Salon

Aranżacja mieszkania inspirowanego skandynawskim klimatem w pastelowych kolorach

Prawdziwa uczta dla oczu dzisiaj, czyli eklektyczne mieszkanie na bazie skandynawskich i rustykalnych inspiracji, i to jeszcze urządzone w pastelowych kolorach! :) Salon zaaranżowano w bieli i pudrowych odcieniach, które wpływają na jego łagodny charakter. Wnętrze dekorują poduszki w delikatnej szarości czy dziergany pled na sofie, a także wiele wiszących detali. Ozdobę stanowi także drewniany stolik kawowy, o dość masywnej postaci, która jednak w tak subtelnym otoczeniu traci swoje surowe cechy, a wydobywa całe piękno :) Wokół stolika ustawiono dwie sofy w jasnym obiciu, urozmaicone wspomnianymi elementami. Wiklinowy kosz czy inne drewniane akcenty roznoszą po pokoju dziennym wspaniałą naturalną aurę i świetnie komponują się z wybraną paletą barw.

Salon zaaranżowano w bieli i pudrowych odcieniach, które wpływają na jego łagodny charakter. Wnętrze dekorują poduszki...
Ozdobę w salonie stanowi na pewno drewniany stolik kawowy, o dość masywnej postaci, jednak w tak subtelnym otoczeniu...

W aranżacji salonu warto zwrócić także uwagę na dekoracje ścienne, które występują tu w całkiem dużej liczbie. Oprócz półki, na której wystawiono grafikę, kieliszki, małe poroże czy świeczniki, tworząc w ten sposób ciekawą kompozycję - na ścianie zawisły także oryginalne detale. Surowość tych przedmiotów podkreśla nieszablonowy charakter pokoju dziennego i we wręcz intrygujący sposób przełamuje jego subtelny klimat.

W aranżacji salonu warto zwrócić uwagę na dekoracje ścienne, które występują tu w całkiem dużej liczbie. Na półce...
+ pokaż całość

W jadalni połączono kilka stylów, zyskując ciekawą i pełną charakteru mieszankę. Obok skandynawskich inspiracji właściciele zaczerpnęli także z rustykalnego klimatu, który przejawia się chociażby w obecności drewna w takiej ilości. Oprócz drewnianego stołu z żelaznymi nogami pod ścianą ustawiono także białą witrynkę na naczynia. Na wiszącej półce miejsce znalazły głównie dekoracje, doskonale wpisujące się w klimat jadalni.

W jadalni połączono kilka stylów, zyskując ciekawą i pełną charakteru mieszankę. Obok skandynawskich inspiracji...
Aranżację jadalni urozmaicono wieloma dodatkami. Oprócz wiszącej półki z naczyniami również na stole znalazły się...

Drugą jadalnię zorganizowano w salonie, wyznaczając jej miejsce w rogu pomieszczenia za pomocą ozdobnego stołu w białym kolorze. Ustawione wokół niego różnorodne krzesła, wpływając na eklektyczny charakter wnętrza. Okna na obu ścianach zapewniają dużo naturalnego światła, a zieleń za nimi i w mieszkaniu stanowi miły naturalny akcent, który na pewno sprawia, że przebywanie w domu staje się jeszcze przyjemniejsze :)

Jadalnię zaaranżowano w salonie, wyznaczając jej miejsce w rogu pomieszczenia za pomocą ozdobnego stołu w białym...

Aranżacja sypialni wygląda bardzo ciekawe, głównie za sprawą oryginalnego wezgłowia. Stworzono je z białego rozkładanego parawanu, zyskując tym samym efektowną ozdobę i miejsce na zawieszenie równie dekoracyjnych detali. Elementy drewna i to w tak czystej, niemal surowej postaci nawiązują do stylu rustykalnego.

Aranżacja sypialni wygląda bardzo ciekawe, głównie za sprawą oryginalnego wezgłowia. Stworzono je z białego...
Elementy drewna w sypialni nawiązują do stylu rustykalnego. Wnętrze urządzono głównie w białym kolorze, urozmaicając...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.