Zaskakujące before & after kuchni, czyli... jak wyjść z białych cegieł i zorganizować w kuchni kąt do relaksu z różową ścianą :)

Jeśli chcecie zobaczyć gruntowną metamorfozę kuchni, która może w niektórych miejscach zaskakiwać, to zapraszam :) W końcu przywykliśmy do tego, że podczas różnych remontów miłośnicy pięknych wnętrz często decydują się na wzbogacenie aranżacji cegłami, a tutaj mamy odwrotną sytuację... W tej kuchni cegły były, ale po remoncie zniknęły :) Jeśli jesteście ciekawi efektu tej przemiany, spójrzcie koniecznie na porównanie kuchni after i kuchni before! Jestem bardzo ciekawa, która podoba Wam się bardziej ;) Wcześniej we wnętrzu znajdowało się kilka rozwiązań zahaczających o industrialny styl aranżacji. Natomiast łatwo zauważyć, że była ona niedopracowana i tak naprawdę brakowało tu spójności. To głównie przez meble kuchnia wiele traciła, a uważam, że miała całkiem spory potencjał, patrząc na ścianę z biało-żółtymi cegłami z wymalowanym konturem wielkiego miasta, a może raczej zamku :) Podczas przeprowadzania metamorfozy zmieniła się zupełnie koncepcja i dzięki temu właściciele zyskali nową, świeżą kuchnię, która może zainspirować. Podoba Wam się ta przemiana?

Kuchnia jest dość mała, ale dzięki jasnej palecie barw zyskuje optycznie na przestrzeni. Okno z dostępem do naturalnego...
Kuchnia przed metamorfozą (54920)
+ pokaż całość

Kuchnia jest dość mała, ale dzięki jasnej palecie barw zyskuje optycznie na przestrzeni. Okno z dostępem do naturalnego światła dodatkowo podkreśla zalety aranżacji. Gładki biały blat prezentuje się bardzo elegancko. Złote dodatki i elementy wyposażenia w lekko miedzianym odcieniu nadają wnętrzu wyjątkowy charakter. Warto zwrócić też uwagę na oryginalne okno z witrażem zamiast tradycyjnej szyby. To nietypowy sposób na dekorację wnętrza, który zwraca na siebie uwagę. W porównaniu z kuchnią before ta część niewielkiego pomieszczenia wygląda wyjątkowo schludnie i inspirująco :)

Gładki, biały blat w kuchni prezentuje się bardzo elegancko. Złote dodatki i elementy wyposażenia w lekko miedzianym...
Kuchnia przed remontem (54924)

Bez obaw, cegły w kuchni jednak pozostały, tyle że po drugiej stronie wnętrza :) W drugiej części kuchni znajduje się bardzo ciekawa aranżacja z wygodnym fotelem i... różową ścianą z cegieł właśnie! Ten pomysł na wystrój jest bardzo kreatywny i można nawet powiedzieć, że odważny. Z pewnością nie każdemu przypadnie do gustu, ale myślę, że można tu docenić sam pomysł i nieszablonowe podejście do urządzania wnętrz :) Masywny fotel obity brązowym, eleganckim materiałem to główny element kącika relaksu, który wygospodarowano w ramach kuchennej przestrzeni. Na ustawionym obok stoliczku znajduje się kwiat w donicy na złotej podpórce oraz czarna figura, jest też miejsce na odkładanie czytanego czasopisma :) We wnęce, w której pewnie kiedyś znajdowało się okno, wisi teraz ozdobny plakat. Jednak tym, co stanowi największe zaskoczenie, jest różowy kolor cegieł, podkreślający eklektyczny charakter całości :) Wolicie taką oryginalną aranżację czy to, jak ta część kuchni wyglądała wcześniej?

Masywny fotel obity brązowym, eleganckim materiałem to główny element kącika relaksu, który wygospodarowano w ramach...
Kuchnia before (54923)

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.