Absolutnie oryginalna aranżacja białego mieszkania z mocnymi dodatkami i funkcjonalną drabiną... :)

Kolejna ze świetlistych perełek nam się szykuje... Jaśniutkie, pełne bieli i drewna - i to jeszcze jakiego! Będzie gra światłem, będą odważne kolorystycznie dodatki i cała ta moc wypływająca z naturalnego wykończenia aranżacji! Więcej słów nie potrzeba, teraz nacieszmy oko wytrawnym połączeniem stylu skandynawskiego i oryginalnego zdobnictwa. A jutro spóźnione zakupy  on-line:)

białe rozświetlone mieszkanie

Brak granic pomiędzy poszczególnymi strefami mieszkania powoduje, że ogrom dodatków tym bardziej rzuca się w oczy. Spokojna koncepcja północnego stylu zostaje zdecydowanie zachwiana - mamy tutaj raczej żywioł i szaloną energię :) Zwróćcie uwagę na rozmieszczenie poszczególnych elementów - mimo ich różnorodności i wrażenia, jakie tym samym kreują, zostaje zachowana harmonijna symetria w aranżacji. To dotyczy w głównej mierze umeblowania, ale odnosi się także do dodatków, np. kwiatów.

biała otwarta przestrzeń w mieszkaniu
+ pokaż całość

Białą kolorystykę przełamują nasycone dodatki, szczególnie w brązie. Jednymi z najbardziej przykuwających do siebie uwagę elementów są na pewno skórzane krzesła przy okrągłym stoliku w części jadalnianej. Łączy ona kuchnię ulokowaną we wnęce z salonem, przy czym tak spójnie urządzono każdą z tych stref, że razem tworzą miły dla oka, przemyślany zakątek. Oryginalne klosze od lamp i dekoracyjne lampiony wprowadzają do wnętrza nieco artystycznego klimatu i jednocześnie tworzą nastrojową aurę, nie sądzicie?

aranżacja kuchni z jadalnią
biały salon z jadalnią

Zaglądając głębiej do kuchni, znajdujemy roboczy stół z drewnianym blatem... baaardzo oryginalnym w formie :) Surowe deski mają w sobie to coś, za co niektórzy kochają dziki plener i swobodę. Tego typu rozwiązania w aranżacji wymykają się ze standardowych ram, a odzwierciedlają fantazję i "dynamiczną" duszę właścicieli mieszkania. W prosty i dosadny sposób podkreślają naturalny klimat, w jakim urządzono wszystkie pomieszczenia. Kolejny przejaw takiej koncepcji znajdziemy także w sypialni :)

stół z drewnianym blatem w kuchni

Masywny kufer jako stolik kawowy także dodaje smaczku. Nieregularny kształt pomieszczenia został wdzięcznie podkreślony aranżacją, wydaje się wręcz, jakby działał na korzyść projektantów. A co sądzicie o pomyśle z malutkim okienkiem pomiędzy sofą a fotelem?

aranżacja oryginalnego salonu

A we wspomnianej wcześniej sypialni czeka na nas... drabina! I to także w dość mocnej, charakterystycznej postaci - wydaje się, jakby dosłownie jeszcze przed chwilą była uczestniczką remontu ;) Spójnym z takimi detalami jest również wezgłowie łóżka, w której to roli widzimy paletę najprawdopodobniej, czy po prostu zbite deski. A to jeszcze nie koniec! Drabina jako funkcjonalny wieszak wzbogaca też wystrój łazienki.

drabina w aranżacji sypialni
biała garderoba
aranżacja białej łazienki z drabiną

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit