Niezwykłe before & after kawalerki o powierzchni 31 m2, czyli jak wcale niedużym kosztem przygotować mieszkanie pod wynajem :)

Interesujecie się kwestią wynajmu obecnie? Może ktoś poszukuje mieszkania albo sam oferuje do wynajęcia? Jeśli tak, to świetnie, bo chciałabym pokazać Wam dzisiaj aranżację przygotowaną przez MAKAOhome, a dokładniej projekt standardowej kawalerki o powierzchni 31 m2, której before & after może totalnie zainspirować! Mieszkanie od samego początku przygotowywane było pod wynajem i z tego też względu przeszło generalny remont. Wyburzenie ścian, zmiana instalacji to te najpoważniejsze prace, a oprócz nich projektanci sporo energii przeznaczyli na planowanie wystroju i opracowanie funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni. Budżet był ograniczony, więc wykorzystano niedrogie materiały, mając przy tym na uwadze ich atrakcyjność i estetykę. W wielu miejscach znajdziemy naturalne akcenty, które świetnie współgrają z ogólnym klimatem vintage, jaki dominuje w domu. W wystroju części kuchennej zadbano także o inne, całkiem efektowne rozwiązania, jak farbę tablicową na jednej ścianie czy przełamujący spokojny charakter wnętrza zielony neon, który na niej wisi. Czarne dodatki zdecydowanie ożywiają przestrzeń.

W aranżacji otwartej przestrzeni wykorzystano niedrogie materiały, mając przy tym na uwadze ich atrakcyjność i...
W wystroju części kuchennej zadbano o całkiem efektowne rozwiązania, jak farbę tablicową na jednej ścianie czy...
+ pokaż całość

Czas na porównanie before & after - różnica jest ogromna! Stary wygląd totalnie zmieniono, wprowadzono do wnętrza świeżość i nowoczesny wystrój. Dużo dało także wyburzenie ściany, dzięki której właściciele zyskali na metrażu i wrażeniu swobody w swoim mieszkaniu. W miejscu poprzedniej szafy wygospodarowano kameralny kącik do spania, oddzielany od strefy dziennej jasną kotarą.

W porównaniu before & after - różnica jest ogromna! Stary wygląd salonu totalnie zmieniono, wprowadzono do wnętrza...

W nowym wnętrzu zmieszczono w zasadzie wszystkie funkcje mieszkania - salon, kuchnię i jadalnię, a nawet sypialnię, której bliżej przyjrzymy się za chwilę. Bielone deski na podłodze i białe cegły na ścianie wnoszą do wnętrza subtelną aurę, natomiast drewniana komoda czy dodatki, jak np. wiszące nad nią okrągłe lustro, znacząco ożywiają pokój.

Otwartą przestrzeń zaaranżowano na zasadzie kontrastów. Bielone deski na podłodze i białe cegły na ścianie wnoszą do...

W części kuchennej na uwagę zasługują na pewno podłoga oraz wiszące szafki. Czarno-biały wzór w karo podkreśla oryginalny i zdecydowany charakter wnętrza, a lustrzane fronty szafek stanowią ciekawą dekorację. Pomimo faktu, że mieszkanie jest małe, we wdzięczny i schludny sposób skomponowano tutaj ze sobą wiele elementów ozdobnych i detali, które nadają całości rodzinny przytulny charakter.

W części kuchennej na uwagę zasługują na pewno podłoga oraz wiszące szafki. Czarno-biały wzór w karo podkreśla...

Jak podoba Wam się ciekawy plakat jako jedna z dekoracji na białych półkach? Adekwatne do funkcji tej części wnętrza przesłanie, prawda? :) Biel cegieł, drewno na podłodze, w meblach czy blatach, oraz czarne dodatki kreują naprawdę wyjątkową aranżację.

Ciekawy plakat stanowi jedną z dekoracji na białych półkach. Przesłanie jest na pewno adekwatne do funkcji tej części...

A teraz koniecznie spójrzcie na kuchnię before & after! Podobnie jak w części salonowej, i tutaj remont był duży i wiele zmieniający. Ciemne poprzednio wnętrze rozświetlono bielą, dodano przestrzeni dzięki połączeniu z pokojem dziennym i w ogóle funkcjonalniej zagospodarowano to miejsce.

Ciemne poprzednio wnętrze rozświetlono bielą, dodano przestrzeni dzięki połączeniu z pokojem dziennym i w ogóle...

Bardzo spodobał mi się także kącik sypialniany. Przytulna strefa, bardzo kameralna i z subtelnymi dekoracjami na pewno ułatwia nocną regenerację. Wzorzysta tapeta o przyjemnym roślinnym motywie świetnie komponuje się z białą pościelą czy białym łóżkiem, które stworzono z... palet! Tak jak w salonie czy kuchni, tutaj też urozmaicono wystrój czarnymi elementami.

Sypialnia to przytulna strefa, bardzo kameralna i z subtelnymi dekoracjami, a więc na pewno ułatwia nocną regenerację....

Na koniec warto jeszcze spojrzeć na ostatnie pomieszczenie w tym niewielkim, ale funkcjonalnym domu - oto before & after łazienki. Bez porównania chciałabym korzystać z tej drugiej :) Schludna, czysta i świeża, o praktycznym zagospodarowaniu i dekoracyjnym wykończeniu. Jak Wam się podoba?

Before & after łazienki różni się diametralnie. Po remoncie stała się schludna, czysta i świeża, o praktycznym...

Źródło: MAKAOhomeAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.