Świeże i inspirujące before & after kuchni, czyli zmiana stylu, palety barw i... położenia ściany, która wyszła tylko na dobre :)

Zmiany, zmiany, kto lubi zmiany? ;) Oj tak, bardzo lubimy wszelkie metamorfozy na Lovingit, a najbardziej chyba te kuchenne! Dzisiaj kolejny udany przykład tego, jak można odświeżyć swoje wnętrze, całkowicie odmieniając jego charakter i zmieniając nieco układ. Przyjrzyjcie się porównaniu kuchni before & after - zauważycie, że podczas remontu wyburzono jedną ze ścian, zyskując dzięki temu więcej miejsca i swobody. Oczywiście oprócz tego zabiegu, sporą zasługę w tworzeniu wrażenia przestronności ma także zastosowana kolorystyka. Właściciele zdecydowali się znacząco rozjaśnić pomieszczenie, nadając barwę bieli nawet szafkom kuchennym. Aby nie było jednak zbyt monotonnie czy nudno, aranżację przełamują pojedyncze, choć dobrze widoczne akcenty - jak wnęka półwyspu kuchennego wymalowana szaro-zielonym odcieniem czy złote dodatki, np. kable od wiszących lamp. Ciekawe połączenie, które mnie osobiście przypadło do gustu - a Wam? :)

Aranżacja białej kuchni, w której zastosowano bardzo eleganckie dodatki. Złote akcenty oraz naturalne drewno tworzą...
Kuchnię podczas remontu całkowicie przemieniono - zarówno pod kątem stylu aranżacji, jak i przewodniej palety barw....
+ pokaż całość

Nie mogę napatrzyć się na idealną harmonię, jaka panuje w tym wnętrzu! Równomiernie rozłożone taborety, w równych odstępach zawieszone lampy, brak szafek wiszących na rzecz znacznie lżejszych półek... Wnętrze jest bardzo zachęcające, a dopływ naturalnego światła tylko potęguje to wrażenie.

Przestronna kuchnia prezentuje się świeżo i schludnie. Pojedyncze złote dodatki wprowadzają bardzo elegancki charakter,...

Kolorowe dodatki znacznie urozmaicały i ożywiały aranżację kuchni z zewnątrz, natomiast po wejściu do jej "środka" znajdujemy się już w trochę innej bajce. Oczywiście nadal jest to ta sama leciutka forma, świeżość i czystość dookoła, jednak nie ma tu tylu elementów w intensywnych barwach, za to dominuje bardzo spokojna biel. Panele na podłodze w ciemniejszym odcieniu dodają ciepła i stanowią piękne nawiązanie do drewnianych elementów wystroju, np. wiszących półek.

Bardzo przestronna i piękna kuchnia bazuje na kolorystyce bieli oraz na prostym skandynawskim stylu. Drewniana podłoga...

Piękno tkwi w prostocie, prawda? Delikatne złote uchwyty przy szafkach świetnie podkreślają elegancki charakter skąpanego w bieli wnętrza.

Prosta, a jednocześnie pełna wdzięku i klasy aranżacja kuchni zainspirowana funkcjonalnym stylem skandynawskim. Złote...

Bardzo lubię takie rozwiązania, które łączą niepozorność z dużą dozą efektowności. Proste lampy o kulistych kloszach - niby w nich nic nadzwyczajnego nie ma, jednak tak trafnie dobrano je do wystroju kuchni, a poza tym wyróżniają się także złoconymi kablami - że nie sposób nie docenić ich wkładu w dekorowanie wnętrza :)

Białe szafki i białe ściany tworzą spokojne i wdzięczne tło dla dodatków, które tworzą charakter kuchni. Drewniana...
Kuliste klosze lamp wiszących nad blatem w kuchni podkreślają harmonię i prostotę, w jakich urządzono całe wnętrze....

Na pewno warto zwrócić również uwagę na ścienne kafelki nad blatami. Są bardzo małe, a kształtem przypominają plaster miodu - już na samą myśl robi się bardzo apetycznie :) Myślę, że świetnie dobrano je do charakteru kuchni, w niezwykle subtelny i wdzięczny sposób wzbogacają wystrój wnętrza.

Małe kafelki, którymi wyłożono ściany w kuchni, przypominają kształtem plaster miodu. Wraz ze złoconymi uchwytami od...
Drewniane dodatki i akcesoria wnoszą do białej kuchni wiele przytulnego klimatu. Kojarzą się z naturą i świetnie tym...

Co najbardziej spodobało Wam się w dzisiejszej kuchni? Przestrzeń, światło, kolory, charakter? Podzielcie się Waszymi ulubionymi elementami, a może coś byście tutaj zmienili? :)

Przestronna i widna kuchnia, której aranżacja zainspirowana jest funkcjonalnym stylem skandynawskim, prezentuje się...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.