Mieszkanie w stylu industrialnym z drzwiami z żółtej łodzi podwodnej i fotelem do kompletu

Okazuje się, że industrialne aranżacje mogą być przytulne! Wystarczy spojrzeć na tę otwartą przestrzeń łączącą kuchnię z jadalnią i salonem. Choć nie brakuje tu elementów typowych dla tego rodzaju aranżacji (metalowe ramy, dekoracje), to znajdziemy tu też kilka drobiazgów, które znacznie łagodzą ich surowość. Mam tu na myśli delikatny wzór na płytkach w kuchni, miękką i wygodną kanapę oraz takiż fotel. Poza tym dużo drewna: podłoga, szafki i blaty. Takie połączenie sprawia, że mimo klimatu surowości, przyjemnie byłoby się rozsiąść na tej pięknej kanapie czy zapaść w fotelu.

Salon w stylu industrialnym, z charakterystycznymi metalowymi elementami mebli i geometrycznymi wzorami na dywanie i...
Otwarta przestrzeń łącząca kuchnię z jadalnią i salonem. Stonowane kolory w odcieniach brązu i szarości stanowią tu...

+ pokaż całość
Żółte drzwi, które widzimy w przedpokoju to krzyk oryginalności! Kto powiedział, że drzwi muszą być nudne, nie rzucać się w oczy, wyglądać tak i tak, mieć grzeczną klamkę i stonowany kolor? Nawet jeśli ktoś tak twierdzi, to z pewnością projektant ma jego słowa w pogardzie. ;) Coś dla wielbicieli kosmicznych statków albo łodzi podwodnych! Choć ja nie należę ani do jednych, ani do drugich, to te drzwi brałabym w ciemno, choćbym miała zmienić do nich całą aranżację swojego mieszkania. Zwłaszcza, że widzę, jak bosko pasuje do nich ten bajeczny fotel w identycznym kolorze. ;)
Szara kanapa wraz z wielkim fotelem, to z pewnością najwygodniejsze miejsca do spoczynku w tym salonie. Solidny stolik...
Ta otwarta przestrzeń łączy ze sobą kuchnię, jadalnię i salon. Każda z tych części mieszkalnych została inaczej...

W mieszkaniach zaaranżowanych w stylu industrialnym zawsze podoba mi się to, że wyglądają bardzo profesjonalnie. To znaczy, jeśli na przykład ktoś pracuje w domu i odbywa w nim spotkania z klientami, to nawet jadalnia może służyć za miejsce na konferencję, a salon za miejsce na spotkania biznesowe. Tutaj właśnie też tak jest, zgadzacie się ze mną? Takie pomieszczenia są więc nie tylko funkcjonalne w życiu codziennym, ale też doskonale sprawdzają się dla osób, dla których dom jest jednocześnie miejscem pracy. Z jednej strony mieszkanie takie jest dość oficjalne, ale z drugiej mocne, kolorowe akcenty, rozweselają je i są przykładem oryginalności i własnego stylu.

Drewno na ścianie i podłodze. Drewniane blaty i krzesła. Do tego ściana z cegieł.Wnętrze ożywiają dodatki w jaskrawych...
Niezwykle oryginalne, jaskrawożółte drzwi przypominające przejście w łodzi podwodnej. Wspaniale się prezentują na tle...
Minimalna ilość bibelotów to coś, co lubię w takich aranżacjach. Ozdobą są tu kształty, wzory i kolory. A więc tutaj na tle brązów i szarości mamy szaleństwo jaskrawych akcentów: żółtych i turkusowych. W kuchni na ścianie płytki azulejos z ich niepowtarzalnymi wzorami. Na ścianach obrazy z wzorami geometrycznymi. Również lampy są tu same w sobie ozdobą, ze swoimi oryginalnymi kształtami. To dla oka. A dla ciała? Dla ciała oznacza to: ozdoby w kształtach, wzorach i kolorach, zero bibelotów, to i zero ich układania i sprzątania. Nie mówiąc o odkurzaniu. ;)

Pojemna szafa w kolorze turkusowym zajmuje całą ścianę. Przeciwległa do niej ściana z cegieł stanowi dla niej duży...
Ta szaro – brązowa łazienka robi wrażenie niezwykle uporządkowanej i higienicznej. Jedyny mocny akcent kolorystyczny...Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.