Sypialniane before & after, czyli ciekawa metamorfoza pokoju dla nastolatki w stylu boho

Czas na trochę inspiracji prosto z sypialni ;) Dokładniej z pokoju, który zaaranżowano dla nastolatki, ale myślę, że z powodzeniem i dorosłe osoby mogą zaczerpnąć stąd co nieco dla siebie. To jedno z tych before & after, które robi spore wrażenie - wnętrze zmieniło się diametralnie, przed metamorfozą było też po prostu niekompletne. W całkiem przestronnym pokoju główną rolę przyznano strefie snu. Proste jednoosobowe łóżko prezentuje się całkiem efektownie dzięki oryginalnemu wezgłowiu. W pokoju jest sporo dekoracji i osobistych akcentów, które kreują tutaj niepowtarzalny oraz pełen uroku klimat. Pod ścianą po lewej stronie zorganizowano z kolei niewielki kącik biurowy, który może też służyć za toaletkę. Aranżacja sporo zyskuje dzięki ozdobom, szczególnie tym wiszącym, które wyróżniają się na jasnym tle swoimi nasyconymi kolorami.

W całkiem przestronnym pokoju główną rolę przyznano strefie snu. Proste jednoosobowe łóżko prezentuje się całkiem...
Pod ścianą zorganizowano niewielki kącik biurowy, który może też służyć za toaletkę. Aranżacja sypialni sporo zyskuje...

A tutaj pokój before - wnętrze było tak naprawdę puste i brakowało mu wyrazu. Meble porozmieszczane były w różnych kątach, ale brakowało spójności i przewodniej koncepcji, która mogłaby stworzyć odpowiedni charakter w sypialni.

Sypialnia before (50818)
Pokój nastolatki before (50819)
+ pokaż całość

Podstawowa paleta barw tej aranżacji jest tak naprawdę bardzo spokojna - bazuje na bieli i zgaszonej zieleni. Co ciekawe, właściciele postawili na detale sporej wielkości właśnie w zielonym odcieniu. To nie tylko pościel i drzwi, ale także... cały sufit pomalowany właśnie tą barwą! Pokój nastolatki stał się dzięki temu jeszcze bardziej oryginalny. Takie rozwiązanie nie przytłoczyło całości dzięki temu, że biel dostatecznie rozjaśnia i rozświetla wnętrze.

Podstawowa paleta barw w sypialni jest bardzo spokojna - bazuje na bieli i zgaszonej zieleni. Właściciele postawili na...

Za łóżkiem w ramach wezgłowia stworzono ciekawą kompozycję z drewnianej deski oraz wyplecionej dekoracji, którą na niej zawieszono. To idealnie oddaje charakter boho przemycony do wnętrza właśnie za pomocą tego typu detali. Aranżacja łóżka jest bardzo symetryczna, po obu stronach wiszą te same - i nawet tak samo skierowane - kinkiety, poza tym wybrano identyczne komódki jako szafki nocne.

Sypialnie urządzono z dbałością o każdy szczegół. Aranżacja łóżka jest bardzo symetryczna. Po obu stronach wiszą te...
Za łóżkiem w ramach wezgłowia stworzono ciekawą kompozycję z drewnianej deski oraz wyplecionej dekoracji, którą na niej...

Rzut oka z łóżka na drugą część pokoju, czyli równie ciekawe doznania wizualne ;) Ścianę naprzeciw wyłożono wzorzystą, ale bardzo subtelną tapetą, która delikatnie urozmaica wystrój wnętrza. Złote akcenty podkreślają klimat i dodają też nieco szyku w całej sypialni. Szerokie drzwi od szafy w zielonym odcieniu mocno wyróżniają się tutaj i stanowią jeden z przemyślanych elementów dekoracyjnych. Ławka po lewej stronie jest również zaaranżowana z pełną dbałością o szczegóły. Na ścianie tę strefę zdobi subtelna typografia, znalazły się tu także poduszki czy wzorzysty dywan.

Ścianę naprzeciw łóżka wyłożono wzorzystą, ale bardzo subtelną tapetą, która delikatnie urozmaica wystrój wnętrza....
Sypialnia pełna jest wzorów i radosnych kolorów.Ławka po lewej stronie jest zaaranżowana z pełną dbałością o szczegóły....

Strefę z toaletką urządzono natomiast, opierając się na geometrycznych motywach. Ośmioboczne lustro w białej ramie wdzięcznie się tu wpisuje, a nad nim zawisła oryginalna girlanda z maleńkimi roślinkami. Zarówno ozdoby ścienne, jak i te wyłożone na biurku przyczyniają się do kreowania wyjątkowego klimatu sypialni dla nastolatki. Pełno jest w nich uroku i radości, a także przytulnej atmosfery. Jak Wam się podoba taka aranżacja?

W sypialni strefę z toaletką urządzono, opierając się na geometrycznych motywach. Ośmioboczne lustro w białej ramie...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit