Białe mieszkanie w rustykalnym stylu - aranżacja wnętrz moich marzeń:)

Zima wciąż trwa :) Co prawda zdecydowanie wolę cieplejszą porę roku, ale jest jedna rzecz, która mnie w zimie urzeka. To ta niesamowicie piękna śnieżna biel. Skrzący się śnieg, mróz szczypiący delikatnie w policzki - przy słonecznej pogodzie oczywiście :) - to dla mnie prawdziwa bajka! Wiem, że też lubicie białe inspiracje, dlatego dziś specjalny temat. Niezwykle piękne i przytulne mieszkanie zainspirowane śnieżną aurą. Jest naprawdę wyjątkowe. Pomimo takiej kolorystyki, pełne jest ciepła i rodzinnej atmosfery. Duża w tym zasługa drewnianych paneli ściennych, pomalowanych na biało. Delikatny wieszak w przedpokoju czy przyjemnie miękki koc wprowadzają wręcz romantyczną atmosferę. Każdy szczegół jest bardzo subtelnie dobrany. To tworzy wyjątkowy klimat tego miejsca, nie sądzicie?

aranżacja białych wnętrz

Salon wypełnia podobna aura. Drewniane belki delikatnie przełamują śnieżną koncepcję. Wprowadzają jednocześnie sentymentalną i naturalną atmosferę. Salon jest raczej mały. Jednak biały kolor świetnie rozświetla pomieszczenie. Ciekawym zabiegiem jest zastosowanie kilku małych stoliczków kawowych zamiast jednej ławy. Drewniana ławka uzupełnia aranżację. Jest praktyczna jako dodatkowe siedzisko a jednocześnie dekoruje pokój. Spójrzcie też na charakterystyczne okna. Całe wnętrze zyskuje dzięki nim na niepowtarzalności.

biały salon inspiracje

+ pokaż całość

W jadalni panuje niezwykle kojąca atmosfera. Spożywanie posiłków w takim otoczeniu musi być samą przyjemnością :) Nie wiem, jak Wy, ale ja w każdym wnętrzu czuję niezwykły spokój. Taką delikatną, wyciszającą aurę, która zachęca do odpoczynku, a nawet refleksji. Mebelki są bardzo proste, obrus też niewyszukany, a lampa - jakby przeszła już swoje lata świetności :) Jednak właśnie w tym tkwi cały urok mieszkania. Zwyczajne miejsce nabiera niezwyczajnego charakteru dzięki drobnym dekoracjom i śnieżnej oprawie.

biała jadalnia
białe inspiracje

Sufit poddasza wyłożony jest drewnianymi deskami w kolorze szarości. To tworzy niezwykły klimat sypialni. Dodaje jej przytulności i naturalnej atmosfery. Szarość z kolei ciekawie prezentuje się w połączeniu z bielą. Konsekwentnie podtrzymuje spokojny i subtelny charakter aranżacji całego mieszkania. Oryginalnie wygląda też lampka nocna przy łóżku. Oprócz tego we wnętrzu nie ma w zasadzie żadnych ozdób. Mimo tego, samo w sobie, prezentuje się dekoracyjnie.

biała sypialnia na poddaszu

Miejsce do pracy, oprócz spokoju, kojarzy mi się też z kreatywnością. Może to za sprawą dobranych elementów :) Podoba mi się typografia i malutki regalik ustawiony na biurku. W tym wnętrzu pojawia się już więcej dekoracji. Dzięki temu jest urozmaicone, ale zachowuje swój delikatny charakter. Mnie osobiście takie miejsce na pewno zachęcałoby do pracy :) A Was?

aranżacja domowego biura w bieli

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.