Wnętrza tygodnia z instagramu, czyli przytulne i eleganckie mieszkanie prosto z Polski! :)

Śledzicie na instagramie profil @paulina.inspiruje? Jeśli tak, wiecie już jakiej porcji inspiracji możecie się dzisiaj spodziewać :) Mieszkanie Pauliny urzeka niezwykłą konsekwencją i romantycznym klimatem. Do gustu przypadnie szczególnie miłośnikom stylu prowansalskiego lub beżowych wnętrz. Chociaż dom nie jest duży, to ma dość wysokie pomieszczenia, które zawsze optycznie dodają trochę przestrzeni. W małej kuchni postawiono na zabudowę w kształcie litery L. Dzięki temu wnętrze zyskało na lekkości, którą potęguje naturalne światło z okna na "wolnej" ścianie. W dalszej części znajduje się strefa jadalni. Zauważcie jak proporcjonalnie wygląda cała aranżacja - ciężar zabudowy kuchennej przenosi się na prawą stronę, a stół z krzesłami z jadalni ustawiono po lewej. Dzięki temu cała przestrzeń jest tu optymalnie wykorzystana, a wystrój prezentuje się schludnie i stylowo.

W małej kuchni postawiono na zabudowę w kształcie litery L. Dzięki temu wnętrze zyskało na lekkości, którą potęguje...

Biała podłoga rozjaśnia kuchenną przestrzeń. Szafki w kuchni mają beżowy kolor, w bardzo jasnym odcieniu, co razem nadaje wnętrzu wyjątkowo delikatny charakter. Pastelową paletę barw ożywiają pojedyncze dodatki. Mały dywanik z czarnymi pasami czy wiklinowe podkładki na stół nieśmiało wyróżniają się w totalnie romantycznym otoczeniu. Drewniany blat w kuchni wprowadza także naturalny klimat i podkreśla ciepłą stronę aranżacji.

Kuchnia z jadalnią mają bardzo romantyczny wystrój. Biała podłoga sprawia, że aranżacja obu części wnętrza wydaje się...
+ pokaż całość

Pokój dzienny tworzy kuchnia z jadalnią w głębi oraz salon naprzeciwko. Całe wnętrze wyłożono taką samą podłogą, co zachowuje spójność aranżacji. W salonie również dominuje kolorystyka bieli i beżu, w niektórych miejscach urozmaicona różowymi dodatkami. Pastelowe akcenty potęgują romantyczny klimat pokoju i zwiększają jego przytulność. Podobną rolę odgrywają małe świeczki czy prowansalskie metalowe donice ze wrzosami - ta dekoracja idealnie oddaje charakter całego domu :)

Pokój dzienny tworzy kuchnia z jadalnią w głębi oraz salon naprzeciwko. Całe wnętrze wyłożono taką samą podłogą, co...
W salonie dominuje kolorystyka bieli i beżu, w niektórych miejscach urozmaicona różowymi dodatkami. Pastelowe akcenty...
Dekoracyjną rolę w salonie odgrywają małe świeczki oraz prowansalskie metalowe donice ze wrzosami. Ta ozdoba idealnie...

Dekoracje z kształtem gwiazdek wnoszą do wnętrza figlarny charakter. Urozmaicają spokojną i romantyczną przestrzeń salonu. Pled na sofie oraz bieżnik na stole ze wzorem gwiazd bardzo subtelnie uzupełniają aranżację o oryginalny motyw. Z kolei dodatkami, które typowo nawiązują do prowansalskiego stylu, są np. podłogowa lampa z kwiecistym abażurem albo znajdujący się obok stolik pod maszynę do szycia. Tutaj sprawdza się świetnie w roli toaletki :)

Pled na sofie oraz bieżnik na stole ze wzorem gwiazd bardzo subtelnie uzupełniają aranżację o oryginalny motyw....

Aranżacja sypialni także jest bardzo romantyczna :) Wpływa na to kilka czynników, między innymi pastelowa paleta barw oraz dobrane dodatki. Na ramie łóżka zawieszono girlandę z małymi latarenkami, która dodaje wnętrzu subtelnego uroku. Warto również zwrócić uwagę na szafki nocne z oryginalnymi szufladami, którymi są koszyki wiklinowe. Świetnie podkreślają prowansalski styl wystroju sypialni.

Aranżacja sypialni jest bardzo romantyczna. Wpływa na to kilka czynników, między innymi pastelowa paleta barw oraz...

Beżowa pościel dodaje eleganckiego charakteru. Jasna sypialnia ma swój klimat, który wyznaczają przede wszystkim prowansalskie dodatki. We wnętrzu stoi nie tylko podwójne łóżko z szafkami nocnymi, ale także małe łóżeczko dziecięce. Zorganizowany w rogu pokoju kącik malucha wpisuje się w wystrój i zdobi przestrzeń pastelowymi poduszkami.

Beżowa pościel dodaje eleganckiego charakteru. Jasna sypialnia ma swój klimat, który wyznaczają przede wszystkim...
W sypialni stoi nie tylko podwójne łóżko z szafkami nocnymi, ale także małe łóżeczko dziecięce. Zorganizowany w rogu...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit