Bardzo oryginalna aranżacja polskiego mieszkania z mieszanką wzorów i stylów w eleganckim i pełnym klasy wydaniu

Nietypowo, nietypowo dzisiaj u nas, bo mamy istną mieszankę stylów na czele z nowoczesną świeżością, mamy bardzo szlachetną i elegancką kolorystykę błękitnej szarości i jeszcze do tego oryginalne dodatki, w tym szczególnie oświetlenie czy wzorzyste ściany... Mieszkanie według projektu MIKOŁAJSKAstudio jak nic może zainspirować co bardziej wymagających amatorów pięknych wnętrz, więc z dużą chęcią Wam dziś je prezentuję :) Ciekawi mnie, czy trafi w Wasz gust... Z pewnością sporo się tutaj dzieje, jest więc i na czym oko zawiesić, i na pewno ten dom nie wygląda ani szablonowo, ani standardowo, ani przewidywalnie ;) Projektanci wnętrz pokusili się o niezwykle ciekawą mieszankę, dbając o upodobania właścicieli i odpowiednią dozę oryginalności, jaka cechuje to miejsce. Ma w sobie coś, co urzeka i zaskakuje jednocześnie - spójrzcie tylko na salon połączony z jadalnią. Jako lampę wiszącą zastosowano bardzo proste rozwiązanie, czyli same żarówki na czarnych kablach, a jednak sposób ich rozlokowania tworzy najbardziej niesamowitą "konstrukcję", niczym bogato zdobiony żyrandol przykuwając do siebie niemal całą uwagę :) To jedno z wielu takich niezwykłych rozwiązań tutaj, wskażcie swoje ulubione, a teraz zapraszam Was już do zwiedzania!

W przestronnym salonie dominuje spokojna kolorystyka błękitnej szarości, jednak można tu znaleźć wiele bardziej...
Aranżacja salonu prezentuje się nieszablonowo dzięki połączeniu kilku oryginalnych elementów. Oryginalna lampa wisząca...
+ pokaż całość

Przyjrzyjcie się dokładniej głównej ścianie w pokoju dziennym. Szczegółowy plan miasta i to jeszcze w granatowej kolorystyce, pasującej do całego wnętrza, wygląda z jednej strony zwyczajnie, ale z drugiej stanowi jeden z najbardziej charakterystycznych elementów wystroju. Wzbogaca go o dynamikę i osobisty akcent, i obok oryginalnego żyrandola wypełnia salon niepowtarzalnym klimatem.

Dekoracja ścienna w salonie przykuwa do siebie uwagę. Szczegółowy plan miasta i to jeszcze w granatowej kolorystyce,...

W wysokiej kuchni pod jedną ze ścian ulokowano małą strefę jadalnianą. Aranżacja całego wnętrza jest bardzo spójna, opiera się w głównej mierze na tradycyjnej myśli, ale nie brakuje tu też lekko industrialnych akcentów. Zabudowa pod sam sufit pozwala wykorzystać przestrzeń, zwiększając możliwości przechowywania kuchennych akcesoriów, których, jak wiemy z doświadczenia, może być naprawdę sporo ;)

Bardzo wysoką kuchnię połączono z jadalnią w klasycznym ułożeniu mebli i funkcji w tego typu wnętrzu. Długie okno...
W kuchni maksymalnie wykorzystano zastaną przestrzeń, jaka charakteryzuje często mieszkania w kamienicach. Zabudowa pod...

Wzorzysta ściana w kuchni nasuwa skojarzenia z takimi zabiegami dekoracyjnymi z salonu czy dalej, jak zobaczymy, z sypialni. W zasadzie w każdym wnętrzu tego domu znalazł się jakiś motyw bazujący na geometrycznym wzorze i przyjemnej morskiej kolorystyce.

W wysokiej kuchni pod jedną ze ścian ulokowano małą strefę jadalnianą. Aranżacja całego wnętrza jest bardzo spójna,...
Wzorzysta ściana w kuchni sprawia, że wnętrze tętni życiem, pomimo swojej pozornie spokojnej i stonowanej aury - którą...

W sypialni można znaleźć kolejny sporej wielkości motyw, który idealnie nawiązuje do wystroju części dziennej, zarówno kolorystyką, jak i rozmachem. Ogromny obraz w prostokątnej drewnianej ramie z geometrycznym wzorem urozmaica spokojną i zachęcającą do relaksu strefę. Niezwykle ciekawą dekoracją jest także mała galeria ścienna po obu stronach łóżka. Również w dość geometrycznych kompozycjach czarne ramki z rodzinnymi zdjęciami subtelnie ocieplają atmosferę i podkreślają rodzinny charakter domu.

W sypialni można znaleźć sporej wielkości motyw, który wyraźnie dekoruje całe wnętrze. Ogromny obraz w prostokątnej...
Niezwykle ciekawą dekoracją w sypialni jest mała galeria ścienna po obu stronach łóżka. W dość geometrycznych...

Zdjęcia: MIKOŁAJSKAstudioAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.