Przestronny apartament z kuchnią za przepierzeniem i starym drewnem

Zazwyczaj inspirujemy się mieszkaniami, gdzie kuchnia jest całkowicie otwarta - taki układ dzienny występuje najczęściej w domach skandynawskich, taki też dominuje w nowoczesnym budownictwie. Dzisiaj mam jednak coś dla osób, które wolą odgrodzoną część kuchenną od reszty :) Zapraszam Was do pokoju dziennego, gdzie salon łączy się z jadalnią, ale od samej kuchni oddzielony jest szklanym przepierzeniem. Cienka ścianka, jaka rozgranicza obie strefy, wyłożona jest od połowy taflami szkła, co stanowi dość dekoracyjny zabieg. Neutralna paleta barw wprowadza spokojną atmosferę i pomaga zwrócić uwagę na eleganckie elementy. Całe mieszkanie zyskuje na przytulności i "swojskim" charakterze dzięki zastosowaniu surowego drewna. Obok kafli z subtelnym wzorem na podłodze i ścianie w kuchni, to właśnie drewniane panele zdobią tę kuchenno-jadalnianą część.

Salon łączy się z jadalnią, ale od samej kuchni oddzielony jest szklanym przepierzeniem. Cienka ścianka, jaka...
W kuchni zastosowano spokojną kolorystykę i tradycyjne wyposażenie. Obok kafli z subtelnym wzorem na podłodze i ścianie...
Kuchnię odgradza od salonu cienka ściana z taflami szkła. Ten zabieg sprawia, że aranżacja zyskuje na dekoracyjności i...
Neutralna paleta barw wprowadza spokojną atmosferę i pomaga zwrócić uwagę na eleganckie elementy. Jadalnia zyskuje...
+ pokaż całość

W salonie koło ściany telewizyjnej zorganizowano mały kąt do pracy. Strefę domowego gabinetu wyraźnie wydzielają drewniane panele, podobne do tych, jakie zastosowano w jadalni. Przetarte w wielu miejscach drewno tworzy lekko sentymentalny klimat i wzbogaca wystrój całego pokoju. Na dwóch masywnych półkach zmieszczono wszystkie książki, poza tym na blacie biurka panuje duży porządek, a wystawione są tylko dekoracyjne elementy. Leżanka w oknie obok wygląda bardzo zachęcająco! :)

W salonie koło ściany telewizyjnej zorganizowano mały kąt do pracy. Strefę domowego gabinetu wyraźnie wydzielają...

Sypialnię, podobnie jak część dzienną mieszkania, urządzono w przyjemnej pastelowej palecie barw. Neutralne kolory wprowadzają spokój i relaksującą aurę. Na komodzie za łóżkiem znajduje się sporo grafik i zdjęć, które zdecydowanie dekorują wnętrze. Właściciele znaleźli także sprytny sposób na wydzielenie garderoby - by ubrania nie rzucały się w oczy, fragment sypialni zabudowano ściankami z cienkich listewek. Ciepły odcień drewna potęguje przytulność w pokoju nocnym, a jednocześnie cała konstrukcja sprawdza się pod względem praktycznym.

Sypialnię urządzono w przyjemnej pastelowej palecie barw. Neutralne kolory wprowadzają spokój i relaksującą aurę. Na...

Komódka ze starego bielonego drewna podkreśla romantyczny charakter sypialni. Łóżko i dekoracje za nim są raczej nowoczesne, więc taki kontrast potęguje oryginalność aranżacji i wyznacza jej lekki eklektyzm. Pościel w zgaszonych kolorach idealnie dobrano do wystroju wnętrza. Tak jasną kolorystykę zdecydowanie przełamują czarne akcenty, szczególnie w postaci ramek z efektownej galerii.

Komódka ze starego bielonego drewna podkreśla romantyczny charakter sypialni. Łóżko i dekoracje za nim są raczej...
Pościel w zgaszonych kolorach idealnie dobrano do wystroju sypialni. Tak jasną kolorystykę zdecydowanie przełamują...

W łazience postawiono na wzory, jednak w bardzo subtelnej postaci. Beżowa kolorystyka w towarzystwie drewna sprawia, że wystrój staje się ciepły. Pomimo niewielkich rozmiarów wnętrza, aranżacja toalety nie przytłacza, wygląda świeżo, a w dodatku zadbano w niej o dekoracyjną stronę. Nic, tylko brać przykład :)

W łazience postawiono na wzory, jednak w bardzo subtelnej postaci. Beżowa kolorystyka w towarzystwie drewna sprawia, że...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.