Pomysły na metamorfozę, czyli before & after kuchni z czarnymi szafkami i drewnianymi blatami

Ta kuchnia na pewno spodoba się wielu z Was :) Sama odnajduję w niej kilka elementów, które inspirują i prezentują się naprawdę wyjątkowo. Szczególnie porównując wystrój przed i po, można docenić włożoną w metamorfozę pracę :) Urzekający efekt to także kwestia dobrych ujęć, zdjęcia po przemianie wykonała Olga Shangina. Chociaż wnętrze jest niewielkie, a zabudowa w kuchni czarna, to jednak dzięki pozostałym dodatkom cała aranżacja nabiera wyjątkowej lekkości. Na ścianie zawieszono drewnianą półkę, a z szafek występują tylko te stojące. Ich mocny, nasycony kolor tworzy charakter kuchni, który delikatnie ocieplają elementy drewna. Kuchnia przeszła gruntowną metamorfozę, co widać przy zestawieniu aranżacji after z aranżacją before. Nie muszę pytać, która wersja podoba Wam się bardziej? ;)

Chociaż wnętrze jest niewielkie, a zabudowa w kuchni czarna, to jednak dzięki pozostałym dodatkom cała aranżacja...
Kuchnia before (54914)
+ pokaż całość

Aranżacja kuchni ujmuje niezwykłą spójnością. Nie można oprzeć się wrażeniu, że nic nie znalazło się tutaj przypadkowo. Spójrzcie tylko na aranżację drewnianej półeczki, którą zawieszono na ścianie. Jest bardzo przemyślana, a wystawione na półce akcesoria, tacki i naczynia tworzą razem bardzo schludną kompozycję. Zdecydowanie można się nią zainspirować :) Pięknie komponuje się też zestawienie drewna z nasyconą czernią. Białe kafle, które przypominają cegiełki, dodają aranżacji lekkości i uroku.

W aranżacji kuchni warto spojrzeć na drewnianą półeczkę, którą zawieszono na ścianie. Wystawione na półce akcesoria,...

By nie zakłócać spójności aranżacji kuchni, wybrano do niej czarną pralkę oraz lodówkę. To bardzo sprytny i celowy zabieg, dzięki któremu dodatkowe sprzęty idealnie wpisują się w zabudowę kuchenną. Na drewnianych blatach znalazły się codziennie używane akcesoria, a także kilka ozdób. Jako drobne, a jednocześnie ciekawe dekoracje występują dwie czarne tabliczki z menu, które wiszą nad białymi kafelkami-cegiełkami.

By nie zakłócać spójności aranżacji kuchni, wybrano do niej czarną pralkę oraz lodówkę. To bardzo sprytny i celowy...

W małej kuchni przewidziano także miejsce do jedzenia. Ustawiony pod jedną ze ścian stół jadalniany idealnie pasuje do kuchennej zabudowy. Czarne nogi oraz drewniany blat potęgują wrażenie spójności w aranżacji. Kuchnia posiada całkiem duże okna, dzięki którym do wnętrza wpada sporo naturalnego światła. Kontrast pomiędzy rozświetloną bielą, czernią, a naturalnym drewnem prezentuje się bardzo inspirująco. Jestem bardzo ciekawa, czy chcielibyście urządzić tak swoją kuchnię :)

Ustawiony pod jedną ze ścian stół jadalniany idealnie pasuje do kuchennej zabudowy. Czarne nogi oraz drewniany blat...

A jak podoba Wam się oryginalna dekoracja na blacie? Spójrzcie na gałązkę ustawioną w szklanym wazonie - świetnie wpisuje się w wystrój kuchni, zarówno ze względu na kolor, jak i zaskakująco prostą formę :) Do wnętrza wybrano też pojedyncze rośliny w małych doniczkach, które kreują przyjemny klimat. Wraz z drewnianymi dodatkami ocieplają przestrzeń. Z pewnością na estetyczny wygląd tej części wnętrza wpływają też wybrane wsporniki. Ozdobne metalowe elementy podtrzymują drewnianą półkę i zdecydowanie upiększają całą aranżację.

Do kuchni wybrano pojedyncze rośliny w małych doniczkach, które kreują przyjemny klimat wnętrza. Wraz z drewnianymi...

Fotografia: Olga Shangina

Źródło: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.