Udane before & after przedpokoju, czyli jak wyremontować wnętrze małym kosztem, a z dużym efektem :)

Prosta, przyjemna aranżacja, a co najważniejsze... minimalnym wkładem finansowym zrealizowana przez pomysłową właścicielkę tego mieszkania to nasza dzisiejsza inspiracja :) Długi, ale za to wąski przedpokój wymagał odświeżenia, w całkiem szybkim czasie i niedrogim kosztem. Jak widzimy, takie założenia bardzo dobrze sprawdziły się w praktyce, bo wnętrze po remoncie prezentuje się naprawdę ładnie. Szczególnie może przypaść Wam do gustu aranżacja na stoliczku, wdzięczna i pełna naturalności, ale o tym za chwilę :) Rzućcie okiem na przedpokój w całości i powiedzcie, który element podoba Wam się tutaj najbardziej - tak zgodnie z Waszym pierwszym wrażeniem...  Czy to zawsze oryginalnie wyglądający dywan jutowy? Czy żółte dodatki? A może drzwi wejściowe pomalowane farbą tablicową, czyli sprawdzone i bardzo praktyczne rozwiązanie? :) A może w ogóle coś byście tutaj pozmieniali, czekam z niecierpliwością na Wasze opinie! A teraz rozgośćcie się i przyjrzyjcie poszczególnym detalom. Nie ma ich wiele, ale zdecydowanie wpływają na klimat białego wnętrza.

Wąski i długi przedpokój postanowiono maksymalnie rozjaśnić, stosując biel jako kolor bazowy aranżacji. Wyraziste...
+ pokaż całość

Tutaj mały podgląd na przedpokój before. Jak widać, zmiany zaszły tak naprawdę niewielkie - w miejscu, gdzie stał stoliczek, teraz także stoi stoliczek, taka sama pozostała podłoga, lampki na suficie również; a na finalny efekt w głównej mierze wpłynęły pomalowane drzwi wejściowe i do innych pomieszczeń w domu (do tych użyto białej farby, żeby maksymalnie scalić je ze ścianami i zyskać tym samym odrobinę na przestrzeni, przynajmniej optycznie).

Przedpokój nadawał się do remontu, który właściciele domu wykonali całkiem niedrogim kosztem. Rozjaśnili długie i...

I wspomniany wcześniej kącik dekoracyjny, który jednocześnie stanowi praktyczne miejsce do odkładania kluczy i innych rzeczy. A jak to wygląda u Was w mieszkaniu? Macie jeden wybrany kącik, w którym przechowujecie klucze, drobiazgi z torebki czy plecaka, czy raczej w momencie wyjścia z domu nagle rozpoczynają się chaotyczne poszukiwania po całym domu? :)

Świeże kwiaty w wazonie i kilka ozdób na stoliku znacząco dekorują przedpokój. W jasnym wnętrzu urzeka kompozycja...
Aranżacja na stoliku w przedpokoju jest bardzo różnorodna, ale też przy tym przemyślana. Widać tutaj pewną symetrię,...

Przy pootwieranych drzwiach do przedpokoju wpada całkiem sporo naturalnego światła, co w delikatny sposób podkreśla walory estetyczne aranżacji. Samo pomieszczenie byłoby dość ciemne ze względu na brak okien, między innymi dlatego właściciele zdecydowali się na maksymalnie jasną kolorystykę, w niektórych miejscach urozmaiconą radosnymi akcentami w bardziej wyrazistych odcieniach.

Biały przedpokój zdobią różnokolorowe pojedyncze dodatki. Drzwi pomalowane farbą tablicową są rozwiązaniem praktycznym...

Jak można sprytnie wykorzystać ograniczoną przestrzeń? Na przykład przymocować wieszak na kurtki do drzwi od pokoju, które idealnie wtapiają się w ścianę, więc rozwiązanie tym bardziej uważam za udane :)

Wieszak w przedpokoju przymocowano do drzwi, które w białym kolorze całkowicie wtapiają się w tło. Dzięki temu...
Piękne świeże kwiaty stanowią bardzo wdzięczną dekorację w przedpokoju. Wnoszą do wnętrza świeżość, a swoją naturalną...

W jednym z pomieszczeń zaaranżowano przyjemny domowy gabinet, również opierający się na barwie bieli wypełniony wieloma prostymi dodatkami. Domowa pracownia wygląda wdzięcznie i jest cudownie rozjaśniona, bardzo lubię takie świetliste aranżacje :) Widać tutaj lekkie inspiracje stylem skandynawskim. Co o niej sądzicie?

Przyjemna i rozświetlona aranżacja domowej pracowni, która opiera się na funkcjonalnym i czerpiącym z natury stylu...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit