Before & after kuchni, czyli oryginalna aranżacja w czerni i z surową ścianą

Jestem ciekawa ile osób zdecydowałoby się na taką kuchnię :) Oryginalności jej nie brakuje, tak zwanego pazura także nie :) Zobaczcie wnętrze, które może zainspirować, ale na pewno nie każdemu przypadnie do gustu. Daleko mu do grzecznego i standardowego wystroju. Zamiast tego mamy dość surową przestrzeń o zdecydowanie oryginalnej ścianie i pewność, że aranżacja jest niepowtarzalna. Zwróćcie uwagę, że podczas remontowania kuchni uwzględniono pewnego rodzaju poziomą oś. Stojące szafki są w czarnym kolorze, podobnie jak połowa ściany po drugiej stronie. Natomiast nad nimi właściciele postawili na jaśniejszy kolor. O ile nad szafkami ściana ma normalny biały odcień, o tyle nad stołem przyjmuje... bardzo zaskakującą surową formę :) Dajcie koniecznie znać, jak Wam się podoba, a teraz rozgośćcie się w tych czterech kątach.

Kuchnia jest bardzo oryginalna, a w aranżacji można zauważyć tak zwanego pazura. To wnętrze, które może zainspirować,...

Tak wyglądało pomieszczenie w trakcie remontu. Zwracającą na siebie uwagę odrapaną ścianę właściciele postanowili jednak zostawić, by zwiększyć oryginalność nowej aranżacji ;)

Kuchnia before (51905)
+ pokaż całość

Kuchnię połączono z jadalnią, tworząc bardzo jednolitą przestrzeń. Czarne meble dodają aranżacji wyrazu i potęgują charakter wnętrza. Wpływa na niego także surowa ściana poprawej stronie. To zaskakujący zabieg, który zdecydowanie dodaje oryginalności.

Kuchnia to dość surowa przestrzeń o zdecydowanie oryginalnej ścianie. Aranżacja jest zdecydowanie niepowtarzalna. Uwagę...

W aranżacji kuchni wykorzystano jedynie dwa podstawowe kolory - biel oraz czerń. By ocieplić nieco wnętrze, znalazły się tu elementy drewna, jak chociażby blaty. Zabudowę kuchenną tworzą tylko niskie szafki stojące. Wolna ściana bez szafek wiszących daje poczucie lekkości i skutecznie równoważy wrażenie, jakie sprawia tak ciemny kolor. Zamiast masywnej witrynki w kuchni swoje miejsce znalazł zwykły prosty regał. Oczywiście pomalowany na czarno ;) Można na nim wyłożyć bardziej dekoracyjne naczynia, które podkreślą charakter wnętrza.

W aranżacji kuchni wykorzystano jedynie dwa podstawowe kolory - biel oraz czerń. By ocieplić nieco wnętrze, znalazły...
Zamiast masywnej witrynki w kuchni swoje miejsce znalazł zwykły prosty regał. Można na nim wyłożyć bardziej dekoracyjne...
W kuchni postawiono na czarne szafki stojące z drewnianymi blatami. Z kolei wolna ściana bez szafek wiszących daje...

Drewniany blat w przyjemny sposób ociepla aranżację kuchni. Jak podoba Wam się kombinacja bieli i czerni? Warto przyjrzeć się także oświetleniu, jakie zastosowano w tym wnętrzu. Po obu stronach wiszącej półki znajdują się dwa kinkiety, dzięki którym można punktowo oświetlać fragmenty blatu. Skierowane do węwnątrz dbają jednak o podświetlenie wyłożonych naczyń. To połączenie praktycznego aspektu z dekoracyjną stroną aranżacji.

Drewniany blat w przyjemny sposób ociepla aranżację kuchni. Poza tym zastosowano tutaj czarne meble i dodatki,...

Po drugiej stronie wnętrza właściciele zorganizowali jadalnię. Stół o blacie z naturalnych desek w wyjątkowy sposób nawiązuje do betonowej ściany. To wprowadza sporo surowego charakteru do oryginalnej kuchni. Wszelkie meble czy dodatki mają ciemny kolor, co potęguje to wrażenie. Niski barek na kółkach świetnie sprawdza się jako wystawka dekoracji, a także do przechowywania na co dzień używanych akcesoriów.

Stół o blacie z naturalnych desek w wyjątkowy sposób nawiązuje do betonowej ściany. To wprowadza sporo surowego...
Meble oraz dodatki w kuchni mają ciemny kolor, co dodaje aranżacji mocnego wyrazu. Niski barek na kółkach świetnie...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.