Niesamowicie klimatyczna aranżacja mieszkania w białym i czarnym kolorze z dodatkiem starego drewna

Gotowi na niezapomniane wrażenia? ;) Zapraszam Was w progi nieszablonowego mieszkania, które w całości zaaranżowano w bieli oraz czerni! Tę monochromatyczną paletę barw przełamują tylko drobne dodatki i niektóre meble z drewna, które podkreślają nieco surowy charakter domu. Myślę, że może Wam się tu spodobać :) W salonie podłogę wyłożono deskami w białym kolorze, co potęguje naturalny klimat. Na uwagę zasługuje również oryginalny stolik kawowy, za który posłużyła zwyczajna skrzynia. Metalowe krzesła i czarne dodatki, których sporo w pokoju dziennym, wprowadzają pewnego rodzaju chłód, typowy dla wnętrz w stylu industrialnym. Rozmaitość detali i ich form wskazuje jednak na inspirację eklektycznym sposobem aranżowania przestrzeni wokół :)

W salonie monochromatyczną paletę barw przełamują drobne dodatki i niektóre meble z drewna, które podkreślają nieco...

W salonie pod oknem ustawiono drewniany stół, tworząc w ten sposób strefę jadalni. Znalazły się przy nim takie same krzesła, jak przy sofie, zapewniając w ten sposób spójność aranżacji. Czarna komódka i witrynka obok zdecydowanie wyróżniają się w biało-szarym otoczeniu. Cały wystrój urozmaicają także wzorzyste poduszki i pled w subtelny sposób dodając wnętrzu przytulności. Zastawa na stole, oprócz praktycznej, pełni także funkcję dekoracyjną.

W salonie pod oknem ustawiono drewniany stół, tworząc w ten sposób strefę jadalni. Czarna komódka i witrynka obok...
Cały wystrój jadalni urozmaicają wzorzyste poduszki i pled w subtelny sposób dodając wnętrzu przytulności. Zastawa na...
Oryginalną aranżację jadalni urozmaicają nie tylko różne krzesła, ale także dekoracje na stole. Białe elementy w...
+ pokaż całość

W kuchni zdecydowanie króluje biel i czerń w bardzo przyjemnych proporcjach :) Jasna podłoga, ściany i sufit, a nawet większość mebli czy dodatków tworzą harmonijną bazę, która z mocą eksponuje ozdobny stół na samym środku kuchennej przestrzeni. Rzeźbione nogi dodają szyku i podkreślają elegancki klimat, jaki udało się wykreować właścicielom w tym dość surowym, choć bardzo estetycznym środowisku. Wyrazu całej aranżacji dodają także wzorzyste detale w postaci wąskiego dywanu czy poduszek na krzesłach. Elementy drewna i zieleni w bardzo delikatny sposób ocieplają oryginalne wnętrze.

Jasna podłoga, ściany i sufit, a nawet większość mebli czy dodatków tworzą harmonijną bazę, która z mocą eksponuje...
Wyrazu całej aranżacji dodają wzorzyste detale w postaci wąskiego dywanu czy poduszek na krzesłach. Elementy drewna i...
Białe szafki rozświetlają kuchenną przestrzeń, podobnie jak jasna podłoga czy większość dodatków. Drewniany blat...

A to pomieszczenie na poddaszu, które zrobiło na mnie największe wrażenie :) Choć wyposażenie jest zupełnie proste, a paleta barw jednakowa, jak na parterze, to jednak moc dekoracji sprawia, że jest tu niepowtarzalnie! Łazience uroku dodają przede wszystkim świece i latarenki, ale nie można nie zauważyć także kwiatów, oryginalnej lampy czy zdjęć przywieszonych do ściany. To wszystko wpływa na niezwykle klimatyczną całość, a romantyczny pokój kąpielowy może naprawdę zainspirować :)

Łazience uroku dodają przede wszystkim świece i latarenki. Nie można jednak nie zauważyć kwiatów, oryginalnej lampy czy...

W sypialni również posłużono się monochromatyczną paletą barw, wzbogacając ją w kilku miejscach elementami skóry czy siwego drewna. Pokój jest dość duży, a więc bez problemu wydzielono w nim strefę do spania, zostawiając jeszcze dość miejsca na swobodne poruszanie się. Podobnie jak w części dziennej domu i w łazience, tutaj też w roli dekoracji użyto czarno-białych fotografii.

W sypialni posłużono się monochromatyczną paletą barw, wzbogacając ją w kilku miejscach elementami skóry czy siwego...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.