Nowy filmik: Jak udekorwać stolik kawowy?

Dziś mam dla Was bardzo przyjemny filmik o dekoracji stolików kawowych. Uwielbiam zmieniać ozdoby w mieszkaniu, więć kiedy przygotowwyałam się do filmiku to była to dla mnie ogromna przyjemność. Buszowałam po sklepach i wyszukiwałam najpiekniejsze dodatki i bibeloty:) Dopasowywałam, stawiałam, oddawałam,a Panie ekspedientki pewnie myślały ,że oszalałam:):):) Haha:) Tak powstawał nowy filmik:)

Dziś postaram się Wam przekazać kilka zasad, które ułatwią  dekorację stolika,ale oczywiśćie jesli się nie będziecie się ich trzymać to nie oznacza,że Wasze stolik są passe:) Moje rady staram się kierować dla wszystkich tych, którzy chcą mieć małą ściągę przy zakupie różnych dodatków i mam nadzieje,że Wam pomogę:) Sama często pamiętam o tych kilku prostych trickach przy wyborze dodatkó, bo inaczej kupiłabym wszystko:)

youtube blog wnetrza, blog o wnetrzach na youtube,


+ pokaż całość


Tarram oto 4 podstawowe zasady, które wykorzystuje przy aranżacji stolika kawowego:1. Wykorzystajcie tace

Tace świetnie porządkują przestrzeń i pozwalają na łatwą dekorację, którą możemy zdjąć w razie potrzeby.

2. Postawmy wazon, najlepiej wybierzmy kształtny, co będzie przeciwwagą do poziomej, prostej tacy.

3. Potrzebujemy też pudełko - najlepiej podłużne. Dzięki temu możemy schować piloty. Ta idea najbardziej mi się podoba:)

4. I na koniec na naszym pudełku połóżmy cos fikuśnego:) Może to być świecznik, może to też byc figurka, może też cukiernica - coś co ma oryginalny kształt.

I gotowe:)

Na swojej tacy zawsze też kładę podkładki i dodatkowo notes, do zapisywania pomysłów i inspiracji, które wpadają mi podczas zabaw z córeczką:) Mam nadzieję,że filmik przypadnie Wam do gustu:) Miałam małą przerwę i już znów mam tremę:) Na kolejny mam juz pomysł po ostatnim szkoleniu w Educoncept:) Uściski:)


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.