Szara stylowa aranżacja mieszkania z kolorowymi dodatkami

Chcecie zobaczyć naprawdę ciekawy projekt mieszkania? :) W sypialni można się zakochać, przedpokój wygląda równie stylowo, a dalej... zresztą sami zobaczcie :) Przede wszystkim pomieszczenia w domu są wysokie, co stanowi ich duży atut. Dzięki temu nawet na niedużym metrażu można poczuć się swobodnie. Sypialnię urządzono w całości w szarym kolorze. Kojarzy się z elegancją i świetnie podkreśla gustowny charakter wnętrza. Ściana za łóżkiem ma dodatkowo oryginalny wygląd. Dzięki odpowiedniej technice nakładania farby można uzyskać efekt betonu. Takie rozwiązanie wprowadza nieco surowy klimat, ale mimo tego sypialnia jest bardzo przytulna. Z pewnością wpływają na to przeróżne dodatki i przede wszystkim fotografie i obrazy, które wnoszą osobisty klimat do pokoju nocnego. Na podłodze przewidziano deski ułożone w jodełkę. Subtelny wzór i kolor urozmaicają w delikatny sposób wystrój wnętrza. Jednak tym, co najbardziej wyróżnia się tutaj, są zielone poduszki na łóżku. Ich szmaragdowy odcień potęguje szlachetność aranżacji :)

Sypialnię urządzono w całości w szarym kolorze. Kojarzy się z elegancją i świetnie podkreśla gustowny charakter...
Na podłodze w sypialni przewidziano deski ułożone w jodełkę. Subtelny wzór i kolor urozmaicają w delikatny sposób...
+ pokaż całość

Wyjątkowo ciekawie prezentuje się ściana naprzeciw łóżka. Zawieszono tutaj tylko telewizor, ale białe cegły jako tło dodają aranżacji wyjątkowego charakteru. W rogu wnętrza również znalazły się ustawione obok siebie ramki z dekoracyjnymi zdjęciami. Ozdobna sztukateria potęguje niesamowity i oryginalny klimat pokoju.

Wyjątkowo ciekawie prezentuje się ściana naprzeciw łóżka. Zawieszono tutaj tylko telewizor, ale białe cegły jako tło...

Zajrzyjcie do przedpokoju! Jego projekt jest niesamowicie inspirujący :) Wnętrze jest wąskie, ale dobrze wykorzystano w nim każdy centymetr. Jego wysokość na pewno wpływa na wrażenie przestronności. Pod sufitem znajduje się taka sama sztukateria, jak w sypialni. To wyznacza elegancką spójność całego mieszkania i zdobi znacząco korytarz. Jedną ze ścian wyłożono białymi cegłami, które rozjaśniają pomieszczenie i wzbogacają jego wystrój. Na tym jednak nie koniec ciekawych elementów :) Spójrzcie tylko na podłogę, która łączy drewno z kafelkami w kształcie plastra miodu w różnych odcieniach szarości, albo na szare obramowanie drzwi wejściowych. Czarne dodatki, takie jak oryginalna rama lustra czy ramki z typografią na ścianie idealnie uzupełniają stylową aranżację przedpokoju.

Przedpokój jest wąski, ale dobrze wykorzystano w nim każdy centymetr. Jego wysokość na pewno wpływa na wrażenie...
Wystrój wnętrza wygląda bardzo stylowo i niepowtarzalnie. Czarne dodatki, takie jak oryginalna rama lustra czy ramki z...

Otwarta kuchnia jest niewielka i łączy się z jadalnią. Tutaj również wybrano kolorystykę bieli i szarości, jednak w aranżacji znalazł się jeden szczegół, który przełamuje tę chłodną paletę barw. Spójrzcie tylko na drewniane fronty wiszących szafek. Zdecydowanie wyróżniają się, nie tylko w kuchni, ale i w całym mieszkaniu. Wnoszą odrobinę ciepła, a co ciekawe konsekwentnie dobrano do nich także kuchenne akcesoria, np. misę na owoce.

Otwarta kuchnia jest niewielka i łączy się z jadalnią. Wybrano do niej  kolorystykę bieli i szarości, jednak w...

Aranżacja pokoju dziecięcego również bazuje na chłodnej szarości. Można tu jednak znaleźć ocieplające elementy w żółtym kolorze. Wprowadzają radosny klimat i subtelnie dekorują wnętrze. Warto zwrócić uwagę na ścianę nad rozkładanym łóżkiem. Bogate dekoracje obejmują nie tylko galerię ścienną z abstrakcyjnymi obrazami, ale także podświetlaną typografię czy namalowane, odlatujące ptaki. To wszystko składa się na bardzo ciekawy efekt i sprawia, że pokój dziecięcy wygląda niepowtarzalnie.

Aranżacja pokoju dziecięcego bazuje na chłodnej szarości. Można tu jednak znaleźć ocieplające elementy w żółtym...

Pokój dziecięcy jest wąski, ale zwróćcie uwagę na zagospodarowanie przestrzeni w nim. Po jednej stronie ustawiono rozkładane łóżko, naprzeciw którego znajduje się płytki regał. A po drugiej stronie wnętrza, bliżej wejścia, wygospodarowano wygodne miejsce do nauki. Ulokowane w kącie biurko i krzesło nawiązuje do stylu skandynawskiego. Podświetlenie za telewizorem i pod półką tworzy ciekawy efekt i wpływa na przytulny charakter wnętrza.

Pokój dziecięcy jest wąski, ale warto w nim zwrócić uwagę na zagospodarowanie przestrzeni. Po jednej stronie ustawiono...
Ulokowane w rogu pokoju dziecięcego biurko i krzesło nawiązuje do stylu skandynawskiego. Podświetlenie za telewizorem i...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.