Inne

Ulubione miejsca w moim mieszkaniu oraz zapachy, które tworzą niezapomnianą atmosferę

Uwielbiam moje mieszkanie. Choć nasz remont trwał stanowczo za długo i są elementy, które wymagają poprawy to jednak dziś wiem, że warto było. Tym bardziej, że Patrycja jest jeszcze malutka i więcej czasu spędzam właśnie w swoich czterech kątach. Dlatego bardzo je doceniam. Dziś postanowiłam podzielić się z Wami tymi miejscami w naszym wnętrzu, które bardzo lubię. Mają w sobie dobrą energię i inspirują mnie, albo sprawiają, że po prostu czuję się w nich wyjątkowo dobrze. Dla mnie we wnętrzu nie tylko istotne są meble i cała aranżacja, ale także zapachy.

 

Kuchnia (52199)

Uwielbiam piec, bo wtedy właśnie w całym mieszkaniu jest przyjemny zapach domowego ciasta.  Też tak macie? Ten moment jest dla mnie rytuałem, co niedzielę staram się coś upichcić, choćby dla samego zapachu. Wprowadza to bardzo domową atmosferę. Lubię wtedy usiąść w salonie, który u mnie połączony jest z kuchnią i jadalnią.

Młynki menu (52200)

Na co dzień nie mam czasu, aby piec ciasta, ale znalazłam za to idealny zapach domowego ciasta z owocami i kruszonką od AIR Wick Freshmatic. Jest po prostu boski!

Ulubiony zapach (52201)
Zapach (52202)

Czasem śmieje się, bo jak wpadają do nas znajomi to myślą, że coś upiekłam:)A najfajniejsze jest to, że urządzenia AIR WICK FRESHMATIC  są subtelne i idealnie wpiszą się w każde wnętrze. Do salonu wybrałam oczywiście biel, która pasuje do reszty mebli.

Ulubiona biała konoslka w moim mieszkaniu (52203)

Dostępne są również urządzenia AIR WICK FRESHMATIC  w kolorze latte i czarnym, a więc  najbardziej uniwersalnych barwach. Za to też je bardzo loving!

Mieszkanie (52204)

Śliczne są, prawda? Ich nowoczesny wygląd wpasuje się do każdego wnętrza. I co ważne one automatycznie uwalniają zapach. Sami ustawiamy też jego intensywność.

Są banalnie proste w obsłudze.

1. Przekręcamy środek

Są rewelacyjne (52205)

 

2. Umieszczamy wkład.

Banalnie proste w obsłudze (52206)

3.Zakręcamy

Prosta obsługa (52207)

4.Teraz jeszcze tylko baterie, ustawienie intensywności i gotowe:) Loving it!

Kuchnia (52208)

Kolejny ulubionym miejscem w moim wnętrzu jest przedpokój na górze. Jest taki jasny, rześki i przez to bardzo przestronny. Bardzo  lubię ten moment, kiedy wybieram ubrania z rana i mam  taką przyjemną atmosferę. Momentalnie dodaje mi to optymizmu. To chyba przez to, że przestrzeń jest niczym niezagracona. Zasada im mniej, tym lepiej sprawdza się i naprawdę działa! Polecam!

Przedpokój (52209)

Dlatego zdecydowałam się w przedpokoju na bardzo rześki zapach – Białe Kwiaty. Jest taki wiosenny, świeży i od razu mam dobry nastrój na cały dzień.

Skrzynka (52210)

Moja starsza córeczka też wybrała coś do siebie. Po kolei używamy w jej pokoju  wszystkich zapachów Air Wick, które są różowe, ewentualnie fioletowe. Tak zadecydowała:)

Kosz (52211)

W  jej królestwie najbardziej lubię kącik z łóżkiem domkiem i cotton ballsami. Jest uroczy.

Obudowa grzejnika (52212)
Moja córeczka (52213)

A te dwa zapachy najbardziej przypadły Melanii do gustu – Kwitnąca wiśnia i Magnolia.

Maileg (52214)

Który kolor urządzenia dobrałyśmy?:) Tym razem latte. Idealnie wkomponowuje się we wnętrze.

Knot pillow (52215)
Maileg (52216)

Kolejnym ulubionym miejscem w naszym mieszkaniu jest sypialnia . Tak bardzo małe wnętrze, ale tu jest tak przytulnie.

Nasza sypialnia (52217)

Uwielbiam spędzać tu czas. To moja mała oaza. Jaki jest zapach mojej sypialni? Wybrałam nutę świeżego prania. Sama bardzo lubię orzeźwiające zapachy i jak widać, to one głównie mnie inspirują.

Ulubiony zapach (52218)

Lubię zapach świeżej i wyprasowanej  pościeli. W sypialni odpoczywam, nabieram sił i lubię mieć porządek. To mnie relaksuje. Ten zapach to dla mnie strzał w dziesiątkę.

Tak naprawdę zapachów AirWick Freshmatic jest znacznie więcej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapach wnętrza sprawia, że potem kojarzy nam się z  miłymi chwilami. Dla mnie jest dopełnieniem całości i to on wprowadza przytulną atmosferę.

Lay of the day (52219)

 

Zdjęcia: Moje & Małgorzata Opala z FotoaktywneAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.