlna znalazła się nawet pod telewizorem na białej komodzie.

Salon zdobi wiele drobnych dodatków, które podkreślają delikatną stronę aranżacji. Puszyste dywany i pledy roznoszą...
Po zmroku o romantyczny nastrój w salonie dbają dekoracje świetlne. Duże lampiony i świece wyglądają niesamowicie,...

Część jadalnianą wyznacza mały biały stolik ustawiony pod ścianą. Wokół niego ustawiono czarne krzesła, które dodają wnętrzu elegancji i intrygują kontrastem. Również w tym miejscu zadbano znacząco o dekoracyjną stronę aranżacji. Na ścianie nad stołem znajduje się całkiem bogata galeria ścienna, w kolorystyce przewodniej, czyli bieli i czerni. Przy krześle na podłodze ustawiono także duży lampion, a na blacie romantyczności dodają zapalone świece.

Część jadalnianą wyznacza mały biały stolik ustawiony pod ścianą. Wokół niego ustawiono czarne krzesła, które dodają...

Sypialnia ma bardzo kojący charakter. Wnętrze urzeka spokojem i elegancją, którą widać w każdym najdrobniejszym szczególe. Centralne miejsce pokoju nocnego zajmuje łóżko z pikowanym wezgłowiem. Na nim ułożono symetrycznie poduszki, które stanowią część dekoracji. Romantyczną aurę kreują lampiony ze świecami w środku oraz girlandy świetlne. Pięknie rozświetlają biało-szarą przestrzeń już od samego progu drzwi do sypialni.

Sypialnia ma bardzo kojący charakter. Wnętrze urzeka spokojem i elegancją, którą widać w każdym najdrobniejszym...
Romantyczną aurę kreują lampiony ze świecami w środku oraz girlandy świetlne. Pięknie rozświetlają biało-szarą...

Na komodzie obok łóżka ustawiono kilka wdzięcznych dekoracji. To między innymi typografia oraz zdjęcie w czarnych ramkach, a także kwiaty czy świece. Białe deski na podłodze w sypialni rozjaśniają całość. Idealnie wpisują się w charakter aranżacji. Przy boku łóżka ustawiono nowoczesny stoliczek nocny zrobiony z przezroczystego szkła. Czarna lampka nocna, podobnie jak ramka czy wzór na poduszce, urozmaica subtelną, jasną przestrzeń.

Na komodzie obok łóżka w sypialni ustawiono kilka wdzięcznych dekoracji. To między innymi typografia oraz zdjęcie w...
Przy boku łóżka ustawiono nowoczesny stoliczek nocny zrobiony z przezroczystego szkła. Czarna lampka nocna, podobnie...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.