Piękne mieszkanie w stylowej aranżacji z polskiej pracowni architektonicznej :)

Czy wiecie, jak urządzić stylowe mieszkanie, które zachwyci zarówno miłośników tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz? Powiem Wam ;) Taki przykład można znaleźć w zbiorze ciekawych realizacji z Pracowni Architektonicznej Raca Architekci :) Myślę, że ta inspiracja spodoba Wam się szczególnie. Czuć tu lekkość skandynawskiego klimatu, a jednocześnie dobrze wyważona paleta barw mocno podkreśla elegancki charakter aranżacji. W salonie postawiono sofę w neutralnym obiciu, do której można dobrać dowolne dodatki. Jasna szarość wraz z akcentami granatu oraz czerni komponuje się naprawdę pięknie. We wnętrzu znajduje się więcej interesujących elementów. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na prosty, ale efektowny regał z szafkami po prawej stronie. Wykonano go z drewna i metalowych podpórek, doskonale dopasowując rozkład półek do potrzeb właścicieli domu. Za salonem mieści się mała jadalnia, w której znajduje się przysunięty do sofy stół oraz drewniane krzesła.

W salonie postawiono sofę w neutralnym obiciu, do której można dobrać dowolne dodatki. Jasna szarość wraz z akcentami...
W salonie znajduje się dużo interesujących elementów. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na prosty, ale efektowny...
+ pokaż całość

Meble z jadalni idealnie wpisują się w styl skandynawski. Wnoszą sporo naturalności, a drewno bardzo wdzięcznie komponuje się z drobnymi dodatkami w różnych częściach wnętrza. Jadalnię i salon zorganizowano w otwartej przestrzeni, tworząc przytulne miejsce, które jest nie tylko pełne ciepła, ale i stylowe. Spójrzcie tylko na granatowy fotel pod ścianą w głębi pomieszczenia. Dwie industrialne żarówki, które wiszą koło niego, dają dobre światło np. do czytania, a przy tym pełnią funkcję typowo dekoracyjną.

Jadalnię i salon zorganizowano w otwartej przestrzeni, tworząc przytulne miejsce, które jest nie tylko pełne ciepła,...
Meble z jadalni idealnie wpisują się w styl skandynawski. Wnoszą sporo naturalności, a drewno bardzo wdzięcznie...

Po drugiej stronie wnętrza urządzono kuchnię. Co ciekawe, w tej strefie wydzielono także mały kącik do pracy. Zauważcie, że konstrukcja z półek i blatu znajdująca się pod ścianą idealnie nawiązują do regału w salonie. To oczywiście potęguje spójność aranżacji i tym samym podkreśla jej elegancką stronę. We wnętrzu znajduje się więcej drewnianych elementów. Oprócz mebli jest to także podłoga, a nawet ramy okienne, które również subtelnie wpływają na cały charakter mieszkania.

W otwartej przestrzeni mieszkania urządzono kuchnię. W tej strefie wydzielono także mały kącik do pracy. Zamiast...

Zabudowa w kuchni jest bardzo nowoczesna. Szafki z szarymi oraz granatowymi frontami prezentują się stylowo. Na ten charakter w dużej mierze wpływa także kamienny blat oraz ściana. Wystrój wnętrza jest wręcz minimalistyczny. Kuchnia jest mała, a taki czysty i schludny wystrój jest dla niej zdecydowanie korzystny. Tym bardziej, że całkiem sporo dekoracji znajduje się w dalszej części pomieszczenia, czyli w jadalni i potem salonie :) Piękne dodatki urozmaicają przestrzeń dzienną, dzięki czemu także kuchnia zyskuje przyjemny i radosny klimat.

Zabudowa w kuchni jest bardzo nowoczesna. Szafki z szarymi oraz granatowymi frontami prezentują się stylowo. Na ten...
W jadalni na stole znajduje się całkiem sporo dekoracji. Piękne dodatki urozmaicają przestrzeń dzienną, dzięki czemu...

Jestem bardzo ciekawa jak spodoba Wam się sypialnia :) Dla mnie jest piękna i w swojej prostocie niezwykle efektowna. Drewniane wezgłowie łóżka wprowadza przyjemny oraz naturalny klimat. Granatowe i szare dodatki nawiązują do tych z salonu oraz jadalni. Pokój nocny jest całkiem przestronny, a lekka forma mebli sprawia, że wydaje się jeszcze większy. Zastosowano w nim różne rodzaje oświetlenia, co daje nieco eklektyczny charakter. Po drugiej stronie sypialni zorganizowano otwartą garderobę. Wieszaki z ubraniami oraz drewniane szuflady również wyglądają elegancko i stylowo.

Sypialnia jest piękna i w swojej prostocie niezwykle efektowna. Drewniane wezgłowie łóżka wprowadza przyjemny oraz...
W sypialni zorganizowano otwartą garderobę. Wieszaki z ubraniami oraz drewniane szuflady wyglądają elegancko i stylowo.

Źródło: Pracownia Architektoniczna Raca ArchitekciAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.