Wtorkowy tour po pięknych wnętrzach, czyli eleganckie połączenie czerni i bieli w przytulnym mieszkaniu na poddaszu:)

Temat czarno-białych wnętrz jest w zasadzie cały czas w modzie :) Te dwa podstawowe kolory absolutnie bronią się same! Są ponadczasowe, niezwykle eleganckie i na dodatek pasują do wszystkiego. Mogą uczynić wnętrze ekskluzywnym albo radosnym, świetnie wyglądają same, jak i w połączeniu z innymi kolorami. Dzisiaj zapraszam na niezwykły tour po wyjątkowym mieszkaniu. Kompletnie mnie zauroczyło! Jest pełne świeżości i pozytywnej atmosfery. Jestem pewna, że Wam też się spodoba :) Aranżacją zajęła się sama właścicielka - autorka bloga "No Place Like Home". Oto krótki wywiad i niesamowicie inspirujące zdjęcia jej pracy :)

 
białe wnętrza inspiracje
 
+ pokaż całość
Lovingit.pl: Witaj Mada, opowiedz o sobie w kilku słowach.
Mada z No Place Like Home: Mam na imię Magdalena, mam szczęście być mamą dwóch cudownych chłopaków i żoną fantastycznego faceta. Jestem filologiem angielskim, uwielbiam to a moją dodatkową pasją są wnętrza i ich urządzanie.
 
czarno-białe wnętrza inspiracje
 
kuchnia na poddaszu aranżacje
 
Lovingit.pl: Jaki jest Twój ulubiony styl w aranżacji wnętrz?
Mada z No Place Like Home: Nie mam jednego ulubionego stylu urządzania wnętrz. Uważam, że z każdego można czerpać inspiracje i grzechem byłoby zamykać się w jednym. Poza tym mieszkanie przecież zmienia się razem z nami;) Ubóstwiam połączenie starego z nowym, nabytki z pchlich targów obok klasyków designu. Zawsze uwielbiałam biel, a ostatnio niezwykle podoba mi się czerń - uważam, że razem wyglądają szalenie elegancko. Nie stronię też od pasteli - turkusu czy mięty. 
 
 
dekoracja wnętrza inspiracje
 
wnętrza biało-czarne
 
Lovingit.pl: Z czego jesteś najbardziej dumna w swoim mieszkaniu?
Mada z No Place Like Home: W naszym mieszkaniu mamy sporo sprzętów i drobiazgów, które wykonaliśmy sami i jestem z nich bardzo dumna. Ostatnio najbardziej chyba z ławy - po naszych zabiegach wygląda fantastycznie i trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno była starym, połamanym i niechcianym gratem;)
 
białe wnętrza inspiracje
 
białe wnętrza inspiracje
 
białe wnętrza inspiracje
 
Lovingit.pl: Co poradziłabyś osobom, które chcą urządzić swoje mieszkanie? Czym się kierować, na co zwracać uwagę?
Mada z No Place Like Home: Nie staraj się urządzać mieszkania czy domu od razu. Najpierw przemyśl, potem działaj. Powoli i z rozmysłem - prawie zawsze trwa to kilka lat, zanim dom będzie wyglądał tak jak sobie wymarzysz...
Dekoracje dobieraj stylem, kolorem - znajdź im wspólny mianownik i ustawiaj takimi grupkami (ja używam tac) - wyglądają wtedy o wiele efektowniej.
 Jeśli nie możesz czegoś kupić - z różnych względów - po prostu zrób to sam(a). 
Przede wszystkim pamiętaj, że to Twój dom i ma służyć Tobie i Twojej rodzinie, to nie wymuskane dla zwiedzających muzeum:) 
 
mieszkanie na poddaszu aranżacje
dekoracja mieszkania inspiracje
 
 
Na każdym kroku można spotkać tacki. A każdy na pewno pamięta, że tacki świetnie organizują przestrzeń :) Pozwalają wyeksponować najładniejsze elementy i utrzymać porządek. Brawo za połączenie funkcjonalności z estetyką!
 
dekoracja mieszkania inspiracje
 
Całe mieszkanie pełne jest niesamowitych przedmiotów! Niespotykane dekoracje czy ręcznie robione elementy - takie, jak ta urocza gałka - wprowadzają mnóstwo radości do wnętrza. Zaznaczają też wyraźnie indywidualny charakter mieszkania.
 
mieszkanie na poddaszu aranżacje
dekoracja wnętrza inspiracje
 
Oprócz czerni i bieli swoje miejsce znajdują też naturalne akcenty. Plecione wiklinowe abażury, płótna czy drewno sprawiają, że mieszkanie jest bardzo przytulne. Dodają mu wiele uroku, choć nie zakłócają biało-czarnej koncepcji. Idealna harmonia, nie sądzicie? :)
 
sypialnia na poddaszu
 
białe wnętrza inspiracje
 
Mnie zauroczyło wnętrze Mady niesamowicie:)Gdybym miała nazwać jej mieszkanko w jednym zdaniu byłoby to: "Poddasze pełne uroku, gdzie stare łączy się z nowym w niezwykły sposób:)"
 
Zapraszam po więcej inspiracji na bardzo ciekawego bloga Mady "No Place like home".


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.