Polski projekt domu w szarej palecie barw, z grafitowymi cegłami i drewnem na ścianach oraz suficie

Macie ochotę zanurzyć się w szarościach? ;) Oto kolejny przykład ciekawej aranżacji z Pracowni Architektury Wnętrz ELEMENTY, gdzie wykorzystano także jasne drewno i neutralne elementy wyposażenia. W jadalni panuje bardzo naturalny charakter, właśnie za sprawą drewnianych belek na suficie, a dodatkowo wnętrze urozmaicono szarą cegłą na fragmencie ściany. Stół wybrano najprostszy, o typowo skandynawskiej linii, a krzesła przy nim równeiż wpisują się w ten styl wnętrzarski. Jadalnia łączy się z kuchnią poprzez wyspę, cechami spójnymi obu pomieszczeń są zastosowane w nich materiały oraz jednakowa paleta barw. Warto również zwrócić uwagę na szklane dymne klosze od lamp, które wiszą nad stołem, prezentują się wyjątkowo ciekawe. Zielone rośliny w donicach dodają przytulności i ciepła oraz podkreślają urok domowego ogniska.

W jadalni panuje bardzo naturalny charakter, właśnie za sprawą drewnianych belek na suficie, a dodatkowo wnętrze...

Jak się okazuje, nie tylko sufit, ale i pozostałe ściany wyłożone są jasnym drewnem. Dzięki temu aranżacja domu przypomina nieco wakacyjną :) Naturalny materiał potęguje ciepło we wnętrzu i podobnie jak rośliny wpływa na przytulną atmosferę. Zachwycać mogą proporcje w zastosowaniu szarości i koloru drewna, a także pojedynczych akcentów, którymi uzupełniono wystrój pomieszczenia.

W jadalni nie tylko sufit, ale i pozostałe ściany wyłożone są jasnym drewnem. Naturalny materiał potęguje ciepło we...
Jadalnia razem z kuchnią zostały zaaranżowane w lekkim stylu skandynawskim. Zachwycać mogą proporcje w zastosowaniu...
+ pokaż całość

W głębi pomieszczenia znajduje się kuchnia urządzona dokładnie według takiej samej koncepcji jak jadalnia. Dominuje tutaj szarość, bo w takim kolorze wykonano całą zabudowę, oraz drewno na suficie, ścianie i w postaci małej wyspy. Z jednej strony krzesełka barowe, a z drugiej obszar roboczy to tradycyjne już rozwiązanie w przypadku takich wysp kuchennych. Okap o kształcie długiej tuby w czerni nawiązuje nieco do nowoczesnego stylu aranżacji wnętrz.

W kuchni dominuje szarość, bo w takim kolorze wykonano całą zabudowę, oraz drewno na suficie, ścianie i w postaci małej...

Kuchnia jest bardzo zabudowana, co z jednej strony nadaje jej trochę klimat modern, a z drugiej pozwala na całkowitą spójność, jeśli chodzi o wszystkie sprzęty i akcesoria. Piekarnik czy lodówka uwzględnione są w szafkach, dzięki czemu aranżacja nabiera jeszcze schludniejszego wyrazu. Jasne drewno w przyjemny sposób przełamuje poważną szarość.

Kuchnia jest bardzo zabudowana, co z jednej strony nadaje jej trochę klimat modern, a z drugiej pozwala na całkowitą...

Salon prezentuje się bardzo przytulnie. Ciepła i klimatu dodaje na pewno kominek, ale również wybrane materiały i dodatki, jak dywan, poduszki, drobny kwiat na stoliku kawowym. Ciemna kolorystyka wnętrza równoważona jest jasnym drewnem na suficie i ścianie oraz sofą w jasnoszarym obiciu. Czarne cegły dodają elegancji i nieco intrygują, a cały wystrój ogólnie skomponowany jest na bazie kontrastów. Duże okna w jadalni za filarem wpuszczają sporo naturalnego światła.

Salon prezentuje się bardzo przytulnie. Ciepła i klimatu dodaje na pewno kominek, ale również wybrane materiały i...
Czarne cegły dodają elegancji i nieco intrygują, a cały wystrój salonu ogólnie skomponowany jest na bazie kontrastów....

W strefie wypoczynkowej salonu zastosowano sporo dodatków i elementów, które sprawiają, że jest tu bardzo przytulnie i kameralnie. Połączenie szarości i drewna wokół daje ciekawy efekt, elegancji i przytulności zarazem. W dużej mierze przyczynia się do tego obecność kominka. Dom zaaranżowano w lekkim, a jednocześnie tajemniczym stylu wakacyjnym - jak podoba Wam się taka mieszanka? :)

W strefie wypoczynkowej salonu zastosowano sporo dodatków i elementów, które sprawiają, że jest tu bardzo przytulnie i...

Źródło: Pracownia Architektury Wnętrz ELEMENTYAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.