Aranżacja mieszkania o powierzchni 71 m2 z białą drewnianą podłogą i czarnymi dodatkami

To mieszkanie może zaskakiwać i zachwycać :) Na pewno nie przechodzi się obojętnie obok takiej aranżacji i myślę, że i na Was zrobi wrażenie. Otwartą kuchnię połączono z jadalnią i dalej salonem. W całym pomieszczeniu dominuje poważna, elegancka paleta barw z bielą, szarością i czernią. Siwa podłoga z desek oraz inne naturalne akcenty - jak np. ławka, krzesła oraz sam stół w części jadalnianej - w bardzo subtelny sposób ocieplają wnętrze. W aranżacji użyto dużej liczby dodatków, które przede wszystkim dekorują różne części pokoju dziennego. Na wyspie kuchennej są to świeże kwiaty, a nad nią małe, ale zdecydowanie ozdobne lampki, na stole ustawiono świece w złotych świecznikach. To właśnie kompozycja oparta na czerni i złocie nadaje całości tak wyszukany klimat. W zasadzie każdy element wyposażenia i wystroju ma spory wpływ na atmosferę wnętrza. Kafle ścienne dodają mu tradycyjnego charakteru i jednocześnie urozmaicają całość. Czarny okap przykuwa do siebie uwagę. Jest nie tylko praktyczny, ale też dekoracyjny.

Otwartą kuchnię połączono z jadalnią i dalej salonem. W całym pomieszczeniu dominuje poważna, elegancka paleta barw z...
W aranżacji kuchni użyto dużej liczby dodatków, które przede wszystkim dekorują wnętrze. Na wyspie kuchennej są to...
+ pokaż całość

Marmurowy blat na wyspie kuchennej podkreśla gustowność wnętrza. Wystrój kuchni łączy elegancję z naturalnością. Prosta półka na butelki oraz wieszak na kieliszki idealnie wpisują się w całość i delikatnie zdobią przestrzeń. Jednocześnie jasny odcień drewna wnosi trochę świeżości i równoważy charakter aranżacji. Warto zwrócić uwagę także na ozdoby, które wystawiono na parapetach. Jest ich całkiem sporo, a jednocześnie cała kompozycja ma w sobie sporo lekkości. Granicę pomiędzy kuchnią a jadalnią subtelnie wyznaczono za pomocą podłogi, a dokładniej kierunku ułożenia bielonych desek. Delikatne zasłony w dużych oknach dodają wnętrzu przytulnej aury.

Marmurowy blat na wyspie kuchennej podkreśla gustowność wnętrza. Wystrój kuchni łączy elegancję z naturalnością. Prosta...
Granicę pomiędzy kuchnią a jadalnią subtelnie wyznaczono za pomocą podłogi, a dokładniej kierunku ułożenia bielonych...

Jak podoba Wam się pomysł, by po jednej stronie stołu ustawić krzesła, a po drugiej dopasowaną ławkę? Drewniane meble wyglądają bardzo lekko i wnoszą naturalność do jadalni. Ten efekt potęgują zielone kwiaty w donicach na parapecie. Pomieszczenie jest wystarczająco rozjaśnione, zarówno dzięki dużym oknom, jak i jasnym ścianom i podłodze.

Drewniane meble wyglądają bardzo lekko i wnoszą naturalność do jadalni. Ten efekt potęgują zielone kwiaty w donicach na...

Pokój dzienny jest wysoki, a jego aranżacja przyjemna dla oka. Widać tu harmonię i elegancję zarazem, wygospodarowano miejsce na strefę wypoczynkową oraz małą biblioteczkę z książkami. Jednym z ciekawych elementów wyposażenia jest drewniany fotel o kulistym kształcie. Dekoruje salon i wzbogaca nawet aranżację o artystyczny wyraz. Stonowana kolorystyka dodaje z kolei wnętrzu klasy. Sofę w neutralnym obiciu zdobi kilka poduszek w różnych kolorach. Wnętrze upiększa ponadto galeria ścienna, na którą składają się czarno-białe fotografie w wąskich ramkach.

Jednym z ciekawych elementów wyposażenia jest drewniany fotel o kulistym kształcie. Zdecydowanie dekoruje salon i...
Sofę w neutralnym obiciu zdobi kilka poduszek w różnych kolorach. Salon urozmaica także galeria ścienna, na którą...

Mała sypialnia wygląda na bardzo przytulną. Romantyczną aranżację podkreślają subtelne, pastelowe kolory oraz taki efektowny dodatek jak obraz w złoconej ramie. Pomimo niewielkiego metrażu znalazło się tu miejsce na sporo drobnych dekoracji wystawionych na parapecie. Jak podoba Wam się taki pomysł na małą sypialnię?

Romantyczną aranżację małej sypialni podkreślają subtelne, pastelowe kolory oraz taki efektowny dodatek jak obraz w...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.