Wnętrza tygodnia z instagramu, czyli aranżacja białego domu z jadalnią z pięknym widokiem na wodę!

Gotowi na białą inspirację? :) To piękne i urzekające wnętrza z @prinsessepedersen, które mogą zachwycić nawet najbardziej wybredne osoby. Oczywiście nie wszyscy gustują w całkowicie białych aranżacjach, ale i tak uważam, że jest tutaj coś takiego, co chwyta za serce ;) Na otwartej przestrzeni zaaranżowano salon i jadalnię, spójnie urządzone w jasnej palecie barw. Elementem łączącym obie części pokoju dziennego jest drewniana podłoga. Duże okno sprawia, że wnętrze jest jeszcze bardziej rozświetlone. Jadalnię ulokowano w rogu pomieszczenia, a przez spore przeszklenia rozciąga się piękny widok na wodę i zimowy krajobraz. Swobodny skandynawski styl zestawiono z wyszukanymi dodatkami, takimi jak na przykład ozdobny żyrandol. Bukiet kwiatów na blacie dopełnia romantyczny klimat. Napiszcie koniecznie jak Wam się podoba takie rozwiązanie i całe mieszkanie! :)

Na otwartej przestrzeni zaaranżowano salon i jadalnię, spójnie urządzone w jasnej palecie barw. Elementem łączącym obie...
Jadalnię ulokowano w rogu pomieszczenia, a przez spore przeszklenia rozciąga się piękny widok na wodę i zimowy...
+ pokaż całość

Całkowicie biały wystrój domu pasuje do obecnej zimowej pory. Widok na ogródek z białym płotkiem, a za nim na wodę może być naprawdę relaksujący. Zarówno podłoga, jak i ściany, a także meble, a nawet dodatki mają przeważnie śnieżną barwę. To dodaje niesamowitej spójności całej aranżacji i podkreśla główną skandynawską myśl przy urządzaniu ciekawych wnętrz. Pojedyncze dekoracje subtelnie wpisują się w tło, a pomieszczenie wygląda ładnie.

Całkowicie biały wystrój domu pasuje do obecnej zimowej pory. Widok na ogródek z białym płotkiem, a za nim na wodę może...

Obok jadalni mieści się salon, gdzie również wybrano białe meble. Sofę w śnieżnym obiciu delikatnie urozmaicają jasnoszare tekstylia. Na stoliku przed nią ustawiono z kolei drobne świece, które zapalone dodają romantycznej aury. W różnych miejscach pokoju dziennego można znaleźć rozmaite dekoracje. Nie tylko świeczki, ale także rośliny czy ozdobne figurki wprowadzają do całego mieszkania osobisty klimat.

Sofę w śnieżnym obiciu delikatnie urozmaicają jasnoszare tekstylia. Na stoliku przed nią ustawiono z kolei drobne...

W głębi pomieszczenia znajduje się kuchnia, także urządzona cała w bieli. Fakt, że jest otwarta na jadalnię, dodaje całemu wnętrzu przestronności. Elementy w metalowej szarości ożywiają śnieżną biel, ale i podkreślają jej chłodny odcień. We wnętrzu jest zarówno elegancko, jak i stylowo, ale nie brak tu też domowej atmosfery. Jasna poświata dodaje przyjaznego charakteru, a róże w wazonie romantyzmu.

W głębi pomieszczenia znajduje się kuchnia, także urządzona cała w bieli. Fakt, że jest otwarta na jadalnię, dodaje...
W otwartej kuchni oraz jadalni ułożono białą podłogę z desek. Dodaje wnętrzu naturalności, a także podkreśla ogólny...

W aranżacji kuchni postawiono na białe szafki oraz jasne blaty, na których panuje idealny porządek. Jako dekoracja świetnie sprawdza się zawieszona na ścianie typografia, tematycznie nawiazująca do kuchennej przestrzeni. Zamiast wiszących szafek są tu gołe ściany, co dodatkowo potęguje wrażenie przestronności, jakie można odnieść w każdej części tego domu.

W aranżacji kuchni postawiono na białe szafki oraz jasne blaty, na których panuje idealny porządek. Jako dekoracja...
W białej przestronnej kuchni zamontowano dość nowoczesne oświetlenie. Na ścianie po lewej stronie nie ma żadnych szafek...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.