Coś dla miłośników stylu wiejskiego, czyli rustykalna kuchnia według polskiego projektu!

Coś specjalnego dla wszystkich, którzy kochają się w stylu rustykalnym!  Aranżacja z pracowni 28 FORM, której inne projekty także mogą mocno zainspirować, przykuwa do siebie uwagę niebywałym klimatem, jaki projektanci wykreowali we wnętrzu. Kuchnia urządzona jest w typowo wiejskim stylu, nawet więcej - temu założeniu odpowiada też, w połączeniu z jadalnią, jej wielkość, bo o większej przestrzeni często marzą lokatorzy mieszkań w bloku ;) Niezależnie jednak od tego, czy mieszkacie w bloku, czy w jednorodzinnym domu, podobny klimat możecie stworzyć także u siebie - tym bardziej, że część kuchenna osobno jest wąska, ale funkcjonalnie urządzona. Wystarczy zainspirować się rozwiązaniami 28 FORM albo może i najlepiej zlecić im wykonanie takiego projektu ;) W każdym razie zapraszam Was do rozglądania się po każdym kącie, bo jest faktycznie na co popatrzeć, i czekam na Wasze opinie! Kto kocha się w stylu rustykalnym?

Kuchnia urządzona jest w typowo wiejskim stylu, który podkreślają zastosowane materiały. Drewniane belki na suficie...

Spójrzcie chociażby na samą zabudowę kuchenną! Białe witrynki wiszące ponad blatem idealnie nadają się do wyeksponowania bardziej dekoracyjnych - i idealnie wpisujących się w rustykalny klimat - naczyń. Górne półki w wiszących szafkach zostały podświetlone, co dodaje uroku całej aranżacji. W rustykalnym wnętrzu nie mogłoby zabraknąć drewna, stąd właśnie drewniane blaty i akcesoria, takie jak deski do krojenia.

Białe witrynki wiszące ponad blatem idealnie nadają się do wyeksponowania bardziej dekoracyjnych - i idealnie...
+ pokaż całość

Warto również zwrócić uwagę na piękną czerwoną cegłę, którą wyłożono nie tak jak zawsze ściany, tylko parapet, czy którą... obudowano także szafki stojące! Trzeba przyznać, że to bardzo oryginalny zabieg, który potęguje tylko rustykalny charakter kuchni. Jak zwykle postawiono na otwartą przestrzeń, a więc część kuchenna łączy się z jadalnią, w której dominuje z kolei drewno oraz... dodatki w bardzo ciekawej formie.

W aranżacji warto zwrócić uwagę na piękną czerwoną cegłę, którą wyłożono nie tak jak zawsze ściany, tylko parapet, czy...

Na kuchennych ścianach położono całkiem duże kwadratowe kafle. Ich biały kolor na zasadzie kontrastu zestawiony jest z ciemniejszą fugą, co w moim przekonaniu dodaje mocy aranżacji. Ciekawie wygląda zmywarka z oryginalnym frontem i ceglaną zabudową, prawda? :) Na ścianie znalazł się praktyczny wieszak, na którym, może bardziej na zasadzie dekoracji, zawisły patelnie i zioła.

Na kuchennych ścianach położono całkiem duże kwadratowe kafle. Ich biały kolor na zasadzie kontrastu zestawiony jest z...

Cechą wspólną dla aranżacji kuchni oraz jadalni i dalszej części dziennej domu są zastosowane materiały. To przede wszystkim czerwona cegła i naturalne drewno w postaci mebli i akcesoriów. Trzeba jednak zwrócić uwagę również na podłogę, którą tworzą bielone panele, piękny sposób na wprowadzenie do wnętrza rustykalnego stylu. Do tego efekt aranżacji potęgują drewniane belki pod sufitem, które momentalnie przenoszą do urokliwego domku na wsi :) Małe kwiaty doniczkowe na konsolce czy duży kwiat koło stołu w naturalny sposób uzupełniają przyjazny wystrój kuchni z jadalnią.

Cechą wspólną dla aranżacji kuchni oraz jadalni i dalszej części dziennej domu są zastosowane materiały. To przede...
Podłogę tworzą bielone panele, piękny sposób na wprowadzenie do wnętrza rustykalnego stylu. Małe kwiaty doniczkowe na...

Zdjęcia: 28 FORM


Najpopularniejsze wpisy

Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit