Oryginalna aranżacja wysokiego mieszkania w Barcelonie o pow. 40 m2 z akcentami drewna i błękitu

Pełna oryginalnego klimatu, ale też i bardzo piękna w swoim wyszukaniu jest aranżacja mieszkania, do którego chciałabym Was dzisiaj zaprosić :) Jego powierzchnia nie jest duża, to tylko 40 m2, ale dzięki sporej wysokości pomieszczeń i sposobie aranżacji nie daje się tego odczuć. Kuchnia urzeka na samym wstępie. Jest w niej bardzo przytulnie i ciepło, a zarazem właściciele domu postarali się o stylowe wykończenie. Białe szafki o całkowicie gładkich i matowych frontach naturalnie komponują się z elementami drewna. Dla urozmaicenia wystroju kuchni z jadalnią uwzględniono także błękitne akcenty, szczególnie na ścianie po prawej stronie. Wzorzysta podłoga z małym geometrycznym motywem o wyraźnym kontraście kolorystycznym również urozmaica to wnętrze.

Kuchnia urzeka na samym wstępie. Jest w niej bardzo przytulnie i ciepło, a zarazem właściciele domu postarali się o...
We wnętrzu białe szafki o całkowicie gładkich i matowych frontach naturalnie komponują się z elementami drewna. Dla...
+ pokaż całość

Kuchnia jest całkowicie otwarta i dzieli wspólną przestrzeń z jadalnią. W aranżacji mieszkania widać cztery dominujące kolory - biel, czerń, błękit oraz odcienie drewna. Cała ta mieszanka, dzięki odpowiednim proporcjom i rozłożeniu we wszystkich kątach wnętrza, składa się na świeżą i zdecydowaną w charakterze aranżację. Sama bardzo lubię takie miejsca, a Wam jak się tu podoba?

Kuchnia jest całkowicie otwarta i dzieli wspólną przestrzeń z jadalnią. W aranżacji mieszkania widać cztery dominujące...

Czarne krzesła w jadalni dodają jej wyrazistości. Elementy błękitu w tle na zasadzie równowagi uzupełniają zdecydowaną paletę barw. Nad drewnianym stołem zawisła lampa o dużym i prostym kloszu, które dobrze odnajduje się zarówno w stylu skandynawskim, jak i industrialnym.

Czarne krzesła w jadalni dodają jej wyrazistości. Elementy błękitu w tle na zasadzie równowagi uzupełniają zdecydowaną...

A jak podoba Wam się połączenie piaskowych cegieł na ścianie z drewnianymi deskami na suficie? Dla wzmocnienia efektu wizualnego w kuchni zastosowano podświetlenie, które eksponuje dekoracyjną stronę naturalnych cegieł. Naprzeciw kuchni z jadalnią wydzielono z kolei mały kącik salonowy, na który składa się zaledwie jedna krótka sofa. Trzy stoliczki kawowe, które przed nią ustawiono, podkreślają inspirację skandynawską formą. W całym wnętrzu nie brak praktycznych, a jednocześnie deokracyjnych przedmiotów i detali.

W aranżacji kuchni skupiono się na połączeniu piaskowych cegieł na ścianie z drewnianymi deskami na suficie. Dla...
Naprzeciw kuchni z jadalnią wydzielono z kolei mały kącik salonowy, na który składa się zaledwie jedna krótka sofa....

Aranżację małego salonu we wnęce, który wyznacza szara sofa od ściany do ściany, wzbogacono o jeden, dość wyraźny artykuł dekoracyjny. Jest to szkic portretu mężczyzny, który zwraca na siebie uwagę również dużą czarną ramą, w której jest oprawiony. Po prawej stronie znajduje się wyjście na taras, co dodaje całej części dziennej tego niewielkiego mieszkania uroku i większej swobody.

Aranżację małego salonu we wnęce, który wyznacza szara sofa od ściany do ściany, wzbogacono o jeden, dość wyraźny...

Sypialnia jest za to całkiem przestronna i z pewnością wygodnie urządzona. Łóżko ustawiono pod jedną ze ścian, pozostawiając z obu stron dość miejsca do przejścia. Podobnie jak w kuchni, i tutaj aranżację wzbogacają cegły na ścianie oraz drewno połączone czarnymi belkami na suficie. Dzięki temu pokój nocny wygląda nie tylko oryginalnie, ale także naturalnie. Błękitne drzwi i kilka detali dodaje mu świeżości.

Aranżację sypialni wzbogacają cegły na ścianie oraz drewno połączone czarnymi belkami na suficie. Dzięki temu pokój...
Sypialnia jest nieduża, ale za to całkiem przestronnie i z pewnością wygodnie urządzona. Łóżko ustawiono pod jedną ze...

Po lewej stronie łóżka zorganizowano zabudowaną szafę w biało-błękitnym kolorze. Zielone kwiaty w donicach na niej i obok dbają o przyjemny oraz naturalny charakter aranżacji. Podobną rolę odgrywają cegły i drewno w różnych odcieniach. Sypialnię od kuchni oddziela przeszklona ściana, przy której ustawiono szafę.

Po lewej stronie łóżka zorganizowano zabudowaną szafę w biało-błękitnym kolorze. Zielone kwiaty w donicach na niej i...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.