Czego potrzebuje każde nowe mieszkanie? Porady przy urządzaniu swojego pierwszego M :)

6. Lampka stołowa

Oświetlenie w domu to bardzo ważna rzecz, bo zapewnia odpowiedni komfort przebywania w każdym z pomieszczeń na co dzień. Oczywiście, o ile jest dobrze dobrane. Poza głównym światłem na suficie i być może kilkoma kinkietami, warto pomyśleć także o lampce stołowej. W sypialni sprawdzi się jako lampka nocna, w kąciku czytelniczym zagwarantuje odpowiednie warunki do lektury. Lampy stołowe stanowią też po prostu bardzo prosty sposób na udekorowanie wnętrza i wzbogacenie jego aranżacji.

Aranżację salonu wzbogacono wieloma elementami. Na ścianie zawisły dekoracyjne grafiki, a sofę ozdobiono poduszkami....

7. Sztuka na każdą kieszeń

Dom bez jakiegokolwiek przejawu sztuki może wyglądać na pusty. I nie chodzi tu od razu o bezcenne obrazy, które kosztują majątek ;) Tak naprawdę w sklepach z wyposażeniem wnętrz, na targach staroci, a nawet we własnych już dawno zapomnianych zasobach gdzieś w kartonie można znaleźć coś ciekawego bądź intrygującego, co warto wystawić "na światło dzienne". Plakaty, fotografie, typografia, małe rzeźby i pamiątki, ozdobne skrzynki bądź szkatułki - pole do popisu jest ogromne! Fakt, że każdemu podoba się co innego, sprawia, że tym samym każde mieszkanie jest niepowtarzalne :) Pamiętajcie o tym drobnym aspekcie przy urządzaniu swojego pierwszego mieszkania, by jego aranżację wzbogacić o estetyczną i piękną stronę :)

Do salonu z jadalnią wybrano ciekawe dekoracje. Najbardziej rzucającą się w oczy jest bogata galeria ścienna. Składają...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.