Mieszkanie z bardzo oryginalną sypialnią, czyli wnętrza tygodnia z instagramu

Macie może ochotę na wnętrza tygodnia z instagramu? Jeśli tak, koniecznie zajrzyjcie ;) Oto mieszkanie od @elfvinggarden, o którym można powiedzieć jedno - jest absolutnie oryginalne! Pojedyncze fotografie, dekoracje, całe ściany - jak ta w sypialni ;) - kreują naprawdę nietuzinkową przestrzeń. Salon jest całkiem duży, a na jego środku ustawiono sofę w kształcie litery L. Zdobią ją tradycyjnie poduszki w różnych kolorach i z różnymi wzorami. Jednak bogatszą i ciekawszą kompozycję można znaleźć z tyłu na ścianie. Galeria ścienna z dominującym zdjęciem mężczyzny w czarnej ramce jest bardzo efektowna. Przykuwa do siebie uwagę i intryguje. W rogu pokoju zawieszono girlandę świetlną, która wprowadza ciepło i romantyczny charakter.

Salon jest całkiem duży, a na jego środku ustawiono sofę w kształcie litery L. Zdobią ją tradycyjnie poduszki w różnych...
Galeria ścienna z dominującym zdjęciem mężczyzny w czarnej ramce jest bardzo efektowna. Przykuwa do siebie uwagę i...

Wystrój pokoju obok salonu także jest ciekawy. W przestronnym wnętrzu znalazła się szara prosta sofa o efektownych nóżkach i złoty stoliczek kawowy. Dywan w marokańskim stylu podkreśla inspirację tradycją oraz chęć łączenia różnych stylów w aranżacji. Tradycyjny piec kaflowy w rogu pokoju wygląda tu zaskakująco na miejscu :)

Wystrój pokoju obok salonu także jest ciekawy. W przestronnym wnętrzu znalazła się szara prosta sofa o efektownych...
+ pokaż całość

Aranżacja kuchni jest nieco spokojniejsza, choć też nie brakuje jej wyrazu :) Jako zabudowę wybrano tylko stojące szafki w ciekawym niebieskim kolorze. Malutkie złote gałki bardzo subtelnie wprowadzają nieco elegancji do wnętrza. Ścianę wyłożono białymi kafelkami w kwadratowym kształcie. Dodatkowo zdobi ją mała galeria złożona z przyklejonych w pozornie niedbałej kompozycji rodzinnych zdjęć. Kwiaty na parapecie dbają o wrażenie naturalności. Wystrój kuchni w pewnej mierze opiera się na stylu skandynawskim, biorąc pod uwagę charakterystyczne lampy wiszące, czyli gołe żarówki na czarnych kablach.

Jako zabudowę kuchenną wybrano tylko stojące szafki w ciekawym niebieskim kolorze. Malutkie złote gałki bardzo...

W przestronnej kuchni znajduje się także jadalnia. Jej miejsce wyznacza okrągły stolik z rzeźbionymi nogami oraz eklektycznie dobrane krzesła. Charakter tego stylu wyznacza także połączenie prostej zabudowy kuchennej z eleganckim i bogato zdobionym żyrandolem. Biała podłoga dodaje spójności i nieco powiększa przestrzeń.

W przestronnej kuchni znajduje się także jadalnia. Jej miejsce wyznacza okrągły stolik z rzeźbionymi nogami oraz...

Przechodzimy w końcu do sypialni :) Jedną z jej ścian wyłożono bardzo kwiecistą tapetą. Nie tylko intensywny wzór, ale także ciemny kolor wyznacza odważny charakter aranżacji. Do eklektycznego kompletu właściciele dołożyli także pasujący kolorystycznie dywan oraz pościel w kropki. Rozmaitość wzorów i nostalgiczno-romantyczny charakter sprawiają, że wystrój sypialni jest niepowtarzalny.

Jedną ze ścian sypialni wyłożono bardzo kwiecistą tapetą. Nie tylko intensywny wzór, ale także ciemny kolor wyznacza...
Aranżacja sypialni jest bardzo oryginalna. Jej główną dekoracją jest wzorzysta tapeta z kwiecistym motywem w bardzo...

W każdym pomieszczeniu w tym domu znajduje się bardzo ciekawe połączenie starego z nowym. Nostalgia spotyka się tu z nowoczesnością, zarówno dekoracje, jak i meble tworzą zaskakującą całość. Jak spodobało Wam się to mieszkanie?

W aranżacji pokoju zastosowano bardzo oryginalne dekoracje. Ścianę zdobi mapa świata, a drewniane skrzynki, pudełka i...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.