Skandynawskie inspiracje we własnym mieszkaniu, czyli... niezwykła aranżacja naszej czytelniczki!

Takie momenty sprawiają, że aż robi się ciepło na sercu... Z przyjemnością prezentujemy dzisiaj mieszkanie naszej czytelniczki, która zaaranżowała swój dom zainspirowana wnętrzami, jakie pokazujemy na Lovingit :) Jest nam ogromnie miło i to właśnie ma dla nas największą wartość - że nie tylko pokazujemy ładne pokoje, ale też inspirujemy do działania! Bardzo się z tego cieszymy i dziękujemy za to, że jesteście z nami, a naszej czytelniczce gratulujemy takiego efektu! Schludnie, przytulnie, z ciekawymi dodatkami i w skandynawskim klimacie - zobaczcie sami :)

drewniane meble w jadalni
+ pokaż całość

Salon z kuchnią zaaranżowane są w jednym pomieszczeniu, co oczywiście powiększa całe mieszkanie i tworzy wrażenie swobody. Dzięki lekkiej formie mebli strefa dzienna dodatkowo zyskuje na przestronności. To także nawiązuje do typowego stylu skandynawskiego, który stanowi tutaj wdzięczny motyw przewodni.

 

aranżacja salonu
salon w stylu skandynawskimaranżacja otwartej przestrzeni
W kuchni panuje bardzo przytulny, cieplutki klimat, który wynika w głównej mierze z połączenia bieli z wyjątkowo przyjemnym odcieniem drewna. Wnęka nie jest wielka, ale ze spokojem wystarczyła, aby uwzględnić wszystkie potrzebne szafki i duży stół jadalniany. Otwarte półki na jednej ścianie są tu idealnym rozwiązaniem, bo wypełniają tę przestrzeń, a jednocześnie nie przytłaczają aranżacji - zabudowane szafki w tym miejscu wyglądałyby już zupełnie inaczej.

aranżacja białej kuchni z jadalnią
biel i drewno w kuchni
otwarte półki w kuchni
A co powiecie o samym stole? Z drugiego końca pokoju wygląda całkiem zwyczajnie, jednak z bliska widać dobrze wszystkie sęki, żłobienia, które podkreślają jego naturalny charakter i wprowadzają tym samym sporo oryginalności do całego wnętrza!

drewniany stół
 Zajrzyjmy jeszcze do sypialni, w której znajduje się jedynie łóżko i szafa na całej długości jednej ze ścian, a zarazem która prezentuje się naprawdę nietuzinkowo. Duża w tym zasługa fototapety umieszczonej na ścianie naprzeciw łóżka, znacznie urozmaicającej aranżację. Podobnie jest w przedpokoju - mamy tu spokojną białą przestrzeń, gdzie punktem zwracającym na siebie przede wszystkim uwagę jest czarno-biała podłoga. I jak podoba Wam się dzisiejsze mieszkanko? :)

aranżacja białej sypialni
fototapeta w sypialni

biała sypialnia
biały przedpokój
czarno-biała podłoga w przedpokojuAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.