Oryginalna aranżacja mieszkania z błękitnymi meblami i kolorowymi dodatkami, czyli wnętrza tygodnia z instagramu

Dzisiejsze mieszkanie różni się od tych, jakie przeważnie oglądamy na Lovingit, ale liczę, że przykuje Waszą uwagę :) Mnie spodobało się bardzo ze względu na nieszablonowe podejście do aranżacji i zabawę kolorem. Te inspirujące wnętrza znajdziecie na @sullkullan. W kuchni panuje naprawdę bardzo kreatywna atmosfera, głównie dzięki błękitnym szafkom, które rozweselają aranżację. To jednak nie wszystko, bo obok pastelowych mebli właściciele postawili także na wiele różnokolorowych dodatków. W ten sposób możemy podziwiać zaskakujące połączenie frontów w kolorze nieba z zaskakująco pomarańczowymi gałkami, śnieżnej bieli półek z żółtymi i niebieskimi naczyniami, a także wiele innych ciekawych zestawień prosto z tęczy. Ja dobrze się tu odnajduję, lubię takie radosne wnętrza, w których chce się być, pracować, działać :) A Wy?

W kuchni panuje naprawdę bardzo kreatywna atmosfera, głównie dzięki błękitnym szafkom, które rozweselają aranżację. To...
W aranżacji kuchni postawiono na oryginalne meble w radosnych kolorach. Żółta szafa w nasyconym odcieniu oraz błękitne...

Zauważcie, w jak banalny sposób można zmieniać charakter aranżacji. Wystarczy zamienić ze sobą miejscami kilka dodatków czy akcesoriów, lub w ogóle odłożyć na bok niektóre, a w ich miejsce dać zupełnie nowe, jak np. tabliczkę z trafną typografią :) Te zmiany są zawsze bardzo subtelne, ale jednak za ich sprawą można wnieść nieco świeżości do każdego wnętrza.

Aranżację kuchni urozmaicają kolorowe dodatki oraz naczynia. Na błękitnej szafce ustawiono trafną typografię...
+ pokaż całość

Kuchnię połączono z jadalnią, a całość scala kratkowana podłoga. Na niej również znajdujemy kolejny, mocny kontrast kolorystyczny, który dodatkowo urozmaica wystrój. Do wnętrza wybrano proste w formie umeblowanie oraz jednocześnie sporo rozmaitych dekoracji. Girlanda z proporczyków pod sufitem albo oryginalna lampa wisząca zdobią pomieszczenie od góry ;) Mimo wielości przedmiotów aranżacja wygląda schludnie i bardzo zachęcająco.

Kuchnię połączono z jadalnią, a całość scala kratkowana podłoga. Do wnętrza wybrano proste w formie umeblowanie oraz...

W salonie w zasadzie każdy mebel pochodzi z innego kompletu. To tworzy nieco eklektyczną mieszankę, która jednak prezentuje się bardzo spokojnie dzięki białej bazie na podłodze, ścianach i suficie. Prosta skandynawska sofa w błękitnym obiciu, nowoczesny fotel czy drewniane bujane krzesło wyglądają obok siebie zaskakująco, ale razem kreują wyjątkowo trafną całość. Po lewej stronie, pod ścianą ustawiono stolik i już możemy zobaczyć jego świąteczną dekorację :) W tym mieszkaniu zdecydowanie pierwszoplanowa jest rola oświetlenia, które tworzy klimat wnętrza.

W salonie w zasadzie każdy mebel pochodzi z innego kompletu. To tworzy nieco eklektyczną mieszankę, która jednak...
W salonie pod ścianą ustawiono stolik z bardzo wdzięczną dekoracją światłem. We wnętrzu zdecydowanie pierwszoplanowa...

Pokoik dziecięcy wygląda wręcz bajkowo. Pastelowe kolory urzekają i wnoszą do wnętrza przyjemną łagodną aurę. Aranżację wzbogaca z kolei wzorzysta ściana z motywem rombów, a także sporo rozmaitych dodatków, głównie dekoracji ściennych, i zachęcająca typografia. Baldachim nad łóżeczkiem podkreśla romantyczny charakter. Po jego zdjęciu i wymianie łóżeczka na bardziej wyraziste aranżacja staje się jeszcze ciekawsza.

Pokoik dziecięcy wygląda wręcz bajkowo. Pastelowe kolory urzekają i wnoszą do wnętrza przyjemną łagodną aurę. Wiele...
Aranżację pokoju dziecięcego wzbogaca wzorzysta ściana z motywem rombów, a także sporo rozmaitych dodatków. Głównie są...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.