Świąteczna i... apetyczna aranżacja kuchni z jadalnią :)

W tej kuchni na pewno odnajdzie się wiele osób :) Z pewnością może zainspirować i przyciągnąć do siebie uwagę na dłużej. Kuchnia jest przestronna i bardzo klimatyczna, a do tego połączona z jadalnią w dużym wykuszu. Ma też coś, co zachęca już od pierwszego spojrzenia - świąteczne detale, a w tym niezwykle smakowitą babę, która stanowi wspaniałą dekorację wnętrza :) Zaskakuje nawet sposób, w jaki świąteczny wypiek pasuje do elementów wystroju jadalni, np. krzeseł. Wszystko jest bardzo stylowo do siebie dobrane i myślę, że można stąd zaczerpnąć sporo inspiracji dla siebie. Dajcie znać, czy taka aranżacja przypadła Wam do gustu, a jeśli tak, to co w niej najbardziej! Może umeblowanie albo wspomniana wielkość, albo malutkie ze smakiem dobrane dekoracje? Jestem ciekawa, jakie macie swoje pomysły na urządzenie idealnej przestrzeni :)

Jadalnia zyskuje na uroku dzięki świątecznym dekoracjom. Na stole postawiono piękną babę, która smakowicie urozmaica...
Kuchnia jest przestronna i bardzo klimatyczna, a do tego połączona z jadalnią w dużym wykuszu. Wnętrze zdobią...
+ pokaż całość

Kuchenne pomieszczenie jest bardzo wysokie, co stanowi na pewno jego zaletę. W głębi ulokowano stół z krzesłami w wykuszu. Przed strefą jadalnianą znalazła się z kolei kuchnia składająca się z zabudowy po obu stronach wnętrza. Szafki stojące oraz wiszące mają dość tradycyjny kształt. Jasny blat dodaje całej aranżacji eleganckiego charakteru. Warto również zwrócić uwagę na podłogę, którą wyłożono drewnianymi deskami. Ten naturalny akcent przyczynia się do gustownego klimatu, jaki stworzono we wnętrzu. Wypełnia je ciepło i styl, elegancja i pewnego rodzaju przytulność. Wielu osobom taka mieszanka na pewno się spodoba i zainspiruje do własnych wnętrzarskich działań :)

Szafki stojące oraz wiszące mają dość tradycyjny kształt. Jasny blat dodaje całej aranżacji eleganckiego charakteru....
Kuchnia jest bardzo wysoka, co stanowi na pewno jej zaletę. W głębi ulokowano stół z krzesłami w wykuszu. Drewniane...

Całkiem spory wykusz to idealne miejsce na postawienie w nim stołu. Wydzielona w ten sposób jadalna ma swój klimat. Drewniane meble podkreślają naturalną nutę, która jest dość istotna w aranżacji wnętrza. Z kolorystyką bieli i ciemnego drewna niezwykle wdzięcznie współgrają dobrane dekoracje. Czerwone akcenty zdecydowanie wyróżniają się na tle okien, a same okna zostały przystrojone świątecznymi wieńcami.

Całkiem spory wykusz to idealne miejsce na postawienie w nim stołu. Wydzielona w ten sposób jadalna ma swój klimat....
Z kolorystyką bieli i ciemnego drewna niezwykle wdzięcznie współgrają dobrane dekoracje. Czerwone akcenty zdecydowanie...

Zielone akcenty, szczególnie w postaci świątecznych wianków albo gałązek, tworzą bardzo przyjemny klimat w jadalni. Idealnie komponują się z drewnem, wydobywając całe jego piękno. Przed kuchnią i jadalnią znajduje się przedpokój, zaaranżowany w równie gustowny sposób. Ciemne drzwi subtelnie nawiązują do innych detali w takim kolorze. Wiszące lampy w kuchni czy kran nasuwają skojarzenia z surowym klimatem, jednak w otoczeniu naturalnych akcentów zyskują na ciepłym charakterze.

Zielone akcenty, szczególnie w postaci świątecznych wianków albo gałązek, tworzą bardzo przyjemny klimat w jadalni....
Wiszące lampy w kuchni czy kran nasuwają skojarzenia z surowym klimatem. Jednak w otoczeniu naturalnych akcentów...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.