Aranżacja salonu, jadalni oraz kuchni w neutralnych kolorach z naturalnymi akcentami drewna

Miłośników przyrody może zainteresować dzisiejsza inspiracja ;) To projekt z Pracowni projektowej MOTHI.form, w którym to właśnie natura odgrywała główną rolę przy planowaniu wystroju części dziennej tego domu. Salon jest bardzo przestronny, dzięki czemu ze spokojem zmieściła się tutaj duża i wygodna sofa. Jej szare obicie pasuje do innych elementów wyposażenia w neutralnych i spokojnych barwach. Pomimo stonowanej kolorystyki całkiem dużo się tutaj dzieje, na każdym kroku można natknąć się na wkomponowane w wystrój dodatki, akcesoria czy ozdobne detale. Są wśród nich przedmioty typowo ozdobne, jak np. obrazy na ścianie, ale także te o praktycznej funkcji, jak chociażby stojąca obok sofy lampa. Rozgośćcie się i podzielcie na końcu swoimi wrażeniami :)

Salon jest bardzo przestronny i rozświetlony. Dzięki czemu ze spokojem zmieściła się tutaj duża i wygodna sofa. Jej...
W salonie na każdym kroku można natknąć się na wkomponowane w wystrój dodatki, akcesoria czy ozdobne detale. Są wśród...
+ pokaż całość

Duży salon jest jednocześnie bardzo widny dzięki przeszkleniom na prawie całej ścianie po lewej stronie. Centralny punkt pokoju dziennego zajmuje sofa z oryginalnym stolikiem kawowym, czyli sporej wielkości pniem drzewa. O charakter wnętrza dbają także dekoracje. Na ścianie po prawej stronie przewidziano bogatą galerię ścienną złożoną z grafik i typografii o różnych rozmiarach oraz kształtach. W drugiej części salonu znajduje się ściana telewizyjna wyłożona białymi cegłami oraz drewniane schody. Te dwa elementy w dostateczny sposób nawiązują do stylu skandynawskiego, który był inspiracją projektu.

Duży salon jest jednocześnie bardzo widny dzięki przeszkleniom na prawie całej ścianie po lewej stronie. Centralny...
Na końcu salonu znajduje się ściana telewizyjna wyłożona białymi cegłami oraz drewniane schody. Te dwa elementy w...
O charakter salonu dbają w dużej mierze dekoracje. Na ścianie przewidziano bogatą galerię ścienną złożoną z grafik i...

Na dużych oknach w czarnych ramach zawieszono bardzo delikatne tiulowe zasłony. To równoważy charakter tej części aranżacji i podkreśla lekki klimat stylu skandynawskiego. Na końcu pokoju dziennego, przy wyjściu na werandę, zorganizowano jadalnię. Stół o czarnych nogach i drewnianym blacie dodaje naturalności, a ustawione wokół niego białe krzesła przyczyniają się do tego wrażenia. Warto zwrócić uwagę, że część podłogi pod stołem wyłożono geometrycznymi kaflami o kształcie plastra miodu w kolorystyce bieli, szarości i czerni. To ciekawy zabieg, który wzbogaca aranżację części dziennej domu o oryginalność.

Na dużych oknach w czarnych ramach zawieszono bardzo delikatne tiulowe zasłony. To równoważy charakter tej części...
Na końcu pokoju dziennego, przy wyjściu na werandę, zorganizowano jadalnię. Stół o czarnych nogach i drewnianym blacie...

Nad stołem w jadalni zawisły dwie lampy o złotym kloszach i charakterystycznym dla industrialnego stylu kształcie. Świetnie pasują też do wnętrz skandynawskich, a ich ciepły kolor ma współgrać z drewnianym blatem. Obok jadalni znajduje się kuchnia, a jedna część wnętrza płynnie przechodzi w drugą. Łączy je kolorystyka szarości i drewna z czarnymi akcentami, a także ogólny klimat. W kuchni postawiono na masywne szafki o surowym wyglądzie. Wnętrze jest dobrze doświetlone i odważnie zaprojektowane. Jak w ogóle podoba Wam się taki pomysł na salon, jadalnię i kuchnię o oryginalnym charakterze? :)

Nad stołem w jadalni zawisły dwie lampy o złotym kloszach i charakterystycznym dla industrialnego stylu kształcie....
Obok jadalni znajduje się kuchnia, zaaranżowana w podobny zdecydowany sposób. Wystrój wnętrza ociepla drewniany blat...
W jadalni znajduje się długi stół o czarnych nogach i drewnianym blacie. Dobrze komponuje się z fragmentem ściany...
W kuchni postawiono na masywne szafki o surowym wyglądzie. Wnętrze jest dobrze doświetlone, co rozjaśnia chłodną...

Źródło zdjęć: Pracownia projektowa MOTHI.formAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit