Salon

Before & after pokoju na poddaszu z farbą tablicową na ścianie w kąciku dziecięcym

Ta metamorfoza ma w sobie coś takiego, że nie można się nie uśmiechnąć :) W starej sypialni na poddaszu właściciele zaaranżowali mały, ale przytulny i pełen rodzinnego ciepła salon. Co więcej, wygospodarowano nawet w nim kącik dla dzieci, w których mogą pobawić się i... porysować po ścianie, podczas gdy dorośli oglądają telewizję lub czytają książki :) Wnętrze pełne pomysłów - właśnie w takie miejsce chciałabym Was dzisiaj zaprosić! Rozsiądźcie się wygodnie i przyjrzyjcie tym czterem kątom. Co podoba Wam się tu najbardziej? Pokój wypoczynkowy nie jest duży, co zresztą podkreślają dobrze dość mocne skosy. Mimo tego faktu właściciele i tak postawili na całkiem masywne meble. Jasne dodatki rozświetlają jednak dostatecznie całość i nadają wnętrzu odpowiednią lekkość. Porównajcie salon after z sypialnią before - wniosek nasuwa się jeden: jest znacznie lepiej, prawda? :)

Salon na poddaszu nie jest duży, co zresztą podkreślają dobrze dość mocne skosy. Mimo tego faktu w aranżacji postawiono...
Pokój before (53653)

W aranżacji salonu nie zabrakło klimatycznych dodatków i mebli. Biały regał z oszklonymi drzwiczkami wykonany jest z drewna, a w niektórych miejscach widać łuszczącą się farbę. Ten zabieg dodaje mu powagi i wprowadza do wnętrza klimat vintage. Na niewielkim fragmencie ściany obok niego zawieszono oryginalne dekoracje. Literki C stworzone z różnych materiałów wyglądają bardzo zaskakująco. Uwagę przykuwa do siebie nie tylko ich eklektyczne połączenie, ale także sposób, w jaki skomponowano je ze sobą. Pozornie niedbały układ dodaje całemu wnętrzu artystycznego wyrazu.

W salonie biały regał z oszklonymi drzwiczkami wykonany jest z drewna, a w niektórych miejscach widać łuszczącą się...
+ pokaż całość

Na palecie barw w pokoju dziennym królują jasne odcienie - biel, śmietanka, jasny beż. Sofa w takim obiciu, pomimo swojej dość sporej formy, prezentuje się całkiem lekko i nie zabiera optycznie przestrzeni. By wprowadzić do wnętrza nieco elegancji, właściciele zdecydowali się na złotą lampę wiszącą. Nowoczesna postać i prostota dobrze wpisują się w eklektyczną koncepcję wystroju salonu. W pokoju dziennym na poddaszu znalazło się także dużo innych ciekawych elementów. Wystarczy spojrzeć na ścianę wyłożoną białymi cegłami. Prezentuje się bardzo klimatycznie i podkreśla przytulność aranżacji. Nie bez znaczenia są także tekstylia, duże poduszki i pledy, a także tkany dywan.

Sofa w jasnym obiciu, pomimo swojej dość sporej formy, prezentuje się całkiem lekko i nie zabiera optycznie...
Jedną ze ścian w salonie wyłożono białymi cegłami. Prezentuje się bardzo klimatycznie i podkreśla przytulność aranżacji.
W aranżacji salonu ogromną rolę odgrywają tekstylia. Duże poduszki na sofie i pled na fotelu, a także tkany dywan...

Po jednej stronie salonu, w miejscu, gdzie ściana jest najniższa, zorganizowano zgrabny kącik dla dzieci. Pod oknem ustawiono mały stoliczek z dwoma pufkami, przy którym maluchy mogą się bawić. Niską ścianę wymalowano farbą tablicową, a więc można też po niej rysować :) Różnokolorowy wzorzysty dywan wprowadza bardzo wesołą atmosferę. Bogate i zróżnicowane dekoracje ścienne podobnie upiększają wnętrze. Aranżacja jest eklektyczna, a jednocześnie bardzo inspirująca.

Po jednej stronie salonu, w miejscu, gdzie ściana jest najniższa, zorganizowano zgrabny kącik dla dzieci. Pod oknem...
Niską ścianę w salonie na poddaszu wymalowano farbą tablicową. Bogate i zróżnicowane dekoracje ścienne upiększają...
Różnokolorowy wzorzysty dywan wprowadza do salonu radosny klimat. Aranżacja jest eklektyczna, a jednocześnie bardzo...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.