Przestronny dwupoziomowy apartament, gdzie króluje szarość, w skandynawskim stylu

Przyjemnie i gustownie - wystarczy spojrzenie na poniższe inspiracje, by poczuć ten klimat. Styl skandynawski przeplata się tu delikatnie z innymi nawiązaniami. Wnętrza dzięki dominującej barwie szarości nabierają też nieco eleganckiego charakteru. Mieszkanie jest dwupoziomowe, gdzie parter zajmuje kuchnia z jadalnią, a piętro (czy raczej wysokie poddasze :)) salon z sypialnią i gabinetem. Sporo kolorowych dodatków, kwiatów i roślin, wprowadza świeżość i naturalność do aranżacji.

kuchnia w stylu skandynawskim
+ pokaż całość

Okna są wspaniale wielkie ;) Tyle światła naturalnego sprawia, że wnętrze jest jasne i bardzo przyjemne. Zwróćcie uwagę, ile drobiazgów kształtuje tutaj charakter. Typowa pionowa półka wisząca i połączenie bieli z drewnem wpisuje się w styl skandynawski. Ciekawie prezentuje się też metalowa szara lampa nad stołem, wnosząca nieco stylu industrialnego.

duże okna w skandynawskim wnętrzu

Schody mają lekką formę i chociaż osobiście wolę zabudowane, to te idealnie wpisują się w aranżację. To niesamowite, jak konsekwentnie urządzono całe mieszkanie! Zarówno dół, jak i góra wypełnione są szarością. I tu i tu znajdują się te same dywaniki i podobne meble (nawet rodzaj drewna jest jednakowy lub bardzo podobny). Taki niezwykle spójny wystrój przypadnie do gustu miłośnikom harmonii i spokoju :) Zdecydowanie sympatyczne wrażenia, zwłaszcza pod tym względem, nie sądzicie?

schody w aranżacji wnętrz
dwupoziomowe mieszkanie
szare wnętrza inspiracje

Drewniane belki pod sufitem to najbardziej wyrazisty element poddasza. Całkiem spora wysokość tego poziomu sprawia, że skosów prawie wcale się nie odczuwa. Wnętrze jest więc bardzo komfortowe w użytkowaniu, a jednocześnie ma klimat uroczych miejsc na poddaszu. Spójrzcie tylko na stół do ping-ponga w salonie - rewelacja! :)

szare wnętrze na poddaszu
wnętrze na poddaszu w stylu skandynawskim

Rzut okiem na sypialnię, która pomimo chłodnej kolorystyki, jest bardzo wesoła. Ocieplają ją szczególnie osobiste drobiazgi - wystawka na półce nad łóżkiem, obraz, sympatyczne dywaniki, różne lampki nocne...

sypialnia na poddaszu
belki pod sufitem w aranżacji wnętrz

Domowy gabinet sprzyja koncentracji. Ciekawym elementem dekoracyjnym są magazyny zawieszone na listewce. W ogóle takie materiały, jak drewno i wiklina, dodają ciepła wnętrzu. Swoim mocnym wybarwieniem jednocześnie znacznie je urozmaicają. Dla osób, które pracują jedynie z laptoptem i nie potrzebują wielkiej powierzchni roboczej, to świetna propozycja :) Małe biurko prezentuje się lekko i wpisuje w skandynawski zamysł. Nie można też pominąć cytatu w ramce i zdjęć nad biurkiem na ścianie - w ten sposób domowe biuro zyskuje prawdziwie osobisty klimat.

aranżacja domowego gabinetu

Łazienka całkowicie tonie w szarościach :) Drobnym akcentem kolorystycznym są jedynie ręcznik i kwiaty, ale za pomocą tego typu elementów można kreować przestrzeń o dowolnym charakterze. Wyposażenie łazienki jest bardzo proste i nawet zahacza o nowoczesność. Aranżacja tego wnętrza dobrze komponuje się z tą pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu.

aranżacja szarej łazienki

Źródło zdjęć: tutaj

7d931e09db9c83af32a4f6bb60c9103f,0,1

P.S. Kochani bierzemy udział w konkursie bloga roku:)Jeśli uważacie,że Lovingit.pl zasługuje właśnie na nagrodę bloga roku, to oddajcie na nas  głos, jesi nie to olejcie i dajcie znać co zmienić powinniśmy-jesteśmy zawsze otwartę na krytykę:):):)

Wyślijcie SMS o treści F00824 na numer 7122

http://www.blogroku.pl/2013/kategorie/lovingit-pl,8n5,blog.htmlAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.