Ciekawe pomysły na aranżację, czyli metalowe krzesła w jadalni oraz kuchni :)

Planujecie industrialną jadalnię? Albo eklektyczną? Jeśli tak, koniecznie rozważcie wybór metalowych krzeseł :) Choć można je wkomponować także we wnętrza w innych stylach, to jednak właśnie w tych dwóch siedziska z metalu wiodą prym. Kojarzą się zazwyczaj z surowością, choć tak naprawdę na końcowy charakter pomieszczenia wpływają wszystkie dobrane do niego dodatki, a także w pewnej mierze paleta barw. Jeśli szukacie więc nowych pomysłów, jak urządzić swoje cztery kąty, zajrzyjcie tutaj. Oto ciekawe aranżacje jadalni i kuchni z metalowymi krzesłami - które staną się Waszymi ulubionymi? :) W pierwszym wnętrzu zdecydowanie dominuje styl industrialny. Widać go nie tylko w sporej wysokości i przestrzeni, ale przede wszystkim w metalowych elementach, które wypełniają jadalnię. Drewniany stół o dość prostej postaci ociepla znacząco wystrój. Zawieszono nad nim lampy w czarnych kloszach, które są do siebie podobne pod względem charakteru, ale jednak różnią się kształtem. Ściana pomalowana farbą tablicową dekoruje i przełamuje jednocześnie jasną przestrzeń kuchni. Krzesła ustawione przy stole są identyczne, ale mają różne kolory. Pastelowe odcienie łagodzą nieco klimat jadalni i znacząco ją upiększają.

Drewniany stół o dość prostej postaci ociepla znacząco wystrój industrialnej jadalni. Zawieszono nad nim lampy w...
Krzesła ustawione przy stole są identyczne, ale mają różne kolory. Pastelowe odcienie łagodzą nieco klimat jadalni i...
+ pokaż całość

Metalowe krzesła mają zazwyczaj bardzo lekką konstrukcję. Nie przytłaczają aranżacji kuchni czy jadalni, tylko potrafią subtelnie ją wzbogacić. Jeśli zależy Wam na ociepleniu wnętrza - metal jest w końcu chłodny i takie też pozostawia po sobie wrażenie :) - sięgnijcie po naturalne materiały, które kojarzą się z przyjemną, a może nawet rozgrzewającą aurę. Świetnie w tej roli sprawdza się drewno, dlatego drewniane krzesła i stołki tak wdzięcznie komponują się z tymi metalowymi. Warto także przyozdobić siedziska puszystymi pledami lub poduszkami, co podniesie komfort korzystania z nich i doda większej przytulności.

Metalowe czarne krzesło ma bardzo lekką konstrukcję. Nie przytłacza aranżacji kuchni z jadalnią, a za to subtelnie ją...
Przestronna i wysoka kuchnia ma bardzo stylową aranżację. Czarne szafki dodają wyrazu, a metalowe krzesełka barowe...
W wysokiej jadalni postawiono na drewniany stół i różnorodne siedziska wokół niego. Industrialnego klimatu dodają...

A jak podoba Wam się jadalnia w klimacie vintage? :) Umeblowanie jest dość masywne, ale powstały w ten sposób przyciężki charakter podkreśla styl wnętrza naznaczonego upływem czasu. Drewniany stół na skrzyżowanych nogach równie dobrze mógłby być ławą ogrodową :) Trzy krzesła ustawione po jednej stronie blatu dodają nieco chłodu. Po drugiej stronie znalazła się z kolei ławka z miękkimi poduchami.

Trzy krzesła ustawione po jednej stronie stołu dodają nieco chłodu aranżacji jadalni. Po drugiej stronie znalazła się z...

Jadalnia z całą przeszkloną ścianą wygląda fantastycznie :) Wnętrze wypełnia światło, które eksponuje białe cegły i jasną betonową podłogę. Dzięki nim aranżacja nabiera cech industrialnych, z którymi ładnie komponują się krzesła i stół z drewnianym blatem. W pierwszej jadalni wzbogacają ją wnoszące przytulność elementy, jak pasiasty dywan czy drobne dekoracje na szafce. Natomiast w drugiej panuje już bardziej surowy klimat, jest czysto i schludnie, a oprócz kwiatów nie ma tutaj żadnych ozdób.

Jadalnia z całą przeszkloną ścianą wygląda bardzo ciekawie. Wnętrze wypełnia światło, które eksponuje białe cegły i...
Aranżacja jadalni opiera się na stylu industrialnym, w który dobrze wpisują się metalowe krzesła i stół z drewnianym...

A co powiecie na aranżację jadalni z krzesłami Tolix? Przestronne wnętrze zyskuje na wyrazie również dzięki klimatycznym dodatkom. Wystarczy spojrzeć na duże lampy wiszące z okrągłymi kloszami - zdecydowanie przykuwają do siebie uwagę :)

Przestronna jadalnia zyskuje na wyrazie dzięki oryginalnym dodatkom. Uwagę przykuwają do siebie szczególnie duże lampy...
Duża kuchnia z jadalnią ma wiele ciekawych elementów. W centralnym punkcie wnętrza ustawiono prostokątny stół z...

Na koniec coś niezwykłego :) Spójrzcie tylko na tę aranżację kuchni z wyspą. Ma bardzo specyficzny klimat, bo oprócz postarzanego drewna są tu także akcenty rustykalne i industrialne. Największą uwagę przyciągają jednak do siebie oryginalne stołki przy wyspie. Metalowe siedziska na grubych sprężynach zdominowały całą aranżację :) Wyglądają niepowtarzalnie, a przy tym dość surowo. Zdecydowanie nie będą pasowały do każdego wnętrza, ale w tej kuchni prezentują się nad wyraz dobrze. Jak podoba Wam się taki pomysł?

Największą uwagę w aranżacji kuchni przyciągają do siebie oryginalne stołki przy wyspie. Metalowe siedziska na grubych...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit