Niepowtarzalna aranżacja mieszkania w szarości z surowym drewnem, czyli wnętrza tygodnia z instagramu

Wyraziste, z charakterem i jednocześnie z naturalnymi akcentami - takie jest dzisiejsze mieszkanie z instagramu, którego właścicielką jest @lapptussan :) Na pewno Was zainteresuje, a jeśli spodoba Wam się na tyle, by samemu się tak urządzić, koniecznie dajcie znać :) Paleta barw salonu bazuje na tradycyjnych odcieniach szarości, od jasnego do najciemniejszego. Nie jest to jednak kolejne podobne do pozostałych wnętrze! Oryginalności dodaje mu już sam klosz od lampy wiszącej. Złączone ze sobą poroża w nasyconym odcieniu kolorystycznie pasują do spokojniejszej sofy i zarazem mocno przykuwają do siebie uwagę. Dla złagodzenia nieco klimatu, jakie tworzą, postawiono na łagodne elementy uzupełniające wystrój, czyli np. jasnoszare poduszki. Okrągła podstawka na długie świece oraz kulisty wazon na kwiaty także dodają pomieszczeniu subtelności.

Oryginalności w salonie dodaje klosz od lampy wiszącej. Złączone ze sobą poroża w nasyconym odcieniu kolorystycznie...
+ pokaż całość

Kuchnię urządzono w bieli oraz szarości. Akcenty czerni uzupełniają niemal monochromatyczny wystrój. By dodać wnętrzu lekkości, zdecydowano się na brak zabudowanych szafek wiszących. Zamiast nich przechowywanie ułatwiają otwarte półki z haczykami. Oprócz praktycznych elementów i akcesoriów w kuchni zadbano także o stronę dekoracyjną. Czarno-biała fotografia z oknem otwartym na morze wyjątkowo tutaj pasuje. To jednak jeszcze nie wszystko :) Najbardziej zaskakującym i oryginalnym detalem w aranżacji kuchni jest naturalny pieniek brzozy, który świetnie sprawdza się jako podpórka. Przymocowane do niego świeczniki także ozdabiają przestrzeń.

Kuchnię urządzono w bieli oraz szarości. Akcenty czerni uzupełniają niemal monochromatyczny wystrój. By dodać wnętrzu...
Najbardziej zaskakującym i oryginalnym detalem w aranżacji kuchni jest naturalny pieniek brzozy, który świetnie...

Biało-czarna kora idealnie pasuje do mebli kuchennych pod względem kolorystycznym. Tak oryginalny element wystroju dodaje całemu wnętrzu niepowtarzalności. Drewniany blat stołu, który widać za nim, podkreśla naturalny charakter pomieszczenia. Zawisła nad nim równie nietypowa lampa, którą tworzy poroże zwrócone ku sufitowi. W ten sposób skomponowana aranżacja jest zdecydowanie nietuzinkowa i jednocześnie piękna.

Biało-czarna kora idealnie pasuje do mebli kuchennych pod względem kolorystycznym. Tak oryginalny element wystroju...
Drewniany blat stołu w jadalni podkreśla naturalny charakter pomieszczenia. Zawisła nad nim równie nietypowa lampa,...

W miejscu pracy wydaje się spokojniej, jeśli chodzi o wrażenia :) Domowe biuro urządzono w szarości, by zapewnić spójność z wystrojem części dziennej. Biały blat biurka wzmacnia koncentrację podczas pracy, a czarna lampka na nim urozmaica przestrzeń. Bogata wystawka fotografii, grafik i typografii na ścianie zdecydowanie dekoruje gabinet.

Domowe biuro urządzono w szarości, by zapewnić spójność z wystrojem części dziennej. Biały blat biurka wzmacnia...

Niezwykle oryginalna aranżacja sypialni opiera się na elementach z naturalnego drewna. Niemal całkowicie szare wnętrze uzupełniono białymi akcentami. Ławka o nieregularnym kształcie, ustawiona przed łóżkiem, nawiązuje do pozostałych elementów z surowego drewna w domu. Nad sekretarzykiem po lewej stronie znajdują się drobne dekoracje. Kolorystycznie utrzymano tu spójność z przewodnią paletą barw. Ciemne poroże nad łóżkiem i biały tiulowy baldachim przeciwstawiają się sobie pod względem stylu. Tworzą w ten sposób niesamowity charakter pokoju nocnego, oparty na kontrastach i oryginalności.

Niezwykle oryginalna aranżacja sypialni opiera się na elementach z naturalnego drewna. Niemal całkowicie szare wnętrze...
Ciemne poroże nad łóżkiem i biały tiulowy baldachim przeciwstawiają się sobie pod względem stylu. Tworzą w ten sposób...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.