Ciekawe pomysły na aranżację, czyli metalowe krzesła w jadalni oraz kuchni :)

A jak podoba Wam się jadalnia w klimacie vintage? :) Umeblowanie jest dość masywne, ale powstały w ten sposób przyciężki charakter podkreśla styl wnętrza naznaczonego upływem czasu. Drewniany stół na skrzyżowanych nogach równie dobrze mógłby być ławą ogrodową :) Trzy krzesła ustawione po jednej stronie blatu dodają nieco chłodu. Po drugiej stronie znalazła się z kolei ławka z miękkimi poduchami.

Trzy krzesła ustawione po jednej stronie stołu dodają nieco chłodu aranżacji jadalni. Po drugiej stronie znalazła się z...

Jadalnia z całą przeszkloną ścianą wygląda fantastycznie :) Wnętrze wypełnia światło, które eksponuje białe cegły i jasną betonową podłogę. Dzięki nim aranżacja nabiera cech industrialnych, z którymi ładnie komponują się krzesła i stół z drewnianym blatem. W pierwszej jadalni wzbogacają ją wnoszące przytulność elementy, jak pasiasty dywan czy drobne dekoracje na szafce. Natomiast w drugiej panuje już bardziej surowy klimat, jest czysto i schludnie, a oprócz kwiatów nie ma tutaj żadnych ozdób.

Jadalnia z całą przeszkloną ścianą wygląda bardzo ciekawie. Wnętrze wypełnia światło, które eksponuje białe cegły i...
Aranżacja jadalni opiera się na stylu industrialnym, w który dobrze wpisują się metalowe krzesła i stół z drewnianym...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.