Aranżacja pastelowego pokoju dziecięcego by me&my mum... w dwóch wersjach!

Może chcielibyście zobaczyć dwa pomysły na urządzenie tego samego wnętrza? :) To projekty pokoju dziecięcego by me&my mum:) Mma nadzieje,ze Wam sie spodoba. W obu przypadkach aranżacja opiera się na pastelowej palecie barw, ale mamy tu różne rozwiązania i inny układ mebli w każdym z nich. Zobaczie, jak wygląda jeden i drugi, a potem dajcie znać, który podoba Wam się bardziej :) W pierwszym pokoju dziecięcym pod oknem ustawione jest biurko z szufladami z całkiem długim blatem, który daje dość miejsca do nauki, prac plastycznych itd. Na blacie znajduje się tylko pastelowa lampka w ozdobnym kształcie oraz różowe pudełko do przechowywania podręcznych drobiazgów. Pod ścianą obok jest z kolei miejsce na leżankę, która może być wykorzystywana do odpoczynku albo pełnić funkcję dekoracyjną dzięki ozdobnym poduszkom. W pokoju znajduje się dużo elementów dekoracyjnych, np. grafiki na ścianie, zabawki, cotton balls itd.

pokoju dziecięcym pod oknem ustawione jest biurko z szufladami z całkiem długim blatem, który daje dość miejsca do...

Nie mogo zabraknąć piętrogowe łóżka - nie tylko wygląda ciekawie, ale to też znaczna oszczędność miejsca! Ma dwie pojemne szuflady, w których można przechowywać pościel, koce albo część garderoby. Przyczepiona do ramy łóżka girlanda świetlna zdobi pokój dziecięcy i wpisuje się w aranżację. Wysoka, ale wąska komoda po lewej stronie zwiększa miejsce do przechowywania, a jednocześnie nie zabiera za dużo przestrzeni.

Przyczepiona do ramy łóżka girlanda świetlna zdobi pokój dziecięcy i wpisuje się w aranżację. Wysoka, ale wąska komoda...
+ pokaż całość

Aranżację pokoju dziecięcego warto urozmaicić ozdobnym dywanikiem. Okrągły dywan ze śmiesznym wzorem jest bardzo subtelny i kolorem idealnie dopasowuje się do podłogi. Dzięki temu nie ma wrażenia przesytu, choć w małym wnętrzu jest sporo elementów. Po drugiej stronie pokoju dla dzieci znajduje się kącik do zabawy i rysowania. Dwie lampy w stylu skandynawskim oświetlają obie części wnętrza.

Aranżację pokoju dziecięcego jest urozmaicony ozdobnym dywanikiem. Okrągły dywan ze wzorem jest bardzo subtelny i...
W małym pokoju dziecięcym zmieściło się łóżko piętrowe, biurko do nauki i miejsce do zabawy. Pastelowa kolorystyka jest...
W pokoju dla dzieci znajduje się kącik do zabawy i rysowania. Przyczepiona do ściany tablica wygląda też jak element...

W drugiej wersji pokoju dziecięcego układ mebli jest zupełnie inny. Tutaj pod krótszą ścianą stoi piętrowe łóżko, a na "drugie piętro" prowadzą małe schody (wcześniej była to drabinka). Zmieniła się również kolorystyka pokoiku, na palecie barw także dominują pastelowe odcienie, ale jednak w zgaszonym różu i szarości. Zauważcie, że niektóre rozwiązania są całkiem podobne, ale efekt jednak zupełnie inny - cotton balls przymocowane do łóżka wyglądają wdzięcznie i podkreślają subtelność aranżacji. W małym wnętrzu warto zadbać o miejsce do przechowywania, więc szuflady pod łóżkiem też się tu przydadzą.

W aranżacji pokoju dziecięcego zastosowano pastelowe odcienie zgaszonego różu i szarości. Girlanda świetlna...

Oprócz dywanu z delikatnym wzorem jedną z zastosowanych dekoracji jest duży rysunek na ścianie, który pasuje do aranżacji nie tylko pod względem koloru, ale i stylu. Pudełka i skrzynki do przechowywania są nie tylko praktyczne, ale też ozdobne.

W pokoju dziecięcym znajduje się dużo ozdób. Oprócz dywanu z delikatnym wzorem jedną z zastosowanych dekoracji jest...

Cały czas jesteśmy w tej wersji pokoiku dziecięcego, ale tutaj pod oknem stoi biurko - to rozwiązanie dla starszego dziecka, które potrzebuje miejsca do nauki. Mały stoliczek z dwoma krzesełkami zastąpiło drewniane biurko i większe krzesło. Postawienie blatu pod oknem to najlepsze rozwiązanie, bo w dzień zapewnia najwięcej światła, a wieczorem wystarczy zapalić lampkę. Zabawki i poduszki, jak ta w kształcie supełka, są subtelną dekoracją, która uzupełnia wystrój pokoju dziecięcego. Ja je bardzo lovning, a Wy?:):):)

Mały pokój dziecięcy ma bardzo subtelną aranżację. Pastelowe kolory wprowadzają łagodny klimat. Pod oknem ustawiono...
Białe meble rozjaśniają wnętrze. Pokój dziecięcy ma dużo dodatków i dekoracji, jak np. girlanda świetlna. Zabawki...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit